Folia mleczna warszawa

Folia mleczna

Duże okna to dużo naturalnego światła i... niewiele dyskrecji. Mleczna folia na szyby to elegancki i estetyczny sposób na podniesienie komfortu w miejscu pracy lub w domu, skutecznie ograniczający wgląd do wnętrza, w którym przebywamy, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej przepuszczalności dziennego światła. Folia mleczna jest tym, czego szukasz? Cieszymy się, że to właśnie my możemy Ci ją zaoferować! Do wyboru masz folię mleczną na szyby w najciekawszych odcieniach i strukturach, docinaną na dowolny wymiar i kształt lub zadrukowaną!
Folia mleczna warszawa
Folia mleczna z montażem

Matowa folia mleczna na każdą szybę

Folia mleczna to produkt, który z powodzeniem możesz zastosować na każdej szybie – zarówno tej znajdującej się wewnątrz budynku (np. oddzielającej poszczególne pomieszczenia / boksy w przestrzeni biurowej), jak i tych wychodzących na zewnątrz budynku. W każdej sytuacji matowa folia podniesie intymność wybranych pomieszczeń, ograniczając wizualny dostęp do nich sąsiadom, przechodniom czy współpracownikom oraz podnosząc komfort pracy, nauki lub odpoczynku. W przypadku folii zamontowanej na szybach zewnętrznych nie musisz się martwić o zaciemnienie pomieszczeń – możesz dobrać folię mleczną o stopniu zaciemnienia, który najbardziej Ci pasuje. Matowa folia może również skutecznie ochronić Cię przed słońcem!

Folia mleczna

Uniwersalna i elegancka baza dla reklamy

Wysokiej jakości matowa folia mlecza to produkt uniwersalny, charakteryzujący się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, łatwy do utrzymania w czystości i bezproblemowy w dezynfekcji. Matowa folia doskonale wpisuje się we wnętrza urządzone w różnych stylach i kolorystyce, zarówno nowoczesne, jak i klasyczne. Folia mleczna perfekcyjnie imituje szkło mrożone / piaskowe, dodaje wnętrzom elegancji i charakteru. To również produkt, który może stanowić bazę dla Twojej reklamy. Na folii mlecznej możemy wykonać dowolny nadruk, zgodnie z Twoim projektem i zapotrzebowaniem lub po prostu wyciąć w niej dowolne kształty lub hasła.

Folia mleczna
Folia mleczna producent

Folia mleczna na wymiar od producenta

W naszej ofercie znajduje się najwyższej jakości matowa folia mleczna, którą możemy dla Ciebie przygotować w każdym rozmiarze i dowolnym kształcie. Jeśli zależy Ci na maksymalnie profesjonalnym oklejeniu wielu szyb, np. w biurowcu, budynku urzędu, szkoły czy sklepu – możesz zlecić nam usługę kompleksową, w ramach której wykonamy dokładny pomiar szyb, precyzyjnie dotniemy folię, a następnie zamontujemy ją w ustalony sposób i w umówionym terminie. Szybko i z doskonałym efektem!

Folia mleczna na okna, drzwi, a może balkon? Przygotujemy dla Ciebie dokładnie to, czego potrzebujesz!