Druk na sklejce

Druk na sklejce

Sklejka jest drewnopodobnym materiałem kompozytowym, który znajduje szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach – m.in. w reklamie, handlu czy szeroko rozumianej branży artystycznej. Wysokiej jakości druk na sklejce jest możliwy dzięki dużej wytrzymałości sklejki oraz łatwości obróbki tego materiału, stanowi ona doskonałe podłoże dla trwałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne nadruków na sklejce wykonanych w technologii UV. W ten sposób drukujemy na sklejce m.in. plansze, tworzymy elementy wystaw, a także nanosimy grafiki na materiały POS czy elementy mebli sklepowych oraz różnego rodzaju przedmioty użytkowe drukowane na sklejce.
Druk na sklejce
Druk na sklejce Warszawa

Nadruk na sklejce – profesjonalny druk UV na sklejce

Na sklejce możesz wydrukować właściwie… wszystko! Nadruk na sklejce może obejmować wszystko, od klasycznych zdjęć (prywatnych, ogólnodostępnych i komercyjnych), przez dowolne grafiki i ilustracje, po abstrakcyjne wzory o każdym stopniu skomplikowania. Profesjonalny nadruk UV na sklejce realizujemy zawsze na zamówienie i na wymiar, dobierając najwyższej jakości materiały o odpowiednich, zgodnych ze specyfikacją projektu parametrach. Możesz mieć pewność, że Twoje zamówienie na wydruk na sklejce wykonamy z zachowaniem najwyższych standardów i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii druku UV na sklejce. Druk na sklejce doskonale sprawdzi się w reklamie tworzonej ze sklejki na wymiar.

Nadruk na sklejce

Druk na sklejce – zaprojektuj swój nadruk UV na sklejce

Dla naszych Klientów wykonaliśmy już setki usług druku UV na sklejce – w różnych rozmiarach i kształtach. Czas na Twój projekt i Twój pomysł na wykorzystanie nadruku na sklejce! Druk na sklejce wymaga odpowiedniej grafiki i projektu, dlatego do Twojej dyspozycji oddajemy naszą bazę zdjęć, grafik wektorowych i ilustracji. Znajdziesz w niej ponad 200 milionów darmowych propozycji i mnóstwo inspiracji. Bazę możesz wygodnie przeglądać dzięki inteligentnej wyszukiwarce oraz wygodnym filtrom, dzięki którym jeszcze szybciej znajdziesz to czego szukasz. Klienci doceniają zwłaszcza możliwość wyszukiwania zdjęć i grafik po kolorze – wystarczy zaznaczyć interesującą Cię odcień na kole barw w filtrach.

Oczywiście druk UV na sklejce realizujemy również w oparciu o autorskie zdjęcia i grafiki – Twój projekt powinien spełniać niezbędne wymogi techniczne, pozwalające na wykonanie satysfakcjonującego wizualnie nadruku na sklejce.

Nadruk na sklejce
Nadruk UV na sklejce

Druk UV na sklejce – perfekcyjne odwzorowanie projektu

Doskonałą jakość druku na sklejce uzyskujemy dzięki wykorzystaniu nowoczesnego, wysokiej klasy plotera drukującego UV. Ploter stołowy UV to urządzenia pozwalające nam drukować na sklejce w jakości Full HD dowolne grafiki i zdjęcia. Realizując zamówienia druku UV na sklejce, możemy zagwarantować Ci perfekcyjne odwzorowanie projektu, z idealnie odtworzonymi kolorami i niemal fotograficzną jakością nadruku na sklejce. Druk na sklejce wykonujemy drukując od krawędzi do krawędzi w CMYK + biel na sklejkach o grubości do 50 mm, na maksymalnym obszarze o powierzchni aż 2100×3100 mm (bez dodatkowych łączeń!).

Druk na sklejce na wymiar

Druk na sklejce – nowoczesny druk UV

Ploter UV nowoczesnej generacji daje nam możliwość dowolnego operowania przezroczystościami, co przekłada się na możliwość uzyskania naprawdę wyjątkowych efektów wizualnych na powierzchni sklejki. Ponadto każdy nadruk UV na sklejce może zostać wykonany z białym poddrukiem lub samym białym kolorem, co znacznie poszerza możliwości zrealizowania ambitnych i nowoczesnych projektów. Lubimy wyzwania i z przyjemnością podejmujemy zlecenia na skomplikowane projekty, których nie chcieli zrealizować inni producenci i drukarze.

Druk na sklejce na wymiar
Druk na sklejce na zamówienie

Nadruk UV na sklejce – trwały druk na sklejce

Wydruk na sklejce wykonywany w technologii UV jest maksymalnie trwały i wytrzymały oraz odporny na uszkodzenia mechaniczne. Idealnie sprawdza się nie tylko na elementach meblowych czy różnego rodzaju gadżetach reklamowych i firmowych, ale również na produktach użytkowych – w tym produktach przeznaczonych dla dzieci. Nadruk UV na sklejce to najlepszy sposób na efektowne ozdobienie sklejkowych dekoracji do pokoju dziecięcego oraz wykonanie proekologicznych zabawek dla dzieci, np. puzzli ze sklejki.

Nadruk na sklejce UV

Nadruk na sklejce – Warszawa

Bogata wiedza specjalistyczna poparta wieloletnim doświadczeniem w branży oraz doskonale wyposażony park maszynowy sprawiają, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet trudne i skomplikowane projekty wydruków na sklejce. Możesz liczyć na nasze techniczne wsparcie podczas dopracowywania szczegółów projektu oraz uważny monitoring całego procesu realizacji Twojego zamówienia.

Gwarantujemy rzetelne, fachowe wykonawstwo i korzystne ceny druku na sklejce. Przypominamy, że możemy także frezować / wycinać w sklejce jak i grawerować w tym materiale.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym wszystkimi usługami!

Nadruk na sklejce UV