Folie matujące w sali konferencyjnej

Folia matująca do biura - montaż

Prowadząc firmę lub nią zarządzając warto dbać zarówno o estetykę, jak i funkcjonalność miejsca pracy. Elementem, który coraz częściej wykorzystywany jest w biurach w celu podniesienia komfortu i bezpieczeństwa pracy, jest folia matująca.

Folia matująca, zwana inaczej mleczną, posiada kilka istotnych zalet. Naniesiona na drzwi lub ścianki szklane pozwala między innymi na:

  • zwiększenie prywatności osób znajdujących się za ścianką/drzwiami (przez folię matująca widzimy z zewnątrz jedynie ogólne zarysy sylwetek);
  • zachowanie spójności identyfikacji wizualnej firmy (w zależności od tego, jaki wzór przybierze folia);
  • zwiększenie zakresu bezpieczeństwa w miejscu pracy (folia matująca z jest widoczna z daleka i chroni nieuważną osobę przed zderzeniem z przezroczystym szkłem, co wcale nie zdarza się tak rzadko).
Folie matujące w sali konferencyjnej
Folie matujące w przestrzeni-biurowej

Szeroki wybór rozwiązań

Wybierając nas masz pewność, że niezależnie od tego, jakie zadanie nam powierzysz, będziesz zadowolony z finalnego efektu. Folie matujące występują w kilku odmianach, możemy z nich wycinać dowolne kształty i napisy, możemy na nich drukować lub zarówno drukować jak i wycinać, co otwiera kolejne możliwości aranżacyjne.

W naszym portfolio znajdują się innowacyjne projekty, realizowane przez najbardziej uznane firmy zajmujące się aranżacją biur. Nasze działania cechuje kompleksowe wsparcie, solidność, indywidualne podejście i wysoki stopień innowacyjności – zarówno w kwestii materiałów, jak i wykonawstwa. Postaw na komfort pracy z doświadczonymi profesjonalistami, których jakość pracy została już wielokrotnie potwierdzona.

Folie matujące szlaczki

Wysoka jakość w dobrej cenie

Jakość naszych realizacji wpisuje się w branżową półkę premium. Wiemy, jak ważne jest, by aranżację biura powierzać wyłącznie najlepszym specjalistom w swoich dziedzinach. Odcinek prac, w który my zastaniemy zaangażowani, zostanie wykonany nie tylko z poszanowaniem najwyższych branżowych standardów, ale również z wykorzystaniem najlepszych materiałów i wieloletniego doświadczenia montażystów.

Obsługujemy klientów kompleksowo – od wykonania pomiarów, poprzez produkcję i uwzględnienie indywidualnych preferencji, aż po profesjonalny montaż. Wszystko to w uczciwie skalkulowanej cenie.

Folie matujące szlaczki
Folie matujące kolorowa

Profesjonalny montaż

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że samodzielny montaż folii matującej na szyby może być kłopotliwy i czasochłonny. Dlatego też nasi klienci mogą zamówić folie z montażem. Doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy naszej firmy poradzą sobie z każdym wyzwaniem, działając sprawnie i z największą dbałością o detale. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów naszej firmy.

Podsumowując, folia matująca to szybki sposób, dzięki któremu możemy ozdobić szyby, ograniczyć ilość wpadającego światła słonecznego, czy zwiększyć prywatność. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą folii matujących na okna oraz do kontaktu. Chętnie podpowiemy najlepsze rozwiązania dla twojego biura.