Zdjęcie domyślne główne

Panele szklane do restauracji

Twoja restauracja to miejsce pełne doskonałych zapachów i wyśmienitych smaków, z menu skonstruowanym przez najlepszych szefów kuchni? Tutaj wszystko jest na swoim miejscu, a każdy Klient czuje się rozpieszczony rewelacyjną atmosferą i oczarowany wyjątkową obsługą. Aranżacja Twojej restauracji jest maksymalnie gustowna i komfortowa, ale brakuje w niej... "tego czegoś"? Jeśli "tym czymś" są panele szklane to jesteś w odpowiednim miejscu!

Nasze panele szklane idealnie wpiszą się w dowolną przestrzeń Twojej restauracji, harmonijnie komponując się z wyposażeniem oraz dodając lokalowi eleganckiego charakteru. To również rozwiązanie, które docenisz ze względu na jego walory użytkowe! Sprawdź, co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić!

Zdjęcie domyślne główne
* wcześniej pod marką:
Zdjęcie domyślne

Panele szklane dla małej i dużej gastronomii

Wiemy, że Twoja restauracja wymaga zastosowania rozwiązań bezpiecznych i funkcjonalnych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia oraz łatwych do utrzymania w czystości. Dokładnie takie są nasze panele szklane! Tworząc panele szklane do restauracji korzystamy wyłącznie z termicznie hartowanego szkła ze szlifowanymi krawędziami, które spełnia wymogi normy PN-EN 12150-1.

Zadrukowujemy panele dowolnej wielkości i kształtu – maksymalny format zadruku pojedynczego panelu to aż 2100×3100 mm  (większe powierzchni uzyskujemy poprzez łączenie kolejnych paneli). Panele możemy przykleić bezpośrednio do ściany (za pomocą odpowiednio dobranego do powierzchni ściany i wielkości panelu kleju, który nanosimy na tylną ścianę szkła) lub za pomocą ozdobnych śrub dystansowych, które dodają instalacji przestronności.

Zdjęcie domyślne

NADRUK UV NA PANEL SZKLANY DLA RESTAURACJI

Zależy Ci na trwałej aranżacji ścian Twojej restauracji, która będzie zachwycała jakością i estetyką? Panele szklane dla restauracji to kwintesencja takiego rozwiązania! Restauracyjne panele szklane zadrukowujemy z użyciem technologii druku UV, która umożliwia przeniesienie na szkło każdego zdjęcia, grafiki lub ilustracji, bez względu na stopień ich skomplikowania, ilość detali i kolorystykę. Każdy panel szklany do restauracji zadrukowywany jest od wewnętrznej / roboczej strony, z wykorzystaniem najwyższej jakości, bezpiecznych i atestowanych farb polimerowych.

Nadruki na restauracyjnych panelach szklanych charakteryzują się trwałością i wytrzymałość. Grafiki na szkle nie będą blaknąć, ani się odbarwiać – nawet pod wpływem promieniowania UV czy mocnego, punktowego oświetlenia sztucznego. To estetyczne i wygodne rozwiązanie na długie lata, które nie będzie wymagało żadnych dodatkowych zabiegów konserwujących czy naprawczych.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

FUNKCJONALNA ARANŻACJA, KTÓRA NIE WYJDZIE Z MODY

Szkło to jeden z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych materiałów stosowanych w aranżacjach rozmaitych wnętrz. Decydując się na panele szklane do restauracji możesz być pewny, że to rozwiązanie bardzo efektowne i niezwykle funkcjonalne – równocześnie! Szkło doda wnętrzu elegancji, będzie efektownie odbijało i rozpraszało światło, sprawiając, że pomieszczenia będą optycznie większe i przestronniejsze. Ponadto panele szklane w restauracji gwarantują bezproblemowe utrzymanie ścian w perfekcyjnej czystości oraz umożliwiają skuteczną dezynfekcję, co jest szczególnie ważną cechą w czasach pandemii Covid-19.

Zdjęcie domyślne

PANELE SZKLANE DO RESTAURACJI Z DOWOLNĄ GRAFIKĄ

Do Twojej dyspozycji oddajemy naszą bazę zdjęć, grafik i wzorów, w której znajdziesz ponad 100 milionów zachwycających propozycji. To gwarancja zdjęć i grafik najwyższej jakości, w odpowiedniej rozdzielczości, pozwalającej na wykonanie nadruków na panelach szklanych w dowolnym rozmiarze i kształcie. Naszą bazę możesz przeglądać korzystając z intuicyjnej wyszukiwarki i wygodnych filtrów, a także po kolorze (wystarczy zaznaczyć na kole barw interesujący Cię odcień!). To najlepszy sposób na ekspresowe znalezienie obrazu, który idealnie wpisze się we wnętrza Twojej restauracji i w 100% zaspokoi Twoje oczekiwania.

Masz oryginalny pomysł na panel szklany do restauracji? Możemy również wykonać panele szklane z Twoich, dobrej jakości zdjęć lub autorskich grafik! W ten sposób uzyskasz dekorację maksymalnie spersonalizowaną, idealnie dopasowaną do charakteru wnętrza lokalu gastronomicznego i Twojego pomysłu na biznes. Drukujemy w jakości HD, bezpośrednio na krystalicznie czystym szkle optiwhite (bez domieszki tlenku żelaza) – wszystkie detale Twojego projektu będą doskonale widoczne, a wszystkie kolory perfekcyjnie odwzorowane.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA RESTAURACJI – PANELE SZKLANE Z MONTAŻEM

Montaż szkła wymaga precyzji, pewnych ruchów i doświadczenia. Jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia w tej części zadania – nasza ekipa pomiarowo montażowa jest do Twojej dyspozycji. W kompleksowej obsłudze możesz nam zlecić dokładny pomiar powierzchni, która ma zostać zaaranżowana za pomocą szklanych paneli, profesjonalny wydruk, bezpieczny transport oraz ekspresowy montaż, który zrealizujemy w umówionym terminie. W tej opcji całą odpowiedzialność za efekt końcowy bierzemy na siebie!

Czekamy na Twój projekt!

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.