profesjonalny druk na betonie

Druk na betonie

Beton to materiał stosowany od lat w budownictwie, który współcześnie wykorzystywany jest w coraz szerszym zakresie, w często absolutnie zaskakujących kontekstach. Beton architektoniczny to rozwiązanie, po które sięgamy aranżując rozmaite wnętrza, muzealne, prywatne i biurowe. Surowa forma płyt betonowych idealnie wpisuje się w nowoczesne i industrialne przestrzenie, a możliwość jej spersonalizowania poprzez dowolny nadruk sprawia, że beton staje się awangardowym elementem komunikacji wizualnej, nośnikiem informacji lub reklamy, bądź unikatową dekoracją. Druk na betonie? Robimy to!
profesjonalny druk na betonie
druk na betonie warszawa

Profesjonalne nadruki na betonie

Dysponujemy nowoczesny, doskonale wyposażonym parkiem maszyn. Nasze plotery drukujące UV to urządzenia wykonujące nadruki na dowolnych powierzchniach – zawsze z perfekcyjną dokładnością, solidnie i trwale. Nadruki na płytach betonowych wykonujemy na ploterach stołowych, w temperaturze pokojowej, za pomocą specjalnego tuszu polimerowego, który jest napylany na powierzchnię betonu, a następnie utwardzany światłem ultrafioletowym emitowanym przez lampy LED. Także białym kolorem.

Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy pomysł i zlecenie, idealnie odwzorowując projekt i jego założenia graficzne, kolorystykę i proporcje nawet najdrobniejszych szczegółów.

Najwyższa jakość, trwałość i wytrzymałość

Profesjonalny druk na betonie to gwarancja, że Twój projekt zostanie zrealizowany z zachowaniem najwyższych standardów, przy użyciu nowoczesnych technologii i materiałów. Jesteśmy pewni, że wykonane przez nas nadruki na betonie będą maksymalnie trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz rozmaite czynniki zewnętrzne.

Drukujemy w dowolnych kombinacjach atramentów kolorowych i białych, a gotowe nadruki na betonie cieszą oko przez wiele lat – nie blakną, nie odbarwiają się, nie ścierają i nie tracą wyrazistości.

trwały druk na betonie
druk na betonie wg twojego pomysłu

Twój pomysł na druk na betonie – nasza realizacja

Masz beton i pomysł na jego zadrukowanie? My mamy ponad 20 lat doświadczenia oraz maszyny, które pozwolą nam oddać w Twoje ręce produkt, który w pełni Cię usatysfakcjonuje, zaskoczy rewelacyjną jakością i trwałością wydruku. Z równą przyjemnością realizujemy zlecenia na nadruki na pojedynczych płytach betonowych, które będą ozdobą Twojego domu lub biura, jak i te, w których ilość musi iść w parze z jakością – płyty betonowe z nadrukiem do biurowców czy będące elementem rozbudowanych kampanii marketingowych lub strategii informacyjnych.

Pokaż nam swój projekt na nadruk na betonie, a my zajmiemy się resztą.