Panele szklane do restauracji

Twoja restauracja to miejsce pełne doskonałych zapachów i wyśmienitych smaków, z menu skonstruowanym przez najlepszych szefów kuchni? Tutaj wszystko jest na swoim miejscu, a każdy Klient czuje się rozpieszczony rewelacyjną atmosferą i oczarowany wyjątkową obsługą. Aranżacja Twojej restauracji jest maksymalnie gustowna i komfortowa, ale brakuje w niej... "tego czegoś"? Jeśli "tym czymś" są panele szklane to jesteś w odpowiednim miejscu! Nasze panele szklane idealnie wpiszą się w dowolną przestrzeń Twojej restauracji, harmonijnie komponując się z wyposażeniem oraz dodając lokalowi eleganckiego charakteru. To również rozwiązanie, które docenisz ze względu na jego walory użytkowe! Sprawdź, co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić!
* wcześniej pod marką:

Panele szklane dla małej i dużej gastronomii

Wiemy, że Twoja restauracja wymaga zastosowania rozwiązań bezpiecznych i funkcjonalnych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia oraz łatwych do utrzymania w czystości. Dokładnie takie są nasze panele szklane! Tworząc panele szklane do restauracji korzystamy wyłącznie z termicznie hartowanego szkła ze szlifowanymi krawędziami, które spełnia wymogi normy PN-EN 12150-1. Zadrukowujemy panele dowolnej wielkości i kształtu – maksymalny format zadruku pojedynczego panelu to aż 2100×3100 mm  (większe powierzchni uzyskujemy poprzez łączenie kolejnych paneli). Panele możemy przykleić bezpośrednio do ściany (za pomocą odpowiednio dobranego do powierzchni ściany i wielkości panelu kleju, który nanosimy na tylną ścianę szkła) lub za pomocą ozdobnych śrub dystansowych, które dodają instalacji przestronności.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Funkcjonalna aranżacja, która nie wyjdzie z mody

Szkło to jeden z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych materiałów stosowanych w aranżacjach rozmaitych wnętrz. Decydując się na panele szklane do restauracji możesz być pewny, że to rozwiązanie bardzo efektowne i niezwykle funkcjonalne – równocześnie! Do Twojej dyspozycji jest nasza baza zdjęć, grafik i wzorów, w której znajdziesz ponad 100 milionów zachwycających propozycji. Możemy również wykonać panele szklane z Twoich, dobrej jakości zdjęć lub autorskich grafik, co pozwoli Ci na optymalne spersonalizowanie wnętrza lokalu gastronomicznego. Drukujemy w jakości HD, bezpośrednio na krystalicznie czystym szkle optiwhite (bez domieszki tlenku żelaza) – wszystkie kolory Twojego projektu są perfekcyjnie odwzorowane.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Kompleksowa obsługa restauracji – panele szklane z montażem

Montaż szkła wymaga precyzji, pewnych ruchów i doświadczenia. Jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia w tej części zadania – nasza ekipa pomiarowo montażowa jest do Twojej dyspozycji. W kompleksowej obsłudze możesz nam zlecić dokładny pomiar powierzchni, która ma zostać zaaranżowana za pomocą szklanych paneli, profesjonalny wydruk, bezpieczny transport oraz ekspresowy montaż, który zrealizujemy w umówionym terminie. W tej opcji całą odpowiedzialność za efekt końcowy bierzemy na siebie!

Czekamy na Twój projekt!

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko,
adres, nr telefonu).

Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze,
na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru
i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 6mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.