Zdjęcie domyślne główne

Lustra prostokątne - podłużne

Prostokątne lustra wiszące to klasyk, który sprawdza się w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego przeznaczenie czy styl, w którym zostało urządzone. Jeśli nie wiesz na jakie lustro się zdecydować - postaw właśnie na lustro prostokątne! Podłużny kształt lustra umożliwia efektywną kontrolę wyglądu prawie całej sylwetki i bez problemu mieści się na ścianach większości, nawet niewielkich gabarytowo pomieszczeń. Wąski przedpokój, niewielka garderoba, mała sypialnia? Ścienne lustro prostokątne z pewnością się w nich zmieści!
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Lustro wiszące prostokątne – uniwersalny klasyk

Lustro prostokątne może być wiszące lub ścienne, zamontowane w trwały sposób do ściany. Tutaj wszystko zależy od Ciebie i Twojego pomysłu na wnętrze i lustro! Lustra prostokątne mogą mieć dowolne rozmiary, dzięki którym możliwe jest optymalne wykorzystanie miejsca na ścianie – podłużne lustro może być długie i bardzo wąskie lub duże, zajmujące sporą część ściany, np. w przedpokoju czy garderobie. Nic również nie stoi na przeszkodzie, by prostokątne lustro zawiesić w poziomie – sprawdź jak wizualnie zmieni to przestrzeń, którą chcesz zaaranżować!

Zdjęcie domyślne

Ładne lustro prostokątne – prosty sposób na funkcjonalne i estetyczne wnętrze

Prostokątne lustra to połączenie ponadczasowej, prostej formy z maksymalną funkcjonalnością oraz elegancką dekoracyjnością. Ładne, podłużne lustro jest praktyczne, bo możemy skutecznie się w nim przeglądać, poddając obiektywnej kontroli całą lub prawie całą sylwetkę. Ale to również produkt, który może stanowić klasyczną dekorację dowolnego wnętrza, skutecznie poprawiać jego proporcje i dodawać mu elegancji.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Prostokątne lustro na zamówienie od D-POS

Czasem to, co najprostsze, jest po prostu najlepsze! Prostokątne lustro to właśnie taki produkt – z klasą, praktycznie i estetycznie, ponadczasowo i bez żadnych udziwnień. Dla naszych Klientów wykonaliśmy już setki klasycznych, podłużnych luster do różnych pomieszczeń w domach oraz obiektach komercyjnych. Każde z nich zostało wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, starannie i z pełnym zaangażowaniem. To lustra solidne i trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i gwarantujące perfekcyjne odwzorowanie rzeczywistości.

span class=”opis1440a”>

Twoje prostokątne lustro może być kolejne do realizacji!