Druk na sklejce

Druk na sklejce

Sklejka jest drewnopodobnym materiałem kompozytowym, który znajduje szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach – m.in. w reklamie, handlu czy szeroko rozumianej branży artystycznej. Dzięki dużej wytrzymałości sklejki oraz łatwości obróbki tego materiału stanowi ona doskonałe podłoże dla trwałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne nadruków wykonanych w technologii UV. W ten sposób drukujemy m.in. plansze, tworzymy elementy wystaw, a także nanosimy grafiki na materiały POS czy elementy mebli sklepowych oraz różnego rodzaju przedmioty użytkowe ze sklejki.
Druk na sklejce
Wydruki na sklejce

Nadruk na sklejce

Nasz nowoczesny, wysokiej klasy ploter UV pozwala drukować na sklejce w jakości Full HD dowolne grafiki lub zdjęcia – klientom udostępniamy bazę liczącą ponad 100 mln doskonałej jakości fotografii i wzorów.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by nadruk na sklejce został wykonany z dostarczonego przez klienta pliku, o ile spełni niezbędne wymagania jakościowe.

Drukujemy od krawędzi do krawędzi w CMYK + biel na sklejkach o grubości do 50 mm, natomiast maksymalny obszar zadruku bez dodatkowych łączeń to aż 2100×3100 mm.

Nadruk na sklejce

Nowoczesny druk na sklejce

Do wykonywania nadruków na sklejce wykorzystujemy najnowszej generacji ploter UV, dzięki czemu uzyskujemy idealne odwzorowanie kolorów i niemal fotograficzną jakość zadruku.

Jesteśmy również w stanie w dowolny sposób operować przezroczystościami, co przekłada się na możliwość uzyskania naprawdę wyjątkowych efektów wizualnych na powierzchni sklejki.

Każdy wykonany nadruk może zostać wykonany z białym poddrukiem lub samym białym kolorem, co znacznie poszerza możliwości zrealizowania ambitnych i nowoczesnych projektów z jakimi mamy do czynienia niemal każdego dnia.

Nadruk na sklejce
Sklejka nadruk

Druk na sklejce – Warszawa

Bogata wiedza specjalistyczna poparta wieloletnim doświadczeniem w branży oraz doskonale wyposażony park maszynowy sprawiają, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet trudne, skomplikowane projekty.

Gwarantujemy rzetelne, fachowe wykonawstwo i korzystne ceny druku na sklejce. Przypominamy, że możemy także frezować / wycinać w sklejce jak i grawerować w tym materiale.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem!