Folia mleczna warszawa

Folia mleczna na okna i szyby

Duże okna to dużo naturalnego światła i... niewiele dyskrecji. Mleczna folia na szyby to elegancki i estetyczny sposób na podniesienie komfortu w miejscu pracy lub w domu, skutecznie ograniczający wgląd do wnętrza, w którym przebywamy, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej przepuszczalności dziennego światła. Folia mleczna jest tym, czego szukasz? Cieszymy się, że to właśnie my możemy Ci ją zaoferować! Do wyboru masz folię mleczną na szyby w najciekawszych odcieniach i strukturach, docinaną na dowolny wymiar i kształt lub zadrukowaną!
Folia mleczna warszawa
Folia mleczna z montażem

Matowa folia mleczna na każdą szybę

Folia mleczna to produkt, który z powodzeniem możesz zastosować na każdej szybie – zarówno tej znajdującej się wewnątrz budynku (np. oddzielającej poszczególne pomieszczenia / boksy w przestrzeni biurowej), jak i tych wychodzących na zewnątrz budynku. W każdej sytuacji matowa folia podniesie intymność wybranych pomieszczeń, ograniczając wizualny dostęp do nich sąsiadom, przechodniom czy współpracownikom oraz podnosząc komfort pracy, nauki lub odpoczynku. W przypadku folii zamontowanej na szybach zewnętrznych nie musisz się martwić o zaciemnienie pomieszczeń – możesz dobrać folię mleczną o stopniu zaciemnienia, który najbardziej Ci pasuje. Matowa folia może również skutecznie ochronić Cię przed słońcem!

Zdjęcie domyślne

Bezpiecznie i estetycznie – folia mleczna na okno i drzwi

Matowe folie mleczne znajdują zastosowanie również tam, gdzie konieczne jest zwiększenie widoczności wybranych powierzchni szklanych. To doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych budynków różnego przeznaczenia z dużą ilością przeszkleń, m.in. awangardowych biurowców, galerii handlowych czy galerii sztuki oraz eleganckich placówek medycznych.

Folia mleczna naklejona na całość lub część tafli szklanej pozytywnie przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa osób korzystających z danych pomieszczeń (minimalizuje ryzyko przypadkowego „wejścia” w szkło). W zależności od koncepcji, folia mleczna może harmonijnie wpisywać się we wnętrze lub stanowić intrygujący element aranżacji (w tym wypadku sprawdzi się np. folia mleczna w pasach, kropkach czy finezyjnych wzorach).

Zdjęcie domyślne
Folia mleczna

Uniwersalna i elegancka baza dla reklamy

Wysokiej jakości matowa folia mlecza to produkt uniwersalny, charakteryzujący się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, łatwy do utrzymania w czystości i bezproblemowy w dezynfekcji. Matowa folia doskonale wpisuje się we wnętrza urządzone w różnych stylach i kolorystyce, zarówno nowoczesne, jak i klasyczne. Folia mleczna perfekcyjnie imituje szkło mrożone / piaskowe, dodaje wnętrzom elegancji i charakteru. Dzięki swojej neutralności może stanowić uniwersalny nośnik różnego rodzaju treści: informacyjnych (opisujących przestrzeń lub eksponujących nazwę i logo firmy), bądź reklamowo – marketingowych.

Zdjęcie domyślne

Nowoczesna folia mleczna na szybę – na wymiar i z nadrukiem

Folia mleczna matowa może być poddawana precyzyjnej obróbce poprzez jej docinanie i wycinanie oraz zadrukowywanie. Folię można docinać na wymiar w taki sposób, by dokładnie i szczelnie pokrywała przeznaczoną pod nią taflę szklaną. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wyciąć w folii lub z folii dowolne kształty i wzory. Nasi specjaliści pracują na najnowocześniejszych ploterach tnących, dzięki czemu każde cięcie jest maksymalnie precyzyjne – jesteśmy w stanie wyciąć w folii nawet najbardziej skomplikowane i finezyjne wzory.

Ponadto folia mleczna na szyby na wymiar może być zadrukowywana w każdym kolorze i zestawie kolorów, zgodnie z Twoim projektem i zapotrzebowaniem. Obie techniki personalizacji folii mlecznej można łączyć!

Zdjęcie domyślne
Folia mleczna producent

Folia mleczna na szyby od producenta

W naszej ofercie znajduje się najwyższej jakości matowa folia mleczna, którą możemy dla Ciebie przygotować w każdym rozmiarze i dowolnym kształcie. Jeśli zależy Ci na maksymalnie profesjonalnym oklejeniu wielu szyb, np. w biurowcu, budynku urzędu, szkoły czy sklepu – możesz zlecić nam usługę kompleksową, w ramach której wykonamy dokładny pomiar szyb, precyzyjnie dotniemy folię, a następnie zamontujemy ją w ustalony sposób i w umówionym terminie. Szybko i z doskonałym efektem! Sprawdź też nasze folie przeciwsłoneczne na okna oraz folię antywłamaniową na okna.

Folia mleczna na okna, drzwi, a może balkon? Przygotujemy dla Ciebie dokładnie to, czego potrzebujesz!