Tapety obiektowe przedszkola

Atestowane fototapety obiektowe w przestrzeni biurowej

Szukasz rozwiązania, które umożliwi Ci nowoczesne zaaranżowanie przestrzeni biurowej w Twojej firmie? Nasze fototapety do biur to propozycja, która idealnie wpisze się w Twoje potrzeby i oczekiwania, pozwalając na stworzenie wnętrz doskonale zrównoważonych pod względem funkcjonalności i designu, czytelnie prezentujących spójny wizerunek firmy, gwarantujących efektywną komunikację i skuteczną nawigację. Wydrukujemy każdy z Twoich pomysłów na przestrzeń biurową, w każdym kolorze i na każdym tle, bez względu na wielkość i kształt fototapety oraz stopień skomplikowania grafiki.
Tapety obiektowe przedszkola
Tapety obiektowe w poczekalni

Twoja koncepcja biura – nasza fototapeta

Każde zamówienie to dla nas nowe wyzwanie. W B2B stawiamy na rzetelną współpracę i profesjonalne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie realizacji zlecenia. Chcesz stworzyć miejsce pracy, w którym wartości Twojej firmy definiują codzienne działania, a eleganckie tło dla informacji i przekazów sprzyja wyciszeniu lub podnosi energię zespołów?

Pokaż nam swój projekt, przeprowadzimy szczegółowe konsultacje techniczne, dobierzemy najwyższej jakości materiały, dedykowane konkretnym rodzajom podłoża, na których chcesz nakleić fototapetę i… możemy ruszać z produkcją.

Zdjęcie domyślne

Fototapeta do biura – dokładnie taka, jakiej potrzebujesz!

Do Twojej dyspozycji oddajemy naszą bazę ponad 200 milionów zdjęć, grafik i wzorów. Możesz z niej dowolnie korzystać, również personalizując wybrane zdjęcia lub grafiki poprzez dodanie napisów (np. motywujących haseł i sloganów), bądź logo Twojej firmy. Naszą bazę możesz przeglądać z pomocą intuicyjnej wyszukiwarki oraz wygodnych filtrów, dzięki którym jeszcze szybciej znajdziesz idealne zdjęcie, grafikę lub interesujący Cię motyw. Innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość przeszukiwania grafik z uwzględnieniem dominującego na zdjęciach koloru – wystarczy, że zaznaczysz na kole barw odpowiedni odcień.

Masz własny projekt i szczegółową wizję fototapet do biura, które będą czymś więcej niż ozdobą ścian? Z przyjemnością realizujemy zamówienia na fototapety do biur w oparciu o oryginalne projekty, bazujące na Twoich zdjęciach lub autorskich grafikach.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Doskonały papier lateksowy i najwyższa jakość druku

Fototapety do biura wykonujemy wyłącznie na zamówienie – zawsze w 100% zgodnie z projektem i z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Twoja fototapeta do biura zostanie przygotowana na specjalistycznym papierze lateksowym (importujemy go z USA) oraz zadrukowana za pomocą najnowocześniejszego plotera drukującego UV. Połączenie papieru lateksowego oraz technologii druku UV to gwarancja rewelacyjnego efektu końcowego: precyzyjnie odwzorowanych detali i kolorów projektu oraz perfekcyjnej głębi i ostrości obrazu.

Każdą fototapetę biurową pokrywamy warstwą laminatu, będącego pochodną najsolidniejszego laminatu podłogowego. To dodatkowa warstwa ochronna, dzięki której Twoja fototapeta będzie maksymalnie trwała i wytrzymała oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne. Nie musisz się obawiać blaknięcia czy odbarwiania grafiki – nasze fototapety do biur zachowują stabilność wizualną przez długie lata satysfakcjonującego użytkowania.

Tapety obiektowe warszawa

Atestowane fototapety do biura – bezpieczne i trwałe

Fototapety obiektowe do biur to produkty, które muszą spełniać najwyższe wymogi jakościowe i wymogi bezpieczeństwa. Dlatego oferujemy Ci wyłącznie atestowane fototapety, posiadające komplet certyfikatów i świadectw jakości z polskich instytucji. Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Prawdopodobnie jako jedyni w Polsce mamy atest na kompletną, zamontowaną fototapetę, a nie wyłącznie jej składowe. Dzięki temu możesz mieć pewność, że masz do czynienia z produktem najwyższej jakości, bezpiecznym dla ludzi i przyjaznym dla środowiska, zapewniającym Twoim Współpracownikom optymalne, komfortowe warunki do pracy.

Nasze fototapety posiadają Atest Higieniczny PZH (dotyczący nietoksyczności) oraz Atest ITB (dotyczący trudnopalności). Fototapety z atestami spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) i są łatwe do utrzymania w czystości – można je regularnie myć oraz skutecznie dezynfekować, co jest szczególnie ważne w kontekście pandemii Covid-19.

Tapety obiektowe warszawa
Tapety obiektowe biuro

Kompleksowa obsługa Twojej firmy

D-POS to profesjonalny producent fototapet z Warszawy, który od ponad 20 lat realizuje swoje usługi na terenie całego kraju.


W Twojej branży liczy się czas i precyzja oraz klarowny podział obowiązków? Doskonale to rozumiemy! Oferując Ci kompleksową usługę, obejmującą: dokładny pomiar, doskonałej jakości wydruk i profesjonalny montaż, bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za finalny wygląd każdej zamówionej przez Ciebie fototapety, naklejonej we wskazanym przez Ciebie miejscu. Dysponujemy doskonale wyposażonym parkiem maszyn, z najnowocześniejszymi, zaawansowanymi technologicznie ploterami drukującymi UV, a nasza ekipa pomiarowo – montażowa to zespół doświadczonych profesjonalistów, podchodzących do każdego zlecenia indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Jesteśmy pewni efektu naszej współpracy w wersji all inclusive. Będzie perfekcyjnie!