Folie matujące w sali konferencyjnej

Folia matująca na okna i szyby do biura - montaż

Nowoczesne folie matujące, nazywane również foliami mlecznymi, to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest podniesienie komfortu pracy czy świadczenia usług poprzez zwiększenie prywatności w poszczególnych pomieszczeniach. Za pomocą folii matujących można również stworzyć spójne aranżacje w awangardowych biurowcach, budynkach komercyjnych i obiektach użyteczności publicznej, np. prywatnych klinikach medycznych lub stomatologicznych.

Folie matujące na szyby sprawdzają się także w sytuacjach, w których konieczne jest podniesienie bezpieczeństwa we wnętrzach ze spora ilością dużych przeszkleń. Sprawdź, jak pracujemy i co dokładnie możemy Ci zaoferować.

Folie matujące w sali konferencyjnej
Folie matujące w przestrzeni-biurowej

Ekonomiczny sposób na prywatność? Folie matujące na okna i szyby!

Budynek, w którym mieści się siedziba Twojej firmy to nowoczesny obiekt z dużą liczbą przeszkleń, szklanych drzwi i mnóstwem okien? W awangardowym biurowców brakuje prywatności pozwalającej odciąć się od zgiełku i skupić się na konkretnych zadaniach? W placówce bankowej konieczne jest wydzielenie przestrzeni, w której Klienci mogą być obsługiwani w sposób zapewniający pełne bezpieczeństwo dla ich danych osobowych? Obiekt, którym zarządzasz, wymaga dostosowania do potrzeb najemcy świadczącego usługi z zakresu medycyny estetycznej lub kosmetologii, stomatologii lub POZ? We wszystkich tych sytuacjach (i wielu innych) – możemy Ci pomóc!

Naszym Klientom dostarczamy najwyższej jakości folie matujące na okna, szklane drzwi i szklane ścianki działowe oraz inne szklane powierzchnie. To maksymalnie estetyczny i ekonomiczny sposób na skuteczne podniesienie prywatności w wybranych wnętrzach. Przez folię matującą widoczny będzie jedynie zarys kształtów i przydymione odcienie mocnych kolorów – im dalej od oklejonej folią szyby będą znajdować się postacie i przedmioty, tym mniej wyraźny będzie obraz. Folie matujące możesz również nakleić na ścianki działowe z pleksi!

Folie matujące szlaczki

Folie matujące na szyby – inwestycja w bezpieczeństwo

Nowoczesna architektura stawia na szkło! Ten elegancki i ponadczasowy materiał pojawia się w różnego rodzaju obiektach już nie tylko jako wykończenie okien i witryn, ale również drzwi (różnej wielkości) i rozmaitych przeszkleń czy ścian działowych (również w rozmiarze XXL). Folia matująca to prosty sposób na podniesienie widoczności szklanych tafli, a co za tym idzie – podniesienie bezpieczeństwa osób korzystających z danych obiektów i wnętrz. Folie matujące na szyby zdecydowanie minimalizują ryzyko przypadkowych „wejść” w szkło.
Folie matujące szlaczki
Folie matujące w przestrzeni-biurowej

Eleganckie folie matujące do biur – na wymiar

Naszym celem jest dostarczenie Ci folii matujących doskonałej jakości, idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz wnętrz, w których mają zostać zainstalowane. Folie matujące do biur to przede wszystkim folie mleczne, w neutralnym kolorze zmatowionego szkła. Ich powierzchnia może się różnić stopnień połysku (matowe, półmatowe, satynowe, błyszczące) i porowatości. Tutaj wszystko zależy od Ciebie i efektu estetycznego, który chcesz uzyskać. Sprawdź też nasze folie przeciwsłoneczne oraz folię szronioną.z nadrukiem.

Wszystkie folie matujące wykonujemy na zamówienie, zgodnie z Twoim projektem i specyfikacją. Twoja folia będzie precyzyjnie docięta na wymiar – masz gwarancję, że materiał będzie idealnie pasował do tafli szkła. Folię matującą możesz naklejać w dużych, jednolitych kawałkach, w pasach pionowych lub poziomych, w kropkach lub według oryginalnego pomysłu. Folie matujące na szyby mogą mieć dowolny kształt i wzory – wycięte z folii lub na jej krawędziach (możesz nam zlecić m.in. wykonanie dowolnych napisów z folii matującej lub wycięcie logo firmy).

Folie matujące szlaczki

Folie matujące na okna i drzwi z nadrukiem

Folie matujące do biura możemy dla Ciebie spersonalizować poprzez wykonanie dowolnego nadruku. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii druku masz pewność, że nadruk na folii będzie perfekcyjnie odwzorowywał projekt, z wszystkimi detalami i kolorami. Nadruk na folii matującej będzie maksymalnie trwały – nie musisz obawiać się blaknięcia czy odbarwiania. Bez problemu również łączymy wycinanie i docinanie folii na wybrany kształt lub wzór z realizacją nadruków – to mnóstwo możliwości aranżacyjnych dla Ciebie i Twojej firmy!
Folie matujące szlaczki
Folie matujące kolorowa

Kompleksowe usługi od D-POS – folie matujące z montażem w dobrej cenie

Decydując się na folie matujące w D-POS otrzymujesz najwyższej jakości materiały, wykonane zgodnie z Twoim projektem, przez doświadczonych specjalistów pracujących w nowoczesnym, świetnie wyposażonym parku maszyn. W naszym portfolio znajdują się innowacyjne projekty, zamówione przez renomowane firmy działające w branży office fit-out i realizowane dla wielu krajowych i światowych marek. Nasze działania cechuje kompleksowe wsparcie naszych Klientów oraz solidność, indywidualne podejście i wysoki stopień innowacyjności w kwestii materiałów i wykonawstwa. Wiemy, że samodzielny montaż folii matującej na szyby może być kłopotliwy i czasochłonny – w kompleksowej usłudze wykonujemy zarówno pomiary, jak i profesjonalny montaż.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą folii matujących – podpowiemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biura!