Folie przeciwsloneczne Warszawa

Folie przeciwsłoneczne - Warszawa

Folie przeciwsłoneczne to szeroka gama produktów, które można dopasować do indywidualnych potrzeb i preferencji - zarówno w kwestii stopnia ochrony przeciwsłonecznej oraz stopnia zaciemnienia pomieszczeń, jak i w kwestiach estetycznych, związanych z kolorystyką folii. Szukasz skutecznej ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem w domu, biurze lub sklepie? W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości przeciwsłoneczne folie wewnętrzne i zewnętrzne i o zróżnicowanych parametrach. Czego dokładnie potrzebujesz?
Folie przeciwsloneczne Warszawa
Folie przeciwsloneczne na zamówienie

Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna czy wewnętrzna?

Wybierając folię przeciwsłoneczną musisz w pierwszej kolejności podjąć decyzję o jej rodzaju. Folia przeciwsłoneczna wewnętrzna naklejana jest na wewnętrzną taflę szyby okna, a zewnętrzna – na okno od zewnątrz. Nie wszystkie rodzaje szkieł / okien nadają się do zastosowania tańszej folii wewnętrznej – okna dachowe, szyby pochyłe, szyby termoizolacyjne i powierzchnie z plexi wymagają sięgnięcia po folie zewnętrzne. Folia przeciwsłoneczna wewnętrzna i folia przeciwsłoneczna zewnętrzna zapewniają skuteczną ochronę cieplną, efektywnie zapobiegają przenikaniu promieni UV do wybranych pomieszczeń oraz ograniczają męczące dla oka efekty refleksów świetlnych.

Folie przeciwsloneczne

Folie przeciwsłoneczne na okno – różne kolory i odcienie

Folie przeciwsłoneczne są dostępne w różnych kolorach i odcieniach, m.in. jasne i ciemne srebro, jasne i ciemne brązy i miedzie, metaliczne niebieskie i metaliczne szare. Im ciemniejszy jest kolor folii, tym skuteczniejsza jest blokada promieni UV i przepływu ciepła. Największą redukcję ciepła, osiągającą nawet 80 – 90 % uzyskamy sięgając po zewnętrzną folię przeciwsłoneczną w kolorze ciemnego srebra. Musisz jednak pamiętać, że ciemniejsza folia oznacza również większe zaciemnienie pomieszczenia. Najciemniejsze folie wewnętrzne i zewnętrzne mają efekt lustrzanego odbicia, który dodatkowo zapewnia ochronę prywatności wciągu dnia (efekt lustra weneckiego niweluje sytuacja, w której jaśniej jest wewnątrz pomieszczenia niż na zewnątrz, czyli najczęściej po zmroku). Technologia ciągle idzie do przodu – zadzwoń do nas i spytaj o najnowsze dostępne rozwiązania.

Folie przeciwsloneczne
Folie przeciwsloneczne na wymiar

Efekt lustra a folia przeciwsłoneczna

Najciemniejsze folie przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne mają efekt lustrzanego odbicia, który dodatkowo zapewnia ochronę prywatności, przede wszystkim w ciągu dnia. To doskonałe rozwiązanie w każdej sytuacji, w której zależy Ci na uzyskaniu obydwu efektów równocześnie: przeciwsłonecznego oraz zapewnienia dyskrecji i kameralności wybranych pomieszczeń (z zachowaniem pełnej widoczności z wnętrza – masz pod pełną kontrolą to, co dzieje się za szybą!). Standardowo efekt lustra weneckiego niweluje sytuacja, w której jaśniej jest wewnątrz pomieszczenia niż na zewnątrz (czyli najczęściej po zmroku), ale technologia nieustannie idzie do przodu – zadzwoń do nas i spytaj o najnowsze dostępne rozwiązania.
Zdjęcie domyślne

Przeciwsłoneczne folie na wymiar dla biznesu

Folie przeciwsłoneczne na okna wykonujemy zawsze na zamówienie. Gwarantujemy precyzyjne docięcie folii na wymiar, zgodnie ze specyfikacją i projektem Klienta. Wiemy, że w przypadku folii przeciwsłonecznych wszystko musi się zgadzać co do centymetra, dlatego działamy z najwyższą precyzją i z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do wyłącznej dyspozycji naszych doświadczonych specjalistów jest nowoczesny, doskonale wyposażony park maszynowy, który umożliwia nam realizację nawet największych i najbardziej skomplikowanych zleceń.

 

W przypadku inwestycji komercyjnych i zleceń obejmujących duże powierzchnie szklane – oferujemy usługi kompleksowe. W tej opcji pełną odpowiedzialność za efekt końcowy realizacji bierzemy na siebie. Nasza fachowa ekipa pomiarowo – montażowa wykona dokładny pomiar powierzchni szklanych do oklejenia, na podstawie którego zostanie wykonana precyzyjna specyfikacja / karta wymiarowa. Po docięciu foli przeciwsłonecznej – zrealizujemy profesjonalny montaż (również poza normatywnymi godzinami pracy, tak, aby nie zaburzyć działań Twojego biura).

Sprawdź też naszą folią matującą na okna lub panele szklane dla firm.

 

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Przeciwsłoneczne folie okienne na zamówienie

Twoja folia przeciwsłoneczna może być dokładnie taka, jak chcesz. Oferujemy Ci kompleksową obsługę zamówienia, od precyzyjnego pomiaru szyby / okna, przez dokładne przycięcie wybranej folii i profesjonalny montaż – bez względu na wielkość i wysokość powierzchni do oklejenia. Skontaktuj się z nami, omówmy szczegóły, odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Jesteśmy gotowi, by zabrać się do pracy!