Folia szroniona warszawa

Folia szroniona (mrożona)

Folia szroniona, określana również jako folia mrożona, jest używana przede wszystkim do oklejania szkła i pleksi. Oklejanie szyb folią mrożona pozwala uzyskać efekt szyb oraz dużych powierzchni szklanych albo wykonanych z plexi, na których chcemy uzyskać wizualny efekt szkła piaskowanego. To doskonały sposób na efektywne zapewnienie prywatności w wybranych wnętrzach, ale bez ich zaciemnienia. Folia mrożona na szyby przepuszcza większość światła i subtelnie je rozprasza, gwarantując równocześnie skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV. Folia na szyby to produkt, którego potrzebujesz? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!
Folia szroniona warszawa
Folia szroniona sale konferencyjne

Nowoczesna folia mrożona na okna i szyby

Oferowana przez nas szroniona folia na szyby to produkt premium, wyróżniający się doskonałą jakością, trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Aby oklejanie szyb było maksymalnie estetyczne, folię mrożoną wykonujemy dla Ciebie na zamówienie i na wymiar – produkt docinamy na dowolny wymiar i kształt według specyfikacji klienta. Ponadto folia szroniona jest bezproblemowa w transferze na wybraną, gładką powierzchnię szyby lub pleksi oraz łatwa do utrzymania w czystości. .

Zdjęcie domyślne

Oklejanie szyb folią mrożoną – gwarancja prywatności

Oklejanie szyb folią stosuje się zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i budynkach użyteczności publicznej i obiektach komercyjnych. Folia mrożona skutecznie ogranicza przezierność szyb, równocześnie przepuszczając większość światło, które efektownie zmiękcza i rozprasza. Oklejanie okien folią to ekonomiczny sposób na zapewnienie prywatności w wybranych wnętrzach (np. gabinetach lekarskich i biurach) – przez oklejoną folią szybę widać zarys kształtów i kolorów, które są tym słabiej widoczne, im osoba lub przedmiot są bardziej oddalone od szklanego elementu.

Folia mrożona może być również stosowana w celu poprawy widoczności dużych przeszkleń, minimalizują ryzyko przypadkowego „wejścia” w szybę – podnosi bezpieczeństwo np. klientów w galeriach handlowych. Ponadto folia szroniona doskonale sprawdza się w roli nowoczesnego nośnika treści informacyjnych lub reklamowych.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Dowolna personalizacja – folia szroniona z nadrukiem

Folia mrożona na szyby może być dowolnie zadrukowywana oraz precyzyjnie wycinana i docinana. Nadruk na folii może prezentować m.in. logo firmy lub inne elementy identyfikacyjne przedsiębiorstwa, napisy i hasła, grafiki i zdjęcia. Personalizacji folii do oklejania szyb możemy również dokonać poprzez jej docięcie zgodnie z projektem. Samoprzylepna folia mrożona może mieć m.in. kształt napisów prezentujących treści informacyjne lub reklamowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w Twoim projekcie połączyć technikę nadruku i wycinania kształtów. Możesz liczyć na nasze techniczne wsparcie już podczas tworzenia projektu.

Folia szroniona srebrna

Dekoracyjna folia szroniona na szyby – różne rodzaje i kolory

W naszej ofercie znajdziesz folię szronioną w szerokiej palecie kolorów i wzorów do wyboru. Wybierz folię matową w wydaniu, które najbardziej Ci odpowiada. Folie mrożone mogą różnić się między sobą strukturą powierzchni (mniej lub bardziej porowatą), stopniem przezierności i stopniem przepuszczalności światła. Dzięki zastosowaniu na szybie folii szronionej możesz również uzyskać efekt szkła mrożonego w różnych odcieniach, m.in. mlecznym, złotym, zielonkawym lub szarym. Pamiętaj, że u nas możesz zamówić folię na szyby w dowolnym kształcie – zarówno w standardowych pasach (pionowych lub poziomych), jak i w formie samoprzylepnych kropek (jednakowej lub różnej wielkości) oraz w innych, nawet najbardziej finezyjnych kształtach.

Folia szroniona srebrna
Folia szroniona biuro

Efektowna folia szroniona na szyby od D-POS

Mamy ponad 20-letniemu doświadczenia w branży oraz zespół zaangażowanych i doświadczonych fachowców, którzy do swojej dyspozycji mają nowoczesny, świetnie wyposażony park maszynowy. Gwarantujemy Ci indywidualne podejście do zlecenia oraz realizację z zachowaniem najwyższych standardów – z użyciem doskonałej jakości materiałów, z precyzyjnym wykończeniem i zawsze w terminie. Możesz u nas zamówić folię szronioną w kompleksowej usłudze – w tej opcji bierzemy na siebie pomiar, produkcję i profesjonalne oklejenie wskazanych powierzchni szklanych lub powierzchni z pleksi. Mamy konkurencyjne ceny i zapewniamy fachową obsługę na każdym etapie realizacji Twojego zlecenia!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą! Sprawdź również naszą folię mleczną na szyby na wymiar oraz folię matującą