Druk na drewnie Warszawa

Druk na drewnie

Drewno, zarówno lakierowane jak i surowe, świetnie sprawdza się jako elegancki, stylowy materiał do wykonywania wysokiej jakości nadruków przy wykorzystaniu plotera UV. Wykonany w technologii UV druk na drewnie cechuje się trwałością i fotorealistyczną jakością. Z tego względu druk na drewnie jest często wykorzystywany w branży reklamowej czy dekoratorskiej.
Druk na drewnie Warszawa
Druk UV na drewnie

Nowoczesny druk UV na drewnie

Szukasz firmy, która zaoferuje Ci doskonałej jakości nadruk na drewnie? Zależy Ci na wykorzystaniu konkretnego drewna i zrealizowaniu oryginalnego projektu druku na drewnie? Jesteś we właściwym miejscu! Dla naszych Klientów zrealizowaliśmy już setki zleceń drukarskich, a drukowanie na drewnie to… czysta przyjemność! Jesteśmy doskonale przygotowani merytorycznie i technicznie do podejmowania nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Nasi doświadczeni specjaliści mają do swojej wyłącznej dyspozycji m.in. nowoczesne plotery drukujące w technologii UV również na drewnie.

Wysokiej klasy plotery UV pozwalają nam na wykonywanie pięknych nadruków na drewnie. Nasz ploter wykorzystuje w trakcie druku kroplę atramentu o zmiennej wielkości (od 4 pikolitrów), dzięki czemu bez problemu wykonujemy druk na drewnie od krawędzi do krawędzi w doskonałej, niemal fotorealistycznej jakości. Maksymalna wielkość zadruku bez łączenia to aż 2100×3100 mm – możemy precyzyjnie zadrukować naprawdę dużą drewnianą powierzchnię!

Zdjęcie domyślne

Trwały druk UV na drewnie

Technologia druku UV umożliwia tworzenie nadruków na rozmaitych powierzchniach i materiałach, niemal bez żadnych ograniczeń co do koloru, faktury czy twardości podłoża. UV druk na drewnie sprawdza się wyśmienicie w każdej sytuacji i przy każdym projekcie. To technologia pozwalająca uzyskać trwałe i odporne na rozmaite czynniki zewnętrzne efekty wizualne. Zlecając nam druk na drewnie masz pewność, że użyjemy najwyższej jakości farb polimerowych, które warstwa po warstwie utwardzimy za pomocą promieniowania UV. Twój nadruk na drewnie będzie się prezentował rewelacyjnie, bez względu na przeznaczenie i intensywność eksploatacji.

Aby dodatkowo zabezpieczyć nadruk na drewnie przed działaniem czynników zewnętrznych, można ręcznie nanieść na powierzchnię wydruku wytrzymały, wysokiej jakości lakier bezbarwny, który skutecznie ochroni kolory przed blaknięciem, zaizoluje powierzchnię nadruku od wilgoci i ułatwi czyszczenie.

Zdjęcie domyślne
Kolorowy druk na drewnie

Kolorowy druk na drewnie – drukujemy bez ograniczeń

Wiemy, że wierne odtworzenie kolorów z Twojego projektu jest bardzo ważne, zwłaszcza gdy zlecasz druk na drewnie logotypów lub treści reklamowych bądź marketingowych, dla których drewno jest tylko jednym z wielu nośników treści. Tutaj wszystko musi się zgadzać co do tonu! Nadruki na płaskich powierzchniach drewnianych realizujemy na najwyższej klasy ploterze UV w trybie CMYK lub CMYK + biel, dzięki czemu uzyskujemy perfekcyjne odwzorowanie kolorów i płynne przejścia tonalne pomiędzy barwami.

Podczas drukowania na drewnie możemy również swobodnie operować przezroczystościami w obrębie obszaru zadruku, a w konsekwencji otrzymać spektakularne efekty wizualne.

Zdjęcie domyślne

Zaprojektuj swój UV druk na drewnie

Planujesz druk na drewnie w ramach kampanii reklamowej lub marketingowej? Drukowanie na drewnie ma podnieść walory estetyczne Twoich produktów? Szukasz pomysłu na oryginalny prezent i chcesz się przekonać, że drukowanie zdjęć na drewnie jest możliwe? A może masz w planie ślub lub inną ważną uroczystość i chcesz zaskoczyć gości zaproszeniami na drewnie? U nas wszystko jest możliwe! Zleć nam realizację dowolnego projektu, w którym UV druk i drewno grają główną rolę! Opracuj swój projekt korzystając z własnych zasobów lub sięgając do naszej bazy zdjęć i grafik. Oddajemy ją w Twoje ręce za darmo, wraz z inteligentną wyszukiwarką, dzięki której ekspresowo znajdziesz interesujące Cię motywy.

Drukowanie zdjęć na drewnie, grafik wektorowych, ilustracji i dowolnych napisów to przepis na naprawdę wyjątkowe gadżety firmowe lub osobiste!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Drukowanie na drewnie – na zamówienie

Druk UV na drewnie realizujemy wyłącznie na zamówienie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając materiały i technologie do konkretnego projektu i jego specyfikacji. Możesz liczyć na nasze pełne techniczne wsparcie podczas dopracowywania projektu przed drukowaniem oraz szczegółowy monitoring całego procesu realizacji zlecenia. Twoje zamówienie zostanie wykonane z zachowaniem najwyższych standardów, precyzyjnie i na czas.

Nadruk na drewnie

Druk na drewnie – Warszawa

Ponad 20 lat doświadczenia w branży i doskonale wyposażony park maszynowy pozwalają nam podejmować się nawet najbardziej wymagających projektów w zakresie nadruków na drewnie. Wszystkie używane przez nas atramenty i farby mają atesty bezpieczeństwa wydane przez polskie instytucje. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo, optymalny dobór rozwiązań, rzetelną realizację i konkurencyjną cenę druku na drewnie w nowoczesnej technologii UV.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem!

Nadruk na drewnie