Lacobel i szkło glówne

Szkło lacobel i drukowane w przestrzeni biurowej

Szkło to jeden z najbardziej uniwersalnych materiałów, po który coraz częściej sięga się w aranżacjach i wykańczaniu przestrzeni biurowej. Odpowiednio dobrane szkło może zabezpieczać ściany i tworzyć ścianki działowe, zamykać szafy i szafki lub pełnić po prostu funkcję niezwykle eleganckiej dekoracji. W naszej ofercie znajduje się zarówno lakierowane szkło lacobel, jak i panele szklane drukowane - dostępne w różnych grubościach, maksymalnie szerokiej palecie kolorów (lacobel) i wzorów (szkło drukowane) oraz absolutnie dowolnych wymiarach. Jaki rodzaj szkła sprawdzi się w Twoim biurze?
Lacobel i szkło glówne
Lacobel i szkło biuro

Lacobel – hartowane szkło w jednolitym kolorze

Lacobel to klasyczna propozycja, obejmująca szkła lakierowane, w jednolitym kolorze. W d-pos lacobel wykonujemy wyłącznie z bezpiecznego szkła hartowanego w wybranej grubości: 4 mm, 6 mm lub 8 mm. Szkło o grubości 4 mm dedykujemy do mebli – drzwi zawiasowych i przesuwnych. Pozostałe projekty realizujemy ze szkła o grubości 6 mm lub 8 mm, w zależności od indywidualnych cech danego zamówienia.

Tworząc lacobel do biura sięgamy wyłącznie po szkło optiwhite. To szkło odbarwione / odżelazowane, a co za tym idzie – krystalicznie czyste, umożliwiające optymalne odwzorowanie wybranej barwy, bez nieestetycznej, zielonej poświaty. Lacobel oferujemy w szerokiej palecie kolorów, w której z pewnością znajduje się odcień idealnie wpisujący się w Twoje potrzeby i oczekiwania.

Zdjęcie domyślne

Nowoczesny lacobel do biura – bezpieczny i elegancki

Nasz lacobel może skutecznie ochronić dowolną ścianę w Twoim biurze oraz efektownie wykończyć niemal każdy mebel. Lacobel jest bezproblemowy do utrzymania w perfekcyjnej czystości. Można go również skutecznie dezynfekować. Idealnie gładkie, jednolicie lakierowane szkło wprowadza do wnętrza ponadczasową elegancję i harmonię. To materiał, który możesz zastosować w dowolnej części przestrzeni biurowej, a także w pomieszczeniach socjalnych (np. firmowej kuchni) czy w toaletach.

 

Zdjęcie domyślne
Lacobel i szkło kosmos

Panele szklane do biur – dokładnie takie, jakich potrzebujesz!

Panele szklane to nowoczesna propozycja, która może pełnić w przestrzeni biurowej jeszcze więcej funkcji! W tej opcji szkło jest zadrukowywane w absolutnie dowolny sposób, z wykorzystaniem zdjęć, grafik, ilustracji lub abstrakcyjnych wzorów. Na szkle można również wydrukować napisy (np. hasła motywujące, slogany reklamowe) oraz firmowego logo. Nadruki na panelach szklanych wykonujemy w jakości Full HD, w każdym kolorze (CMYK + biel).

Po panele szklane z nadrukiem coraz częściej sięgają projektanci i architekci tworzący przestrzenie biurowe w oparciu o wytyczne office fit-out.Celem tego szczególnego podejścia do projektowania biur jest tworzenie wnętrz optymalizujących pracę zespołów, podnoszących ich produktywność, sprzyjających skupieniu i pobudzających kreatywność. Twoje panele szklane do biura mogą mieć dowolny rozmiar i kształt – zawsze wykonujemy je na zamówienie i na wymiar, zgodnie z kartą wymiarową i specyfikacją konkretnego projektu.

Do Twojej dyspozycji oddajemy naszą darmową bazę zdjęć i grafik. To ponad 100 milionów propozycji, w doskonałej jakości i rozdzielczości pozwalającej na wykonanie wydruków w dowolnym rozmiarze. Na panelach szklanych możemy wydrukować każdy Twój projekt, zawierający dowolne zdjęcia, napisy lub firmowe logo. Zapewniamy Ci pełne wsparcie już na etapie tworzenia projektu – możesz liczyć na profesjonalną konsultację techniczną grafiki m.in. pod kątem rozdzielczości, wszystko po to, by jakość wydruku była idealna.

Zdjęcie domyślne

Szkło drukowane – bezpieczne panele szklane do biura

Przestrzeń biurowa powinna być maksymalnie funkcjonalna i bezpieczna, zaaranżowana zgodnie z wszelkimi przepisami i normami. Właśnie dlatego, do produkcji paneli szklanych do biura wykorzystujemy wyłącznie doskonałej jakości, bezpieczne szkło hartowane (zgodne z wytycznymi normy PN-EN 12150-1), które zadrukowujemy w zaawansowanej technologii druku UV (za pomocą atestowanych, neutralnych dla człowieka i jego otoczenia farb polimerowych).

Szkło zadrukowujemy na nowoczesnych ploterach stołowych z blatami roboczymi o powierzchni: 2,1m x 3,1m oraz 2,5m x 1,3m. Chcesz zaaranżować większą ścianę? Twój projekt zrealizujemy na dwóch lub więcej taflach szklanych. Drukujemy na styk, od brzegu do brzegu, dlatego możemy Ci zagwarantować perfekcyjny efekt wizualny, również w przypadku łączenia kilku paneli.

Zdjęcie domyślne
Lacobel i szkło toaleta

Twój pomysł na szkło do biura – kompleksowo

Wszystkie produkty szklane d-pos są maksymalnie łatwe do utrzymania w czystości i bezproblemowe w dezynfekcji, co jest szczególnie ważne w obliczu wyzwań współczesnego biznesu związanych z pandemią Covid-19. Bez względu na to, jakie szkło do biura jest Ci potrzebne, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasza kompleksowa usługa obejmuje: dokładny pomiar, wykonanie produktu w stu procentach zgodnego z zamówieniem oraz jego profesjonalny montaż. Możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie, szybkość i precyzję oraz pełną dokumentację z przeprowadzonych prac. Jesteśmy pewni, że efekt spełni Twoje oczekiwania!

Lacobel czy panele szklane do biura? A może jedno u drugie?