Litery reklamowe z plexi

Plexi to nowoczesny, elegancki, lekki i bardzo solidny materiał, który pozwala nam na tworzenie rozmaitych przedmiotów i konstrukcji, tablic i szyldów oraz mniejszych i większych elementów w dowolnych kształtach. Litery z plexi? Jesteśmy na tak! To doskonały sposób na wykorzystanie wszystkich atutów szkła organicznego (PMMA) oraz tworzenie napisów i komunikatów, które będą optymalnie wpisywały się w każdą przestrzeń. Potrzebujesz liter reklamowych lub logo z plexiglas? Zrobimy je dla Ciebie - szybko i profesjonalnie.

Litery z plexi – uniwersalne i eleganckie

Wycinamy, frezujemy i zadrukowujemy plexi na dowolny kształt i w każdym rozmiarze. Precyzyjne urządzenia umożliwiają nam wycinanie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów – możesz nam zlecić stworzenie liter z plexi zaprojektowanych dowolną czcionką i o dowolnych, pojedynczych wymiarach. Litery, napisy, dowolne grafiki i logo wykonane z plexi będzie prezentowało się elegancko na każdej ścianie. Możesz je podwiesić, przykleić bezpośrednio do wybranej powierzchni lub zastosować efektowne śruby dystansowe, które dodadzą projektowi trójwymiarowości.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Najwyższa jakość i trwałość liter z plexi

Plexi, z którego wycinamy litery i logo jest materiałem trwałym i mocny, trudno tłukącym oraz łatwym do utrzymania w czystości. Szkło organiczne jest odporne na działanie czynników atmosferycznych i promieniowanie UV, dzięki czemu możesz je z powodzeniem stosować zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz – na elewacji, dowolnych tablicach i rozmaitych ekspozytorach. Jeżeli zamawiasz litery z pleksi lub logo z pleksi z nadrukiem – nie musisz się również martwić o jakość i trwałość wydruku. Twój projekt będzie prezentował się idealnie przez maksymalnie długi czas.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Producent liter z plexi – Warszawa

W D-POS mamy ponad 20 lat doświadczenia, know-how oraz nowocześnie wyposażony park maszyn i zgrany zespół profesjonalistów. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, sięgający wyłącznie po sprawdzone materiały – jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zlecenie z plexi, bez względu na jego rozmiar, kształt czy kolor! Twoje litery ze szkła organicznego będą perfekcyjnie wycięte i obrobione – w stu procentach zgodne z Twoim projektem i zamówieniem. Do każdego zadania podchodzimy z równym zaangażowaniem i starannością, dbając o najdrobniejsze detale projektu.

Jesteśmy gotowi na przyjęcie Twojego zlecenia! Od której litery alfabetu zaczynamy?