Folia szroniona warszawa

Folia szroniona (mrożona)

Folia szroniona (określana również jako folia mrożona) jest używana do oklejania szyb oraz dużych powierzchni szklanych albo wykonanych z plexi, na których chcemy uzyskać efekt przypominający piaskowane szkło. Ogromną zaletą folii mrożonej jest fakt, że przepuszcza większość światła do wewnątrz jedynie je rozpraszając, dzięki czemu nie zaciemnia pomieszczenia, zapewniając jednocześnie prywatność. Ponadto oklejanie okien folią mrożoną zapewnia efektywną ochronę przed promieniowaniem UV.
Folia szroniona warszawa
Folia szroniona sale konferencyjne

Nowoczesna folia szroniona

Oferowana przez nas szroniona folia na szyby może pełnić różne funkcje: stanowić elegancką dekorację, ograniczać przezierność i zapewniać dyskrecję czy poprawiać widoczność większych przeszklonych powierzchni (np. w galeriach handlowych, biurach i budynkach użyteczności publicznej). Doskonale wyposażony park maszynowy umożliwia nam nie tylko wycinanie w folii szronionej dowolnych kształtów i napisów al także wykonywanie różnego rodzaju nadruków – może to być np. logotyp lub inne elementy identyfikacyjne firmy, dowolny napis, a nawet grafika lub zdjęcie. Możemy także łączyć technikę nadruku i wycinania kształtów.

Folia szroniona srebrna

Dekoracyjna folia mrożona

Oklejanie szyb folią mrożoną to świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest uniemożliwienie wglądu przez oklejoną powierzchnię – np. w przestrzeniach biurowych typu open space, gabinetach lekarskich czy szkołach. Nasze folie mrożone to trwałe i wytrzymałe produkty klasy premium, które docinamy na dowolny wymiar i kształt według specyfikacji klienta, dzięki czemu oklejone powierzchnie prezentują się elegancko i oryginalnie. Oklejone folią mrożoną szyby łatwo się czyści, są też bardziej odporne na zarysowania.
Folia szroniona srebrna
Folia szroniona biuro

Efektowna folia szroniona na szyby od D-POS

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży oraz nowoczesnym, wysokiej klasy ploterom i drukarkom, w jakie wyposażony jest nasz park maszynowy, oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie oklejania szyb folią szronioną. Mamy konkurencyjne ceny i zapewniamy fachową obsługę na każdym etapie realizacji – od projektu przez druk aż po profesjonalne wykonawstwo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!