Folia antywłamaniowa - montaż

Folia antywłamaniowa jest przeznaczona do zabezpieczania szyb i innych dużych powierzchni szklanych w przypadku rozbicia – w takiej sytuacji odłamki szkła nie rozpryskują się, a sama folia znacząco utrudnia sforsowanie oklejonego nią okna. Oklejanie szyb folią antywłamaniową wprawdzie nie uniemożliwia rozbicia szyby, ale zajmuje to o wiele więcej czasu i wymaga użycia znacznie większej siły, niż w przypadku okien pozbawionych takiego zabezpieczenia.

Folia antywłamaniowa do okien

Oferowane przez nas folie antywłamaniowe na okna stanowią niewidoczne i niezwykle skuteczne zabezpieczenie przed całkowitym pęknięciem szyby, ogromnie utrudniając lub nawet całkowicie uniemożliwiając przedostanie się przez stłuczone okno w przypadku próby wtargnięcia do wnętrza pomieszczenia.

Oklejanie okien folią antywłamaniową zgodnie ze standardami wyznaczanymi przez ubezpieczycieli majątkowych to także dobry sposób na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia mieszkania czy domu, ponieważ większość towarzystw ubezpieczeniowych uznaje antywłamaniowe folie okienne za jedno z możliwych zabezpieczeń nieruchomości.

Wytrzymałe folie antywłamaniowe

Dostępna w naszej ofercie folia antywłamaniowa na okna może być stosowana jako dodatkowe zabezpieczenie przed nieuprawnionym wtargnięciem wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zachowanie estetyki dużych powierzchni szklanych – m.in. na witrynach sklepowych czy w placówkach bankowych.

Nasza folia na szyby jest elastyczna, trwała i niezwykle odporna na zużycie, a dzięki swej całkowitej przezroczystości nie blokuje widoku z oklejonego nią okna, jednocześnie zatrzymując szkodliwe promieniowanie UV.

Nowoczesna folia antywłamaniowa na szyby od D-POS

Park maszynowy wyposażony w nowoczesne urządzenia i ponad 20 lat branżowego doświadczenia sprawiają, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo skomplikowane zlecenia w zakresie produkcji i montażu antywłamaniowych folii okiennych.

Naszym klientom oferujemy konkurencyjne ceny folii antywłamaniowej na szyby, kompleksową obsługę i optymalny dobór rozwiązań do potrzeb oraz oczekiwań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!