Zdjęcie domyślne główne

Litery reklamowe z plexi

Plexi to nowoczesny, elegancki, lekki i bardzo solidny materiał, który pozwala nam na tworzenie rozmaitych przedmiotów i konstrukcji, tablic i szyldów oraz mniejszych i większych elementów w dowolnych kształtach. Litery z plexi? Jesteśmy na tak! To doskonały sposób na wykorzystanie wszystkich atutów szkła organicznego (PMMA) oraz tworzenie napisów i komunikatów, które będą optymalnie wpisywały się w każdą przestrzeń. Potrzebujesz liter reklamowych lub logo z plexiglas? Zrobimy je dla Ciebie - szybko i profesjonalnie.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Litery z plexi – uniwersalne i eleganckie

Wycinamy, frezujemy i zadrukowujemy plexi na dowolny kształt i w każdym rozmiarze. Precyzyjne urządzenia umożliwiają nam wycinanie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów – możesz nam zlecić stworzenie liter z plexi zaprojektowanych dowolną czcionką i o dowolnych, pojedynczych wymiarach. Litery, napisy, dowolne grafiki i logo wykonane z plexi będzie prezentowało się elegancko na każdej ścianie. Możesz je podwiesić, przykleić bezpośrednio do wybranej powierzchni lub zastosować efektowne śruby dystansowe, które dodadzą projektowi trójwymiarowości.

Zdjęcie domyślne

Transparentne, kolorowe lub zadrukowane litery pleksi

Litery z pleksy mogą być wykonane z transparentnego szkła akrylowego, zapewniającego przezierność na poziomie nawet 92%, a także z akrylowego szkła kolorowego, w dowolny, wybranym przez Ciebie kolorze. Pleksi jest również tworzywem, które można skutecznie i trwale zadrukowywać. Jeśli na Twoim szyldzie lub literach mają się pojawić konkretne wzory, symbole lub logo (|bądź jego elementy) – wykonany precyzyjny nadruku w technologii druku UV. To metoda polegająca na napylaniu polimerowych farb na powierzchnię obrabianego materiału i ich utwardzaniu za pomocą światła ultrafioletowego. Efekt? Trwały, stabilny wizualnie nadruk, całkowicie zgodny z Twoim projektem.

 

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Podświetlane litery z plexi

Chcesz, żeby Twoje litery z pleksi były jeszcze bardziej widoczne i wyróżniały się na tle konkurencji? Postaw na litery z plexi podświetlane! Przygotujemy dla Ciebie dowolne pojedyncze litery lub cały napis oraz niezbędne elementy konstrukcyjne do wykonania bezpiecznego i efektywnego podświetlenia.

 

Zdjęcie domyślne

Najwyższa jakość i trwałość liter z plexi

Plexi, z którego wycinamy litery i logo jest materiałem trwałym i mocny, trudno tłukącym oraz łatwym do utrzymania w czystości. Szkło organiczne jest odporne na działanie czynników atmosferycznych i promieniowanie UV, dzięki czemu możesz je z powodzeniem stosować zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz – na elewacji, dowolnych tablicach i rozmaitych ekspozytorach. Jeżeli zamawiasz litery z pleksi lub logo z pleksi z nadrukiem – nie musisz się również martwić o jakość i trwałość wydruku. Twoje litery z plexi będą prezentowały się idealnie przez maksymalnie długi czas.

 

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Producent liter z plexi – Warszawa

W D-POS mamy ponad 20 lat doświadczenia, know-how oraz nowocześnie wyposażony park maszyn i zgrany zespół profesjonalistów. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, sięgający wyłącznie po sprawdzone materiały – jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zlecenie z plexi, bez względu na jego rozmiar, kształt czy kolor! Twoje litery ze szkła organicznego będą perfekcyjnie wycięte i obrobione – w stu procentach zgodne z Twoim projektem i zamówieniem. Do każdego zadania podchodzimy z równym zaangażowaniem i starannością, dbając o najdrobniejsze detale projektu.

 

Jesteśmy gotowi na przyjęcie Twojego zlecenia! Od której litery alfabetu zaczynamy?