Naklejki magnetyczne na samochód

Naklejki magnetyczne na samochód to rozwiązanie, które pozwala na okresowe eksponowanie firmowego logo, dowolnych grafik i wzorów oraz informacji i znaków. Naklejki magnetyczne na samochód sprawdzają się w sytuacjach, w których nie chcesz się wiązać z daną treścią czy obrazem w sposób trwały. Maty magnetyczne są maksymalnie łatwe w montażu i bezproblemowe w ściąganiu, mogą być używane wielokrotnie, na różnych samochodach.

Naklejki magnetyczne – funkcjonalny gadżet reklamowy (i nie tylko!)

Magnetyczne naklejki na samochód stanowią innowacyjną alternatywę dla klasycznych naklejek i pozwalają na dowolne „ubieranie” pojazdu z zachowaniem całkowitej odwracalności tego procesu. Oklejanie samochodu jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Skorzystaj z tego rozwiązania, jeśli zależy Ci na wyróżnieniu się na drodze (pojedynczego samochodu lub rozbudowanej floty pojazdów), zwiększeniu rozpoznawalności Twojej firmy, bądź wypromowaniu dowolnego produktu lub usługi. Produkujemy samochodowe naklejki magnetyczne w dowolnych kształtach i rozmiarach, abyś mógł dopasować je idealnie do swoich potrzeb i oczekiwań.

Najwyższa jakość i trwałość magnesów na samochód

Jesteśmy producentem naklejek magnetycznych na samochód najwyższej jakości, trwałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne, a także warunki atmosferyczne i wszystko, co się z nimi wiąże: promieniowanie UV, deszcz, śnieg, a nawet błoto pośniegowe i sól drogową.

Nasze naklejki magnetyczne możemy zabezpieczać najlepszymi laminatami, dzięki czemu magnesy nie blakną, nie odbarwiają się i nie ścierają. Ponadto naklejki magnetyczne z łatwością dopasowują się do karoserii samochodów wszystkich marek i modeli, możesz je wielokrotnie aplikować i usuwać na różne samochody wchodzące w skład Twojej floty.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Magnetyczne naklejki samochodowe na zamówienie

Nasze naklejki magnetyczne charakteryzuje ponadprzeciętna trwałość oraz rewelacyjna jakość wydruku, pozwalająca na maksymalnie dokładne odwzorowanie kolorów i motywów. Twoje zamówienie realizujemy zawsze z najwyższą precyzją, z wykorzystaniem zaawansowanych technologii i najnowocześniejszych maszyn – bez względu na to czy zamawiasz jedną sztukę, czy jej dowolną wielokrotność. Przygotowując swój projekt możesz skorzystać z naszej bazy ponad 100 milionów wzorów lub zrealizować własną wizję magnetycznej reklamy samochodowej.

Z naklejkami magnetycznymi d-pos Twój samochód zyska magnetyczną moc przyciągania spojrzeń.