Druk na PCV Warszawa

Profesjonalny druk na PCV

Polichlorek winylu (znany powszechnie jako PCV) jest w branży reklamowej jednym z najczęściej wykorzystywanych tworzyw sztucznych z uwagi na wszechstronność możliwych zastosowań. Jest trwały i niepodatny na niesprzyjające warunki zewnętrzne, stąd często jest bazą dla wielkoformatowych reklam zewnętrznych, można również bez problemu wykonywać na PCV nadruki dowolnego typu. Ponadto PVC jest materiałem termoplastycznym i łatwo poddającym się obróbce w postaci wycinania lub gięcia, co znacząco zwiększa spektrum jego możliwych zastosowań. PVC występuje także w wersji przezroczystej.
Druk na PCV Warszawa
Druk na PCV na wymiar

Efektowny nadruk na PCV

Najlepszą i dającą najbardziej spektakularne efekty technologią zadrukowywania PVC jest druk w technologii UV, przy czym należy pamiętać o dobraniu odpowiedniej grubości płyty PCV do planowanego zastosowania.

Właściwie wykonany nadruk n PCV jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne (w tym na promieniowanie słoneczne), a obraz na PCV perfekcyjnie odwzorowuje kolory i cechuje się wysoką estetyką. Co istotne, wydruk na PCV może być w razie potrzeby wykonywany dwustronnie.

Druk na PCV na zamówienie

Druk bezpośredni na PCV

Wszystkie nadruki na PCV wykonujemy bezpośrednio na podłożu, dzięki czemu jesteśmy w stanie w 100% odwzorować Twój projekt i zagwarantować Ci optymalną trwałość wydrukowanego zdjęcia czy grafiki. Doskonałej jakości farby drukarskie napylamy bezpośrednio na tablicę, a każda warstwa nadruku jest utwardzana za pomocą światła ultrafioletowego. Tablice PCV z nadrukiem mogą być bezpiecznie stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków – nie wydzielają się z nich do otoczenia żadne szkodliwe substancje, a druk UV na PCV jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne..

Druk na PCV na zamówienie
Druk na PCV

Szerokie zastosowanie druku na PCV

PVC jest materiałem odpornym na działanie środków chemicznych, niepalnym oraz bardzo lekkim, a jednocześnie pozwalającym się bez problemu obrabiać i czyścić przy użyciu standardowych detergentów.

Dzięki tym właściwościom znajduje zastosowanie nie tylko jako nośnik reklamy, np. w produkcji stojaków reklamowych PCV – z PVC wyrabiane są także tablice informacyjne i tabliczki na drzwiach (np. w biurach), różnego rodzaju materiały dydaktyczne, a nawet karty menu w restauracjach.

Druk UV na PCV

Tablica PCV z nadrukiem – dowolne rozmiary i kształty

Nadruk na tablicach PCV realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnego plotera stołowego (folia PCV zadrukowywana jest za pomocą wydajnego plotera rolowego). Do wyłącznej dyspozycji naszych pracowników są stołowe plotery drukujące UV, z powierzchniami roboczymi: 2,1m x 3,1m oraz 2,5m x 1,3m (ploter rolowy zadrukowuje materiały z rolki o maksymalnej szerokości 160 cm). Doskonałej jakości sprzęt oraz wiedza i doświadczenie naszych fachowców umożliwiają realizację nawet najbardziej skomplikowanych zamówień na wydruk na płycie PCV.

Twoja tablica PCV może mieć dowolny rozmiar i kształt – obróbkę mechaniczną, czyli cięcie PCV i docinanie wykonujemy z użyciem najwyższej klasy ploterów tnących i laserowych. PCV z nadrukiem doskonale wpisuje się w różnego rodzaju kampanie reklamowe i marketingowe, ale mogą być również stosowane jako nośniki istotnych informacji czy jako tablice edukacyjne.

Zdjęcie domyślne
Nadruk na PCV

Trwały wydruk na płycie PCV – zleć go nam!

Szukasz producenta, który indywidualnie i kompleksowo podejdzie do Twojego zlecenia? Właśnie go znalazłeś! Dla naszych Klientów wykonaliśmy już setki produktów z PCV z nadrukiem. U nas możesz zamówić dowolny produkt z PCV z nadrukiem. Z przyjemnością realizujemy standardowe i niestandardowe zlecenia, bez względu na ilość egzemplarzy, które chcesz u nas zamówić oraz ich wielkość i kształt.

Nadruk UV na PCV

D-POS – profesjonalny druk PCV

Kompleksowo wyposażony nowoczesny park maszynowy pozwala nam sprawnie i terminowo realizować nawet bardzo skomplikowane projekty w zakresie druku na PCV niezależnie od wymiaru i kształtu elementów.

Drukowanie na PCV przez ekspertów

Praktyczne, bogate doświadczenie w branży, które zdobywamy już pod ponad 20 lat, sprawia że naszym klientom proponujemy wyłącznie rozwiązania optymalnie dobrane do ich potrzeb oraz oczekiwań, zapewniając jednocześnie całkowitą zgodność z projektem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Nadruk UV na PCV