Cięcie kartonu

Masz projekt, w którym karton gra główną rolę? Chcesz wyprodukować makietę, opakowania lub inny, dowolny produkt z kartonu? Najistotniejszym elementem Twojego projektu jest precyzyjne wycięcie i docięcie materiału, w sposób gwarantujący, że wszystko będzie do siebie pasować? Doskonale trafiłeś! Mamy wiedzę, doświadczenie i umiejętności oraz dysponujemy parkiem precyzyjnych urządzeń, wśród których znajdują się urządzenia umożliwiające cięcie laserem kartonu - w dowolny sposób, na dowolny wymiar, w sposób całkowicie zgodny z Twoim pomysłem!

Precyzyjny ploter CNC do cięcia kartonu

Cięcie kartonu ploterem gwarantuje doskonałe rezultaty, bez względu na grubość obrabianego kartonu oraz stopień jego twardości / giętkości. Ponadto wysoko specjalistyczny moduł w urządzeniu do cięcia umożliwia precyzyjne pozycjonowanie noża, dzięki czemu możliwe jest perfekcyjne cięcie kartonów o różnej fakturze – również tektury falistej i chropowatej. Dzięki ploterowi CNC możemy zaoferować najwyższej jakości usługi, w ramach których ekspresowo, z zachowaniem najwyższych standardów, precyzyjnie wytniemy Twój projekt – bez względu na stopień spersonalizowania i ilość zamówionych produktów.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Cięcie kartonu – dowolny wymiar i kształt

Karton, podobnie jak papier i tektura, mają uniwersalny i ponadczasowy charakter, a co za tym idzie – są szeroko stosowane w różnych branżach. Prototypy standów, opakowania i pudełka kartonowe, zabawki, ozdoby, materiały reklamowe i marketingowe… To tylko niewielki wycinek możliwości, które daje nam karton! Cięcie kartonu pozwala na uzyskanie produktów idealnie dopracowanych i wykończonych, bez względu na ich wielkość i kształt, a krawędzie gotowych wyrobów z kartonu nie mają odkształceń i deformacji. Ponadto zastosowanie noża pozwala nam maksymalnie obniżyć koszty pracy, co jest szczególnie istotne przy zamówieniach o niskim i średnim nakładzie.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Cięcie CNC kartonu na zamówienie

Masz projekt, który zakłada użycie plotera do cięcia kartonu? Pokaż go nam! Skonsultujemy techniczne aspekty Twojego pomysłu i możemy ruszać z produkcją. Nasz doświadczony zespół pracowników realizuje zamówienia o każdym stopniu trudności i skomplikowania, bez żadnych ograniczeń co do ilości sztuk, które chcesz zamówić. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gwarantując Ci zawsze profesjonalną obsługę, najlepsze warunki i krótki czas wywiązania się z umowy.

Nasz ploter jest gotowy do pracy!