Folia antywlamaniowa Warszawa

Folia antywłamaniowa na szyby - montaż

Folia antywłamaniowa jest przeznaczona do zabezpieczania szyb i innych dużych powierzchni szklanych (okien, szklanych drzwi i witryn). Oklejenie szyb folią antywłamaniową nie uniemożliwia rozbicia szyb, ale bardzo skutecznie je utrudnia oraz wydłuża proces pokonywania szklanej zapory. W przypadku prób celowego rozbicia szklanej witryny, szklanych drzwi lub okna - opóźnienie włamania daje więcej czasu na reakcję ze strony odpowiednich służb i najczęściej pozwala zapobiec większym stratom materialnym.

Ponadto rozbita szyba z folią antywłamaniową nie rozpryskuje się - odłamki szkła pozostają w większości przyklejone do folii. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować w kategorii folii antywłamaniowych i oklejania szyb folią.

Folia antywlamaniowa Warszawa
Folia antywłamaniowa na zamówienie

Folia antywłamaniowa na okna – wytrzymała i bezpieczna

Oferowane przez nas folie antywłamaniowe na okna stanowią niezwykle skuteczne zabezpieczenie przed całkowitym pęknięciem szyby, ogromnie utrudniając lub nawet całkowicie uniemożliwiając przedostanie się przez stłuczone okno w przypadku próby wtargnięcia do wnętrza pomieszczenia.

To ekonomiczny i bardzo efektywny sposób na podniesienie poziomu bezpieczeństwa we wszystkich prywatnych mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz budynkach użyteczności publicznej i obiektach komercyjnych – zwłaszcza tam, gdy całość lub część pomieszczeń znajduje się na poziomie parteru.

Folia antywłamaniowa na wymiar

Oklejanie szyb folią a obniżenie kosztów ubezpieczenia nieruchomości

Oklejanie okien folią antywłamaniową zgodnie ze standardami wyznaczanymi przez ubezpieczycieli majątkowych to także dobry sposób na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia mieszkania czy domu. Większość towarzystw ubezpieczeniowych uznaje antywłamaniowe folie okienne za jedno z honorowanych przepisami zabezpieczeń nieruchomości.

Po zastosowaniu atestowanej folii przeciwwłamaniowej na szyby z niższej składki ubezpieczeniowej mogą również skorzystać właściciele sklepów, lokali usługowych czy biur zlokalizowanych np. bezpośrednio przy ulicy, z przeszklonymi witrynami i szklanymi drzwiami wejściowymi.

Folia antywłamaniowa na wymiar
Folia antywłamaniowa

Estetyczna folia antywłamaniowa na szyby

Dostępna w naszej ofercie folia antywłamaniowa na okna może być stosowana jako dodatkowe zabezpieczenie przed nieuprawnionym wtargnięciem wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zachowanie estetyki dużych powierzchni szklanych. Folie okienne antywłamaniowe są całkowicie przezierne, a wykonane na wymiar i profesjonalnie zamontowane – są całkowicie niewidoczne.

To rozwiązanie, które doskonale wpisuje się w potrzeby właścicieli sklepów, lokali usługowych czy placówek bankowych prowadzących swoją działalność m.in. w galeriach handlowych, w których obowiązują ścisłe wytyczne w zakresie wyglądu witryn.

Zdjęcie domyślne

Walory użytkowe folii antywłamaniowej na szyby

Oferujemy Ci folię antywłamaniową na szyby, która jest całkowicie przezierna, maksymalnie estetyczna i trwała. To materiał charakteryzujący się ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia mechaniczne (folia jest trudna do zarysowania czy zadarcia), który zachowuje swoją stabilność wizualną, bez widocznych znaków zużycia folii, przez długi czas satysfakcjonującego użytkowania.

Ponadto nasze folie gwarantują doskonałą przezierność – przepuszczają blisko 100% światła, bez widocznych dla ludzkiego oka zmiękczeń czy rozproszeń, blokując równocześnie szkodliwe promieniowanie UV. Stanowiska pracy zlokalizowane bezpośrednio przy szybie oklejonej folią antywłamaniową są bezpieczne dla skóry człowieka, która nie jest narażona na stałą ekspozycję na promienie UV.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Folie antywłamaniowe na okna – zawsze na wymiar!

Naszym celem jest dostarczyć Ci produkt perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. W przypadku folii wzmacniających liczy się każdy centymetr! Dlatego folie na szyby wykonujemy zawsze na wymiar. Docinamy materiał precyzyjnie, w 100% zgodnie ze specyfikacją i kartą wymiarową – folia antywłamaniowa powinna pokrywać całą szybkę!

Oklejanie okien folią musi zostać przeprowadzone z zachowaniem najwyższych standardów, przez doświadczonych fachowców – taki sposób montażu uniemożliwi przypadkowe zerwanie folii oraz zapobiegnie odklejaniu się folii na rogach.

Zdjęcie domyślne

Nowoczesna folia antywłamaniowa na szyby od D-POS

Park maszynowy wyposażony w nowoczesne urządzenia i ponad 20 lat branżowego doświadczenia sprawiają, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo skomplikowane zlecenia w zakresie produkcji i montażu antywłamaniowych folii okiennych.

Naszym klientom oferujemy konkurencyjne ceny folii antywłamaniowej na szyby, kompleksową obsługę i optymalny dobór rozwiązań do potrzeb oraz oczekiwań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą! Sprawdź nasze fototapety dla firm lub szklane panele do biur.

Zdjęcie domyślne