Zdjęcie domyślne główne

Lustra według kształtów

Lustro może mieć nie tylko dowolne rozmiary, ale również... dowolny kształt! Decydując się na lustro na zamówienie nie musisz wybierać między produktem kwadratowym, prostokątnym i okrągłym! Jesteśmy producentem luster, który opanował geometrię do perfekcji i z przyjemnością operujemy takimi nazwami, jak: trapez, romb, owal, trójkąt, pięciokąt, sześciokąt, siedmiokąt, ośmiokąt... U nas naprawdę możesz zamówić lustro w każdym kształcie, również tym niestandardowym!
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Kształt lustra dopasowany do Twoich potrzeb

Ściany i pomysły na aranżację wnętrz są różne i my to szanujemy! Właśnie dlatego oferujemy Ci możliwość zamówienia lustra w dowolnym kształcie – geometrycznym lub oryginalnym, który wykonamy zgodnie z Twoim projektem. Jesteśmy przekonani, że lustro na zamówienie to najlepszy sposób na idealne dopasowanie produktu do Twoich potrzeb i oczekiwań, pod każdym względem!
Zdjęcie domyślne

Lustra w różnych kształtach na zamówienie od D-POS

Dla naszych Klientów wykonaliśmy już setki luster w rozmaitych kształtach! Zasady geometrii mamy w małym paluszku – Twoje trójkątne lustro, lustro sześciokątne czy lustro owalne będą perfekcyjnie odwzorowywały projekt i pozostawały w zgodzie z zasadami królowej nauk. Chcesz zamówić kształt inny niż wszystkie, oryginalny i wymykający się matematycznym wytycznym? Z przyjemnością zrealizujemy Twoje zamówienie na lustro w każdym kształcie – precyzyjnie i z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych!

Jaki kształt lustra mamy dla Ciebie zrobić?

Zdjęcie domyślne