Zdjęcie domyślne główne

Lustra naklejane na meble

Nie masz miejsca na lustro ścienne? Wybierz lustro naklejane na meble! To doskonały sposób na maksymalnie funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni. Lustra naklejane na meble są praktycznym rozwiązaniem, które można zastosować m.in. w przedpokoju, garderobie i sypialni. Powiedz nam jak duży jest mebel, który chcesz okleić, a my przygotujemy dla Ciebie lustro naklejane na wymiar.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Mebel z lustrem? Praktycznie i estetycznie!

Masz dużą szafę i ani kawałka wolnej ściany? Marzysz o lustrze w przedpokoju, garderobie lub sypialni, ale niewielkie gabaryty pomieszczenia uniemożliwiają postawienie w nich lustra wolnostojącego? Lustro naklejane na meble to doskonałe rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Możemy wykonać dla Ciebie lustro w dowolnym rozmiarze i kształcie – tak, by idealnie pasowało do wielkości mebla i rozmiarów frontu lub frontów, na których chcesz je zamontować.
Zdjęcie domyślne

Zamów lustro naklejane na mebel od D-POS

Twoje lustro do naklejenia na mebel od D-POS będzie skrojone na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań, wykonane z najwyższą starannością, solidne i maksymalnie trwałe. Możesz zamówić lustro naklejane na wymiar – solo lub w kompleksowej usłudze, w której nasza profesjonalna ekipa montażowa weźmie na siebie pełną odpowiedzialność za efekt końcowy!

Pokaż nam swój mebel, a my stworzymy dla Ciebie lustro, które będzie do niego perfekcyjnie pasowało!

 

Zdjęcie domyślne