Zdjęcie domyślne główne

Litery ze styroduru

Styrodur to uniwersalny materiał, który jest szeroko stosowany w branży budowlanej, przede wszystkim do wykonywania wysokowydajnej izolacji termicznej rozmaitych powierzchni. To materiał trudnopalny, trwały i wytrzymały, lekki, ale o specyficznej, bardzo ścisłej strukturze, z gładką, estetyczną powierzchnią zewnętrzną. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie spróbowali wykorzystać polistyrenu ekstrudowanego do naszych celów!

Litery ze styroduru to ekonomiczne rozwiązanie, które doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnej reklamy i marketingu, zaspokajając oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów! Jaki napis chcesz stworzyć?
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Przestrzenne litery ze styroduru – jakie tylko chcesz!

Wykonujemy przestrzenne litery ze styroduru w każdym rozmiarze i formacie, dowolnej czcionce i wykończeniu. Możesz zlecić nam wykonanie pojedynczych liter, które sam ułożyć w wybrany przez siebie napis, np. nazwę firmy, stowarzyszenia lub fundacji, firmowe motto lub hasło – wszystko, co optymalnie wpisze się w Twoją codzienność. Litery 3D ze styroduru to ekonomiczny sposób na stworzenie skutecznej komunikacji wizualnej, która całkowicie pokryje się z Twoją koncepcją.

Przestrzenne litery harmonijnie wkomponują się w wybraną przestrzeń komercyjną lub prywatną, zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz, czytelnie przekazując najistotniejsze dla Ciebie informacje.

Zdjęcie domyślne

NAPISY ZE STYRODURU – GOTOWE DO MONTAŻU

Chcesz zamówić napis ze styroduru, który będzie mógł od razu zamontować na wybranej powierzchni? Możemy go dla Ciebie wykonać na zamówienie, zgodnie z twoim projektem i specyfikacją. Napisy ze styroduru mogą składać się z pojedynczych liter, które umieścimy na wybranej przez Ciebie bazie lub stelażu, a także z liter połączonych ze sobą, perfekcyjnie odwzorowujących wybraną przez Ciebie czcionkę, a nawet… odręczne pismo!

Dla naszych specjalistów i nowoczesnych ploterów tnących nie ma zleceń niemożliwych do wykonania!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I SOLIDNE WYKONANIE napisów ze styroduru

Litery reklamowe lub informacyjne ze styroduru to doskonała hybryda konkurencyjnej ceny ze świetną jakością produktu. Litery będą się rewelacyjnie prezentować na każdej ścianie, ściance działowej lub dowolnej tablicy. Dzięki zastosowaniu spienionego polistyrenu – znak graficzne będą lekkie i bezproblemowe w aplikacji na wybraną powierzchnię wyłącznie za pomocą odpowiednio dobranych taśm klejących, bez konieczności wiercenia w ścianach i innych powierzchniach.

Oczywiście wszystkie duże litery ze styroduru na ścianę mogą również zostać zamontowane na wybranej powierzchni za pośrednictwem dowolnego nośnika – tutaj wszystko zależy od Ciebie i Twojego pomysłu!

Zdjęcie domyślne

LITERY ZE STYRODURU Z LICEM

Twoje litery ze styroduru możemy wykończyć w dowolny sposób, również wyposażając je w lico ze szkła akrylowego. Litery ze styroduru z licem będą maksymalnie odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki zewnętrzne, dzięki czemu Twój napis ze styroduru zachowa stabilność wizualną przez maksymalnie długi czas.

Perfekcyjne wykonanie i obróbka oraz możliwość dowolnej personalizacji liter to oferta właśnie dla Ciebie!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Styrodur – litery na zamówienie

Od ponad 20 lat tworzymy klasyczne i oryginalne materiały reklamowe, które doskonale wpisują się w nowoczesny marketing oraz w pełni zaspokajają potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Mamy do dyspozycji zaawansowany technologicznie park maszyn oraz know-how, dzięki czemu oferujemy Ci ekspresową realizację zleceń, z zachowaniem najwyższych standardów produkcji. Litery 3D ze styroduru wykonujemy na Twoje zamówienia – bez żadnych ograniczeń co do wielkości i stopnia skomplikowania pojedynczych znaków graficznych. Każda litera jest wycięta precyzyjnie i wykończona z dbałością o każdy detal.

Jakie litery są Ci potrzebne?

Polecamy też nasze naklejki magnetyczne na samochód oraz usługi druku na pudełkach. Zareklamuj się skutecznie!

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.