Zdjęcie domyślne główne

Lustra ścienne na zamówienie – producent luster

Lustro to przedmiot, który ma dwa wymiary: praktyczny (każdy może się w nim przejrzeć i dokonać skutecznej kontroli własnego wyglądu) i dekoracyjny (może stanowić niebanalną ozdobę każdego wnętrza). Jaką funkcję ma pełnić Twoje lustro? Gdzie chcesz je zamontować? Lustra na ścianę powinny być optymalnie dopasowane do wielkości miejsca na nie przeznaczonego oraz harmonijnie wpisywać się w pomieszczenie. Najlepszy sposób na idealne lustro? Lustro na zamówienie! Możemy dla Ciebie wykonać zwierciadło w dowolny rozmiarze i kształcie!

W czym możemy pomóc?

Zdjęcie domyślne

Skąd się biorą lustra?

Lustro to jeden ze starszych wynalazków człowieka, który przeglądał się nie tylko w tafli wody, ale również w szlifowanych kamieniach, polerowanym brązie i miedzi… Najstarsze lusterka pochodzą sprzed 6 tysięcy lat! Udoskonalenie lustra zajęło ludziom wiele stuleci. Przełomem okazało się wynalezienie szkła i opracowanie metod uzyskiwania idealnie gładkich, szklanych tafli.

Potem już tylko kolejne warstwy srebra lub chromu dzieliły ludzkość od luster w formie, którą znamy i z której korzystamy niezmiennie od blisko czterech wieków. Współcześni producenci mają do dyspozycji innowacyjne parki maszyn i świetne jakościowo surowce, dzięki czemu mogą tworzyć lustra ścienne w dowolnych rozmiarach i kształtach, charakteryzujące się rewelacyjnymi walorami użytkowymi, trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Perfekcyjne lustro? Lustro perfekcyjnie odbijające rzeczywistość, idealnie trwałe i solidne oraz doskonale dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań! Właśnie takie lustra na ścianę na wymiar produkujemy!

Zdjęcie domyślne

Lustro na zamówienie – dlaczego to dobry pomysł?

Lustro na zamówienie to możliwość idealnego dopasowania produktu pod względem kształtu i wymiarów do ściany, mebla lub innej, dowolnej konstrukcji, na której chcesz je umieścić. Żadne gotowe rozwiązania nie daje Ci takiej możliwości! Jeśli zależy Ci na zaaranżowaniu całej ściany lub jej wybranego fragmentu, wklejeniu lustra między płytki lub inne zastosowane na ścianie rozwiązania – lustra ścienne na zamówienie dają Ci taką możliwość! Zamów u producenta lustro, które co do milimetra wypełni przestrzeń, którą na nie przeznaczyłeś – bez względu na jej wielkość i kształt. Produkujemy lustra na zamówienie w standardowych i niestandardowych rozmiarach i kształtach – bez żadnych ograniczeń!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Lustra ścienne na wymiar w kompleksowej usłudze od D-POS

Naszym celem jest dostarczanie Ci produktów, które w 100% zaspokajają Twoje potrzeby i oczekiwania. Możesz zlecić nam nie tylko wykonanie doskonałej jakości lustra, ale również dokładny pomiar ściany lub ścian, na których lustro ma być zainstalowane, a następnie – profesjonalny montaż produktu. W kompleksowej usłudze całą odpowiedzialność za efekt końcowy bierzemy na siebie! Nasza ekipa pomiarowo – montażowa to doświadczeni fachowcy, którzy doskonale radzą sobie z wszelkimi wyzwaniami. Twoje lustro będzie dokładnie takie, jakiego oczekujesz i dokładnie w miejscu, które na nie przeznaczyłeś!

Bez żadnej rysy, oczywiście!

Zobacz również

Materiały
POS

Druk UV
i frezowanie

Fototapety
na wymiar

Panele szklane
na wymiar

Obrazy
na płótnie

Obsługa inwestycji
komercyjnych

Park
maszynowy

Nasz
blog