Rycowanie naklejek

Rycowanie naklejek

Naklejki różnego rodzaju są coraz powszechniej wykorzystywane nie tylko w domach czy biurach (etykietowanie, katalogowanie, oznaczanie) i serwisach (naklejki plombowe, serwisowe i zabezpieczające). To również doskonały nośnik treści reklamowych i marketingowych! Wszystkie nasze naklejki są standardowo laminowane, dzięki czemu cechuje je duża trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Naklejki reklamowe drukujemy na najwyższej jakości folii samoprzylepnej, a w celu uniknięcia jakichkolwiek problemów z naklejaniem przeprowadzamy dodatkowo rycowanie naklejek. Sprawdź, na czym polega i co daje ta technika!
Rycowanie naklejek
Nacinanie naklejek

Na czym polega technika nacinania, czyli rycowania?

Rycowanie naklejek to proces, w trakcie którego wydrukowane arkusze naklejek samoprzylepnych są nacinane (rycowane) od strony nadruku, czyli od góry. Po co? To proste!

Naklejki rycowane są zdecydowanie łatwiejsze do szybkiego oddzielenia ich od podłoża – możesz zoptymalizować proces naklejania, zdecydowanie skracając czas potrzebny na odklejenie naklejki z nośnika. Dzięki rycowaniu możesz więc przyspieszyć oklejanie swoich produktów lub rozdawanie naklejek uczestnikom rozmaitych eventów.

Zdjęcie domyślne

Nowoczesne rycowanie – dowolne możliwości nacinania

Do niedawna rycowanie naklejek przebiegało według… linii prostych! Naklejki mogły więc mieć kształt kwadratu lub prostokąta. Współczesna technologia oraz zaawansowane plotery tnące umożliwiają rycowanie naklejek bez żadnych ograniczeń co do ich wielkości i kształtu. Jakie możliwości nacinania naklejek możemy Ci zaoferować?

Precyzyjne i ekonomiczne! Nacinanie naklejek realizujemy z użyciem innowacyjnego plotera tnącego, który zapewnia automatyczną pracę na folii samoprzylepnej o szerokości aż 160 cm. Przełomowa technologia rozpoznawania paserów gwarantuje maksymalną dokładność nacięć i możliwość obróbki od razu całej rolki materiału. Twoje naklejki plotowane mogą mieć absolutnie każdy, nawet najbardziej skomplikowany i finezyjny kształt!

Zdjęcie domyślne
Nacinanie naklejek do kształtu

Nacinanie naklejek do formatu i kształtu projektu

Możliwości nacinania wydrukowanych naklejek mamy nieograniczone! Możemy nacinać naklejki na liniach prostych, krzywych i łamanych, bez względu na stopień obłości czy kąt złamania. Kluczem do satysfakcjonującego efektu wizualnego jest właściwie przygotowany projekt – poprawność wykonania cięcia w przypadku wszystkich kształtów nieregularnych zależy przede wszystkim od odpowiednio zapisanej linii cięcia jako zamkniętej krzywej w oddzielnej warstwie jako wektor.

Znamy się na tym, a dla naszych Klientów wykonaliśmy już setki tysięcy idealnie naciętych naklejek! Możesz liczyć na nasze pełne wsparcie techniczne podczas opracowywania Twojego projektu i przygotowywania go do wydruku.

Zdjęcie domyślne

Naklejki plotowane – wykorzystaj je tak, jak chcesz!

Proces odklejania i naklejania nie powinien być żmudny i frustrujący! Naklejać można szybko i sprawnie, właśnie dzięki zastosowaniu naklejek rycowanych, czyli odpowiednio naciętych z pomocą nowoczesnego plotera. Kiedy warto sięgnąć po naklejki plotowane?

Między innymi do oznaczania rozmaitych produktów (naklejki mogą być nośnikiem dowolnych treści informacyjnych lub reklamowych) oraz umieszczania na nich technicznych informacji (tzw. naklejki serwisowe), a także katalogowania rozmaitych dokumentów. Nasze naklejki rycowane to gwarancja perfekcyjnego nacięcia oraz doskonałej trwałości. .

Zdjęcie domyślne
Rycowanie naklejek na wymiar

Profesjonalne rycowanie naklejek w D-POS

Masz projekt naklejki? Z przyjemnością podejmiemy się realizacji Twojego zamówienia! Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży oraz zespół doświadczonych fachowców, którzy do swojej wyłącznej dyspozycji mają nowoczesny, doskonale wyposażony park maszynowy. Żadne zlecenie nie jest dla nas zbyt trudne!

Usługi w zakresie rycowania naklejek realizujemy przy użyciu profesjonalnego plotera tnącego z systemem optycznego rozpoznawania paserów. Dzięki temu możemy z ogromną dokładnością wycinać nawet najbardziej skomplikowane kontury bez konieczności korzystania z jakichkolwiek wykrojników, a sam proces rycowania przebiega sprawnie i szybko.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!