Podstawki ekspozycyjne z plexy

Podstawki ekspozycyjne to nieograniczone możliwości prezentowania dowolnych przedmiotów, bądź informacji w maksymalnie uniwersalny i czytelny sposób. Plexi jest materiałem trwałym i solidny, który można poddawać skutecznej obróbce - cięciu, gięciu, frezowaniu, a także zadrukowywać w wybrany sposób. Ekspozytory z plexi mogą więc mieć dowolny kształt i wielkość, a co za tym idzie - gwarantować solidne podparcie dla rozmaitych produktów, o różnych gabarytach i formach. Elegancki charakter szkła organicznego sprawia, że podstawki ekspozycyjne z plexi harmonijnie wpisują się we wszystkie aranżacje - bez względu na ich styl, charakter czy motyw przewodni. Powiedz nam, co i jak chcesz wyeksponować!

Ekspozytory z plexi do dowolnego wykorzystania

Ekspozytory z pleksi to najczęściej proste i minimalistyczne konstrukcje, przeważnie niemal niewidoczne po wykorzystaniu ich powierzchni. Zadaniem podstawek ekspozycyjnych jest stabilne podparcie wybranego eksponatu w sposób umożliwiający jego jak najlepszą prezentację, podkreślenie kluczowych elementów dekoracyjnych lub funkcjonalnych. Na solidnych ekspozytorach można wystawiać przedmioty wykonane z różnych materiałów, również tych wymagających szczególnej ostrożności. Możemy wykonać dla Ciebie ekspozytory na rozmaite artefakty, podstawki na talerze i zestawy ceramiczne, ekspozytory na obrazy w ramach i fotografie na tablicach piankowych.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Trwałe podstawki z plexi w każdym kształcie i rozmiarze

Używamy plexi najwyższej jakości, w różnych grubościach (dopasowanych do gabarytów ekspozytora i planowanego obciążenia). Każdy ekspozytor z pleksi, który dla Ciebie zrobimy będzie maksymalnie trwały i wytrzymały, odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz maksymalnie łatwy do utrzymania w czystości (można go również dezynfekować, co jest szczególnie ważne w kontekście epidemii Covid-19). Docinamy i frezujemy, a także zadrukowujemy pleksi (w całości lub dowolnej wielkości fragmencie) z użyciem najnowocześniejszych maszyn i urządzeń – laserowych, frezarek, ploterów tnących i drukujących. Masz gwarancję, że efekt będzie w 100% zgodny z Twoim projektem – perfekcyjnie wykończony i bezpieczny w użytkowaniu.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Zrealizujemy Twój projekt na ekspozytor z plexi

Masz projekt ekspozytora z plexi? Chcesz elegancko zaprezentować dowolny przedmiot, produkt lub informację? Jesteśmy pewni, że odpowiednio zaprojektowana i precyzyjnie wykonana podstawka z pleksi sprawdzi się idealnie, bez względu na wielkość i ciężar oraz formę Twojego produktu. Za nami ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu różnego rodzaju konstrukcji, podstaw i ekspozytorów ze szkła organicznego (i nie tylko!). Dysponujemy nowocześnie wyposażonym parkiem maszyn, mamy know-hom i zaangażowany zespół fachowców – Twoje zlecenie będzie w dobrych rękach.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!