Litery ze styroduru

Styrodur to uniwersalny materiał, który jest szeroko stosowany w branży budowlanej, przede wszystkim do wykonywania wysokowydajnej izolacji termicznej rozmaitych powierzchni. To materiał trudnopalny, trwały i wytrzymały, lekki, ale o specyficznej, bardzo ścisłej strukturze, z gładką, estetyczną powierzchnią zewnętrzną. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie spróbowali wykorzystać polistyrenu ekstrudowanego do naszych celów! Litery ze styroduru to ekonomiczne rozwiązanie, które doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnej reklamy i marketingu, zaspokajając oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów! Jaki napis chcesz stworzyć?

Przestrzenne litery ze styroduru – jakie tylko chcesz!

Wykonujemy przestrzenne litery ze styroduru w każdym rozmiarze i formacie, dowolnej czcionce i wykończeniu. Możesz zlecić nam wykonanie pojedynczych liter, które sam ułożyć w wybrany przez siebie napis, np. nazwę firmy, stowarzyszenia lub fundacji, firmowe motto lub hasło – wszystko, co optymalnie wpisze się w Twoją codzienność. Litery 3D ze styroduru to ekonomiczny sposób na stworzenie skutecznej komunikacji wizualnej, która całkowicie pokryje się z Twoją koncepcją. Przestrzenne litery harmonijnie wkomponują się w wybraną przestrzeń komercyjną lub prywatną, zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz, czytelnie przekazując najistotniejsze dla Ciebie informacje.

 

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Najwyższa jakość i solidne wykonanie

Litery reklamowe lub informacyjne ze styroduru to doskonała hybryda konkurencyjnej ceny z świetną jakością produktu. Litery będą się rewelacyjnie prezentować na każdej ścianie, ściance działowej lub dowolnej tablicy. Dzięki zastosowaniu spienionego polistyrenu – znak graficzne będą lekkie i bezproblemowe w aplikacji na wybraną powierzchnię wyłącznie za pomocą odpowiednio dobranych taśm klejących, bez konieczności wiercenia w ścianach i innych powierzchniach. Perfekcyjne wykonanie i obróbka oraz możliwość dowolnej personalizacji liter to oferta właśnie dla Ciebie!

 

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Styrodur – litery na zamówienie

Od ponad 20 lat tworzymy klasyczne i oryginalne materiały reklamowe, które doskonale wpisują się w nowoczesny marketing oraz w pełni zaspokajają potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Mamy do dyspozycji zaawansowany technologicznie park maszyn oraz know-how, dzięki czemu oferujemy Ci ekspresową realizację zleceń, z zachowaniem najwyższych standardów produkcji. Litery 3D ze styroduru wykonujemy na Twoje zamówienia – bez żadnych ograniczeń co do wielkości i stopnia skomplikowania pojedynczych znaków graficznych. Każda litera jest wycięta precyzyjnie i wykończona z dbałością o każdy detal.

 

Jakie litery są Ci potrzebne?