Zdjęcie domyślne główne

Naklejki magnetyczne na samochód

Naklejki magnetyczne na samochód to rozwiązanie, które pozwala na okresowe wyeksponowanie firmowego logo, dowolnych grafik i wzorów oraz informacji i znaków. Naklejki magnetyczne na samochód sprawdzają się w sytuacjach, w których nie chcesz się wiązać z daną treścią czy obrazem w sposób trwały.

Maty magnetyczne są maksymalnie łatwe w montażu i bezproblemowe w ściąganiu, mogą być używane wielokrotnie, na różnych samochodach. Jakie naklejki na magnes na samochód możemy dla Ciebie zrobić?
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

NAKLEJKI MAGNETYCZNE – FUNKCJONALNY GADŻET REKLAMOWY (I NIE TYLKO!)

Magnetyczne naklejki na samochód stanowią innowacyjną alternatywę dla klasycznych naklejek i pozwalają na dowolne „ubieranie” pojazdu z zachowaniem całkowitej odwracalności tego procesu. Oklejanie samochodu jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Magnesy reklamowe na samochód to rozwiązanie, z którego możesz skorzystać, jeśli zależy Ci na wyróżnieniu się na drodze, zwiększeniu rozpoznawalności Twojej firmy, bądź wypromowaniu dowolnego produktu lub usługi.

Nowoczesny magnes na samochód może być również nośnikiem dowolnych treści informacyjnych, np. realizowanych w ramach kampanii społecznych.

Zdjęcie domyślne

MAGNESY REKLAMOWE NA SAMOCHÓD – DOWOLNY ROZMIAR I KSZTAŁT

Produkujemy samochodowe naklejki magnetyczne w dowolnych kształtach i rozmiarach, abyś mógł dopasować je idealnie do swoich potrzeb i oczekiwań. Wykonujemy naklejki magnetyczne na samochód na zamówienie i na wymiar, zawsze zgodnie z Twoim projektem i w oparciu o szczegółową specyfikację. Zapewniamy precyzyjne cięcie i wykończenie każdego magnesu oraz pełna powtarzalność wzorów.

Możemy dla Ciebie wykonać zarówno pojedynczy magnes reklamowy na samochód, jak i dowolny nakład identycznych naklejek na magnes, którymi skutecznie oznakujesz nawet najbardziej rozbudowaną flotę pojazdów.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

DRUK UV – REKLAMA MAGNES NA SAMOCHÓD

Wszystkie reklamowe magnesy na samochód zadrukowujemy z zastosowaniem nowoczesnej technologii druku UV. Dzięki temu każdy nadruk stanowi perfekcyjne odwzorowanie Twojego projektu, z zachowaniem wszelkich detali oraz kolorów i ich odcieni. Ponadto atramenty stosowane w technologii druku UV są utwardzane za pomocą światła ultrafioletowego, co zdecydowanie podnosi ich trwałość i stabilność wizualną reklamy.

Zdjęcie domyślne

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ MAGNESÓW NA SAMOCHÓD

Nasze naklejki magnetyczne standardowo zabezpieczamy najlepszymi laminatami, dzięki czemu magnesy nie blakną, nie odbarwiają się i nie ścierają. Ponadto naklejki magnetyczne z łatwością dopasowują się do karoserii samochodów wszystkich marek i modeli, możesz je wielokrotnie aplikować na różne samochody wchodzące w skład Twojej floty, a następnie usuwać i… aplikować ponownie.

Nasze naklejki magnetyczne na samochód to produkty najwyższej jakości, trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także warunki atmosferyczne i wszystko, co się z nimi wiąże: promieniowanie UV, deszcz, śnieg, a nawet błoto pośniegowe i sól drogową.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

MAGNETYCZNE NAKLEJKI SAMOCHODOWE NA ZAMÓWIENIE

Nasze naklejki magnetyczne charakteryzuje ponadprzeciętna trwałość oraz rewelacyjna jakość wydruku, pozwalająca na maksymalnie dokładne odwzorowanie kolorów i motywów. Twoje zamówienie realizujemy zawsze z najwyższą precyzją, z wykorzystaniem zaawansowanych technologii i najnowocześniejszych maszyn – bez względu na to czy zamawiasz jedną sztukę, czy jej dowolną wielokrotność. Przygotowując swój projekt możesz skorzystać z naszej bazy ponad 100 milionów wzorów lub zrealizować własną wizję magnetycznej reklamy samochodowej.

Z naklejkami magnetycznymi d-pos Twój samochód zyska magnetyczną moc przyciągania spojrzeń. Sprawdź też nasze folie reklamowe oraz litery reklamowe z plexi.