Lacobel i szkło glówne

Szkło lacobel i drukowane w przestrzeni biurowej

Szkło to jeden z najbardziej uniwersalnych materiałów, po który coraz częściej sięga się w aranżacjach i wykańczaniu przestrzeni biurowej. Odpowiednio dobrane szkło może zabezpieczać ściany i tworzyć ścianki działowe, zamykać szafy i szafki lub pełnić po prostu funkcję niezwykle eleganckiej dekoracji. W naszej ofercie znajduje się zarówno lakierowane szkło lacobel, jak i panele szklane drukowane - dostępne w różnych grubościach, maksymalnie szerokiej palecie kolorów (lacobel) i wzorów (szkło drukowane) oraz absolutnie dowolnych wymiarach. Jaki rodzaj szkła sprawdzi się w Twoim biurze?
Lacobel i szkło glówne
Lacobel i szkło biuro

Lacobel – hartowane szkło w jednolitym kolorze

Lacobel to klasyczna propozycja, obejmująca szkła lakierowane, w jednolitym kolorze. W d-pos lacobel wykonujemy wyłącznie z bezpiecznego szkła hartowanego, odbarwionego / odżelazowanego (co umożliwia optymalne odwzorowanie wybranej barwy, bez nieestetycznej, zielonej poświaty), w szerokiej palecie kolorów i w odpowiednio dobranej grubości (szkło o grubości 4 mm dedykujemy do mebli – drzwi zawiasowych i przesuwnych, pozostałe projekty realizujemy ze szkła o grubości 6 mm lub 8 mm, w zależności od indywidualnych cech danego zamówienia). Nasz lacobel może skutecznie ochronić dowolną ścianę w Twoim biurze oraz efektownie wykończyć niemal każdy mebel.

Lacobel i szkło kosmos

Szkło drukowane – dekoracyjne panele szklane

Panele szklane to nowoczesna propozycja, która może pełnić w przestrzeni biurowej jeszcze więcej funkcji. Doskonałej jakości, bezpieczne szkło hartowane (zgodne z wytycznymi normy PN-EN 12150-1) nadrukowujemy w zaawansowanej technologii druku UV, w jakości Full HD, w każdym kolorze (CMYK + biel) oraz w każdy rozmiarze. Do Twojej dyspozycji jest baza ponad 100 milionów zdjęć i grafik, z której możesz dowolnie korzystać. Na panelach szklanych możemy również wydrukować Twój projekt, zawierający dowolne zdjęcia, napisy lub firmowe logo – zapewniamy Ci konsultację techniczną grafiki m.in. pod kątem rozdzielczości. wszystko po to, by jakość wydruku była idealna.

Lacobel i szkło kosmos
Lacobel i szkło toaleta

Twój pomysł na szkło do biura – kompleksowo

Wszystkie produkty szklane d-pos są maksymalnie łatwe do utrzymania w czystości i bezproblemowe w dezynfekcji, co jest szczególnie ważne w obliczu wyzwań współczesnego biznesu związanych z pandemią Covid-19. Bez względu na to, jakie szkło do biura jest Ci potrzebne, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasza kompleksowa usługa obejmuje: dokładny pomiar, wykonanie produktu w stu procentach zgodnego z zamówieniem oraz jego profesjonalny montaż. Możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie, szybkość i precyzję oraz pełną dokumentację z przeprowadzonych prac. Jesteśmy pewni, że efekt spełni Twoje oczekiwania!

Lacobel czy panele szklane do biura? A może jedno u drugie?