Cięcie tektury

Tektura to cieńsza i elegantsza siostra kartonu. Tekturę stosujemy do tworzenia kart okolicznościowych, zaproszeń, wizytówek, ulotek, broszur... Masz projekt, w którym chcesz sięgnąć po tekturę? Dobrze się składa! Mamy i tekturę, i maksymalnie precyzyjne urządzenia do jej obróbki, umożliwiające nam cięcie, wycinanie i docinanie oraz perforowanie i grawerowanie tego uniwersalnego materiału w dowolny sposób, w każdym rozmiarze i kształcie, bez względu na stopień skomplikowania Twojego zlecenia. Jesteśmy gotowi do przyjęcia Twojego zamówienia!

Precyzyjne cięcie tektury ploterem laserowym lub nożem

Obróbka laserowa tektury pozwala na uzyskanie maksymalnie precyzyjnych efektów, całkowicie zgodnych z Twoim projektem i nawet najbardziej finezyjnym pomysłem. Po laser sięgamy tworząc rozmaite materiały reklamowe i marketingowe, wycinając dowolne kształty, grawerując i perforując m.in.: okolicznościowe karty i wizytówki, spersonalizowane / firmowe opakowania papierowe, oryginalne broszury i ulotki oraz różnego rodzaju foldery. Dzięki możliwościom, które daje nam najwyższej jakości laser, gwarantujemy perfekcyjne cięcie i grawerowanie w każdej sytuacji. Chcesz przenieść na tekturę znak firmowy, dowolny wzór, moty lub szkic? Nie ma sprawy!

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Introligatorskie cięcie tektury – dowolny wymiar

Laserowe plotery do cięcia tektury sprawdzają się doskonale również tam, gdzie potrzebne jest proste, ale maksymalnie precyzyjne cięcie. Laser optyczny umożliwia dokładne, w 100% zgodne z projektem, cięcie tektury o dowolnej gramaturze i grubości oraz fakturze / teksturze. Tektura przycięta na dowolny wymiar będzie miała idealnie opracowane krawędzie, bez nieestetycznych deformacji i odkształceń. Każde zlecenie zostanie zrealizowane w dowolnym nakładzie / ilości sztuk i w krótkim czasie, zawsze z zachowaniem najwyższych standardów i jakości usługi. Zastosowanie lasera do cięcia introligatorskiego pozwala nam maksymalnie obniżyć koszty pracy, co jest szczególnie istotne przy zamówieniach o niskim i średnim nakładzie.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Cięcie tektury nożem lub laserowe na zamówienie

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży, doskonale wyszkolony i doświadczony zespół oraz świetnie wyposażony park maszyn, w którym stoją m.in. zaawansowane technologicznie laserowe plotery tnące. Pokaż nam swój projekt, omówimy wszystkie szczegóły techniczne i możemy ruszać z realizacją Twojego zlecenia. Gwarantujemy Ci perfekcyjne odwzorowanie Twojego pomysłu w każdym jego aspekcie, bez względu na stopień trudności czy skomplikowania oraz bez żadnych ograniczeń co do ilości sztuk, które chcesz zamówić. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gwarantując Ci zawsze profesjonalną obsługę, najlepsze warunki i krótki czas wywiązania się z umowy.

Co i jak mamy dla Ciebie wyciąć z tektury?