Druk na drewnie Warszawa

Druk na drewnie

Drewno, zarówno lakierowane jak i surowe, świetnie sprawdza się jako elegancki, stylowy materiał do wykonywania wysokiej jakości nadruków przy wykorzystaniu plotera UV. Wykonany w technologii UV druk na drewnie cechuje się trwałością i fotorealistyczną jakością. Z tego względu druk na drewnie jest często wykorzystywany w branży reklamowej czy dekoratorskiej.
Druk na drewnie Warszawa
Kolorowy druk na drewnie

Kolorowy druk na drewnie

Wykonywane przez nas nadruki na płaskich powierzchniach drewnianych realizujemy na najwyższej klasy ploterze UV w trybie CMYK lub CMYK + biel, co pozwala uzyskać perfekcyjne odwzorowanie kolorów i płynne przejścia tonalne pomiędzy barwami.

Aby dodatkowo zabezpieczyć nadruk przed działaniem czynników zewnętrznych, można ręcznie nanieść na powierzchnię wydruku wytrzymały, wysokiej jakości lakier bezbarwny, który po utrwaleniu skutecznie ochroni kolory przed blaknięciem, izoluje powierzchnię nadruku od wilgoci i ułatwia czyszczenie. Swobodnie można też drukować na nieregularnych kształtach wyciętych w drewnie lub frezować po wydruku.

Druk UV na drewnie

Nowoczesny druk UV na drewnie

Wysokiej klasy ploter UV, którego używamy do wykonywania nadruków na drewnie, pozwala nam swobodnie operować przezroczystościami w obrębie obszaru zadruku, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać niezwykłe, wręcz spektakularne efekty wizualne.

Nasz ploter wykorzystuje w trakcie druku kroplę atramentu o zmiennej wielkości (od 4 pikolitrów), co sprawia, że bez problemu wykonujemy druk na drewnie od krawędzi do krawędzi w jakości niemal fotorealistycznej. Maksymalna wielkość zadruku bez łączenia to 2100×3100 mm.

Druk UV na drewnie
Nadruk na drewnie

Druk na drewnie – Warszawa

Ponad 20 lat doświadczenia w branży i doskonale wyposażony park maszynowy pozwalają nam podejmować się nawet najbardziej wymagających projektów w zakresie nadruków na drewnie. Wszystkie używane przez nas atramenty i farby mają atesty bezpieczeństwa wydane przez polskie instytucje. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo, optymalny dobór rozwiązań, rzetelną realizację i konkurencyjną cenę druku na drewnie w nowoczesnej technologii UV.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem!