Folie przeciwsłoneczne

Folie przeciwsłoneczne to szeroka gama produktów, które można dopasować do indywidualnych potrzeb i preferencji - zarówno w kwestii stopnia ochrony przeciwsłonecznej oraz stopnia zaciemnienia pomieszczeń, jak i w kwestiach estetycznych, związanych z kolorystyką folii. Szukasz skutecznej ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem w domu, biurze lub sklepie? W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości przeciwsłoneczne folie wewnętrzne i zewnętrzne i o zróżnicowanych parametrach. Czego dokładnie potrzebujesz?

Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna czy wewnętrzna?

Wybierając folię przeciwsłoneczną musisz w pierwszej kolejności podjąć decyzję o jej rodzaju. Folia przeciwsłoneczna wewnętrzna naklejana jest na wewnętrzną taflę szyby okna, a zewnętrzna – na okno od zewnątrz. Nie wszystkie rodzaje szkieł / okien nadają się do zastosowania tańszej folii wewnętrznej – okna dachowe, szyby pochyłe, szyby termoizolacyjne i powierzchnie z plexi wymagają sięgnięcia po folie zewnętrzne. Folia przeciwsłoneczna wewnętrzna i folia przeciwsłoneczna zewnętrzna zapewniają skuteczną ochronę cieplną, efektywnie zapobiegają przenikaniu promieni UV do wybranych pomieszczeń oraz ograniczają męczące dla oka efekty refleksów świetlnych.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Folie przeciwsłoneczne na okno – różne kolory i odcienie

Folie przeciwsłoneczne są dostępne w różnych kolorach i odcieniach, m.in. jasne i ciemne srebro, jasne i ciemne brązy i miedzie, metaliczne niebieskie i metaliczne szare. Im ciemniejszy jest kolor folii, tym skuteczniejsza jest blokada promieni UV i przepływu ciepła. Największą redukcję ciepła, osiągającą nawet 80 – 90 % uzyskamy sięgając po zewnętrzną folię przeciwsłoneczną w kolorze ciemnego srebra. Musisz jednak pamiętać, że ciemniejsza folia oznacza również większe zaciemnienie pomieszczenia. Najciemniejsze folie wewnętrzne i zewnętrzne mają efekt lustrzanego odbicia, który dodatkowo zapewnia ochronę prywatności wciągu dnia (efekt lustra weneckiego niweluje sytuacja, w której jaśniej jest wewnątrz pomieszczenia niż na zewnątrz, czyli najczęściej po zmroku). Technologia ciągle idzie do przodu – zadzwoń do nas i spytaj o najnowsze dostępne rozwiązania.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Przeciwsłoneczne folie okienne na zamówienie

Twoja folia przeciwsłoneczna może być dokładnie taka, jak chcesz. Oferujemy Ci kompleksową obsługę zamówienia, od precyzyjnego pomiaru szyby / okna, przez dokładne przycięcie wybranej folii i profesjonalny montaż – bez względu na wielkość i wysokość powierzchni do oklejenia. Skontaktuj się z nami, omówmy szczegóły, odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Jesteśmy gotowi, by zabrać się do pracy!