Zdjęcie domyślne główne

Druk na pudełkach - stwórz opakowania kartonowe z własnym nadrukiem

Opakowania kartonowe lub metalowe z nadrukiem to jeden z najłatwiejszych sposobów na skuteczne wyeksponowanie logo firmy i/lub innych, dowolnych treści i grafik reklamowych. Powierzchnia pudełka stanowi najczęściej doskonałe tło dla każdego nadruku, bez względu na jego kolorystykę, szczegółowość i wielkość. Dwufunkcyjność opakowań reklamowych, łączących ładne z pożytecznym, jest doceniana również przez osoby dbające o środowisko - po co bowiem drukować dodatkowe ulotki, skoro wszystko, co chcemy przekazać w ramach kampanii marketingowej, możemy zrobić właśnie na pudełku z nadrukiem?
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Profesjonalne nadruki na pudełkach reklamowych

Zajmujesz się produkcją lub dystrybucją dowolnych produktów, które sprzedajesz (stacjonarnie lub wysyłkowo) w kartonowych lub metalowych opakowaniach? Pudełka z własnym nadrukiem to świetny sposób na wyeksponowanie logo Twojej firmy i dobry krok w kierunku budowania rozpoznawalności Twojej marki. Firmowe opakowanie reklamowe może być również skutecznym nośnikiem dowolnej reklamy lub ważnych dla Ciebie informacji.

Zdjęcie domyślne

Zaawansowane technologie druku UV

Masz opakowania, kartony, pudełka, lub puszki? My mamy zaawansowane technologicznie plotery drukujące, dzięki którym możemy zaoferować Ci najwyższej jakości nadruk na dostarczonych przez Ciebie materiałach. Dla naszych Klientów zadrukowaliśmy już tysiące opakowań i pudełek, współtworząc m.in. prezentowe pudełka ozdobne z nadrukiem, eleganckie pudełka na ciasta, kartony z nadrukiem w różnych rozmiarach lub zadruk metalowych pudełek. 

Pokaż nam swój projekt nadruku oraz opakowanie, na którym będziemy drukować, przeanalizujemy szczegóły techniczne Twojego pomysły i… uruchamiamy produkcję! Zamów też własny nadruk na otwieraczach do butelek lub puszki z własnym nadrukiem!

Zdjęcie domyślne