Druk na polipropylenie Warszawa

Druk na polipropylenie

Polipropylen (PP) jest lekkim, sztywnym tworzywem sztucznym o wysokiej wytrzymałości chemicznej, odpornym na zmienne temperatury i niepodatnym na działanie niektórych agresywnych substancji chemicznych (kwasy, rozpuszczalniki). Jednocześnie polipropylen jest całkowicie bezpieczny i nietoksyczny dla zdrowia człowieka, a ponadto łatwo poddaje się obróbce i jest tani w produkcji. Z tego względu bardzo często wykorzystuje się go jako nośnik różnego rodzaju treści o charakterze reklamowo-informacyjnym (np. tablice i tabliczki informacyjne, szyldy czy nakładki promocyjne).
Druk na polipropylenie Warszawa
Nadruk na polipropylenie

Nadruk na polipropylenie

Do dyspozycji klientów oddajemy bazę ponad 100 mln grafik i zdjęć, ale bez problemu drukujemy także z plików dostarczonych przez klienta, jeżeli tylko mają one odpowiednią jakość.

Nasz ploter UV to precyzyjne, najwyższej klasy urządzenie, pozwalające dokładnie wykonywać nadruki także na niedużych powierzchniach o nieregularnych kształtach. Wszystkie wykorzystywane przez nas farby i atramenty posiadają wymagane atesty na nietoksyczność, wydane przez polskie instytucje.

Druk polipropylen

D-POS – wysoka jakość druku na polipropylenie

Nadruki na polipropylenie wykonujemy w technologii UV z jakością Full HD, dzięki czemu zadruki zawsze są wyraziste i mają niemal fotograficzną jakość. Drukujemy w CMYK + biel, co przekłada się na perfekcyjne odwzorowanie kolorów i płynne przejścia tonalne pomiędzy nimi.

Dowolnie operujemy przezroczystościami, co przekłada się na możliwość uzyskania spektakularnych efektów wizualnych na zadrukowywanych powierzchniach z polipropylenu.

Druk polipropylen
Nadruk polipropylen

Druk na polipropylenie – Warszawa

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży, szeroka specjalistyczna wiedza i doskonale wyposażony park maszynowy pozwalają nam podejmować się nawet najtrudniejszych zadań w zakresie druku na polipropylenie. Oferujemy fachową, rzetelną realizację usługi, profesjonalne doradztwo i korzystne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem!