Zdjęcie domyślne główne

Tablice z plexi

Plexi to uniwersalny materiał, bardzo trwały i solidny, charakteryzujący się wysoką przepuszczalnością światła i niemal perfekcyjną przejrzystością. Ekonomiczne szkło akrylowe z wyższej półki, umożliwi Ci tworzenie rozmaitych instalacji, płyt i tablic do wyeksponowania dowolnych informacji, zdjęć lub grafik w maksymalnie czytelny i bezpieczny sposób. Tablice z plexi idealnie wpisują się w każdą przestrzeń - prywatną i komercyjną, mogą być stosowane jako tablice reklamowe, osłony drzwi, witryn oraz rozmaitych ekspozycji, płaskich i przestrzennych. Jak chcesz wykorzystać szkło akrylowe?
Zdjęcie domyślne główne

Tablice reklamowe z plexi

Tablice reklamowe z pleksi to pomysł, który sprawdzi się w każdym wnętrzu, optymalnie wpisując się w jego charakter i nie zaburzając aranżacji jakimikolwiek, dodatkowymi elementami. To po prostu przycięte na wymiar szkło akrylowe, za którym możesz wyeksponować wybrane przez Ciebie materiały: informacje i instrukcje, statuty i regulaminy, ulotki i plakaty informacyjne oraz dowolne treści marketingowe. Sięgając po tablicę z plexi masz pewność, że to, co chcesz za nią umieścić będzie doskonale widoczne i efektywnie zabezpieczone przed zabrudzeniami, wilgocią oraz działaniami osób trzecich.

 

Zdjęcie domyślne

INFORMACYJNE TABLICZKI PLEXI Z GRAWEREM

Tabliczki plexi mogą również stać się niezależnym i samodzielnym nośnikiem dowolnych informacji. Szkło akrylowe można poddawać frezowaniu i grawerowaniu za pomocą lasera. Napisy na tablicach z pleksi możemy wykonać z zastosowaniem uniwersalnych i ogólnodostępnych czcionek lub w oparciu o Twój autorski projekt. Możliwe jest również przeniesienie na tablicę z pleksi napisu wykonanego odręcznie. Tutaj wszystko zależy od Ciebie i Twojego pomysłu na tabliczkę z pleksi.

 

Zdjęcie domyślne

ELEGANCKA TABLICA PLEXI Z NADRUKIEM UV

Plexi jest materiałem, który można swobodnie zadrukowywać. To kolejny sposób na wykorzystanie tablic ze szkła akrylowego! Tablice z plexi zadrukowujemy z wykorzystaniem technologii druku UV, która polega na napylaniu farby polimerowej na powierzchnię szkła akrylowego. Farba jest utwardzana za pomocą światła ultrafioletowego, co zapewnia nadrukowi optymalną trwałość. Cyfrowy nadruk to gwarancja perfekcyjnego odwzorowania Twojego projektu, z zachowaniem wszelkich detali oraz kolorów i odcieni.

 

Zdjęcie domyślne

Tabliczki na ścianę – w każdym rozmiarze

Plexi jest materiałem, który doskonale nadaje się do dowolnej obróbki – nie tłucze się, jest mocny i solidny, odporny na promieniowanie UV i zmienne warunki atmosferyczne. Szkło akrylowe możesz zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a my możemy dla Ciebie przygotować tablicę w dowolnym kształcie i rozmiarze. W naszym parku maszyn stoją m.in. najnowocześniejsze frezarki, które umożliwiają nam perfekcyjne docinanie i frezowanie szkła akrylowego na każdy wymiar. Masz gwarancję, że otrzymasz produkt najwyższej jakości, starannie wykończony i w 100% zgodny z Twoim zamówieniem. Tablice pleksi są łatwe do utrzymania w czystości można je skutecznie dezynfekować.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Twoje tablice plexi na zamówienie

Potrzebujesz tablicę z plexi? Możesz nam zlecić jej wykonanie, bez względu na jej rozmiar i kształt. Potrzebujesz większej ilości tablic? Nie ma sprawy! Wszystkie zamówienia realizujemy w ekspresowym tempie, zachowując najwyższe standardy docinania i obróbki – każda tablica będzie perfekcyjna! Jeśli Twój projekt przewiduje konkretny sposób mocowania tablicy do ściany – przygotujemy odpowiednie otwory, pozwalające np. na maksymalnie elegancki montaż tabliczek z pleksi na dystansach.

Uzgodnimy szczegóły i zabieramy się do pracy!

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.