Tablice z plexi

Plexi to uniwersalny materiał, bardzo trwały i solidny, charakteryzujący się wysoką przepuszczalnością światła i niemal perfekcyjną przejrzystością. Ekonomiczne szkło akrylowe z wyższej półki, umożliwi Ci tworzenie rozmaitych instalacji, płyt i tablic do wyeksponowania dowolnych informacji, zdjęć lub grafik w maksymalnie czytelny i bezpieczny sposób. Tablice z plexi idealnie wpisują się w każdą przestrzeń - prywatną i komercyjną, mogą być stosowane jako tablice reklamowe, osłony drzwi, witryn oraz rozmaitych ekspozycji, płaskich i przestrzennych. Jak chcesz wykorzystać szkło akrylowe?

Tablice reklamowe z plexi

Tablice reklamowe z pleksi to pomysł, który sprawdzi się w każdym wnętrzu, optymalnie wpisując się w jego charakter i nie zaburzając aranżacji jakimikolwiek, dodatkowymi elementami. To po prostu przycięte na wymiar szkło akrylowe, za którym możesz wyeksponować wybrane przez Ciebie materiały: informacje i instrukcje, statuty i regulaminy, ulotki i plakaty informacyjne oraz dowolne treści marketingowe. Sięgając po tablicę z plexi masz pewność, że to, co chcesz za nią umieścić będzie doskonale widoczne i efektywnie zabezpieczone przed zabrudzeniami, wilgocią oraz działaniami osób trzecich.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Tabliczki na ścianę – w każdym rozmiarze

Plexi jest materiałem, który doskonale nadaje się do dowolnej obróbki – nie tłucze się, jest mocny i solidny, odporny na promieniowanie UV i zmienne warunki atmosferyczne. Szkło akrylowe możesz zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a my możemy dla Ciebie przygotować tablicę w dowolnym kształcie i rozmiarze. W naszym parku maszyn stoją m.in. najnowocześniejsze frezarki, które umożliwiają nam perfekcyjne docinanie i frezowanie szkła akrylowego na każdy wymiar. Masz gwarancję, że otrzymasz produkt najwyższej jakości, starannie wykończony i w 100% zgodny z Twoim zamówieniem. Tablice pleksi są łatwe do utrzymania w czystości można je skutecznie dezynfekować.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Twoje tablice plexi na zamówienie

Potrzebujesz tablicę z plexi? Możesz nam zlecić jej wykonanie, bez względu na jej rozmiar i kształt. Potrzebujesz większej ilości tablic? Nie ma sprawy! Wszystkie zamówienia realizujemy w ekspresowym tempie, zachowując najwyższe standardy docinania i obróbki – każda tablica będzie perfekcyjna! Jeśli Twój projekt przewiduje konkretny sposób mocowania tablicy do ściany – przygotujemy odpowiednie otwory, pozwalające np. na maksymalnie elegancki montaż tabliczek z pleksi na dystansach.

Uzgodnimy szczegóły i zabieramy się do pracy!