Zdjęcie domyślne główne

Lustro na szafę

Masz szafę? My mamy lustra, które możemy do niej idealnie dopasować! To doskonały sposób na odświeżenie wyglądu mebla, podniesienie jego funkcjonalności i uzupełnienie pomieszczenia w praktyczne lustro! W niewielkich pomieszczeniach może brakować miejsca na lustro wolnostojące lub lustro ścienne. Jeśli jednak zależy nam na lustrze w wąskim przedpokoju, niewielkiej garderobie lub małej sypialni - wykorzystajmy front lub bok szafy! Lustra przyklejane na szafę nie zajmują dodatkowego miejsca, podnoszą walory użytkowe mebla i pomieszczenia oraz sprawiają, że wnętrze wydaje się jaśniejsze i bardziej przestronne.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Jakie ma być Twoje lustro do przyklejenia na szafę?

Twoja szafa jest klasyczna czy ma niestandardowy kształt lub rozmiar? Lubimy zarówno proste zlecenia, w których wszystko jest jasne od początku do końca linii produkcyjnej oraz takie, które wymagają od nas maksymalnego zaangażowania i sięgnięcia po nieszablonowe rozwiązania! Twoje lustro naklejane na szafę może mieć dowolny kształt i wymiary – sprecyzuj swoje oczekiwania, a my dołożymy wszelkich starań, by zrealizować Twoje zamówienie z najwyższą dokładnością, wyłącznie ze doskonałej jakości surowców i z wykorzystaniem innowacyjnych technik.

Zdjęcie domyślne

Lustro naklejane na szafę – na zamówienie

Idealne dopasowanie to podstawa, jeśli zależy Ci na efektownym lustrze na szafie! Tutaj liczy się każdy centymetr oraz precyzyjne naklejenie lustra na mebel. Właśnie dlatego każde lustro przyklejane na szafę wykonujemy na indywidualne zamówienie i na wymiar. Jesteśmy pewni, że lustro na Twoją szafę przewyższy Twoje oczekiwania! Zwróć uwagę, że 1 mkw lustra waży ok. 10 kg i należy mieć pewność, że zawiasy bądź wózki kołowe udźwigną ten ciężar.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Zamów lustro przyklejane na szafę w D-POS

Lustro na szafę od D-POS to gwarancja najwyższej jakości, solidnego wykonania i perfekcyjnego dopasowania. Wykonujemy lustra przyklejane na szafę na zamówienie, zgodnie z podanymi przez Ciebie wymiarami. Jeśli Twoja szafa ma niestandardowy kształt lub wielkość – możesz zlecić nam usługę kompleksową (pomiar, produkcję lustra i montaż), w której całą odpowiedzialność za efekt końcowy bierzemy na siebie.

Jakiego lustra potrzebuje Twoja szafa?

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.