Zdjęcie domyślne główne

Szyld z plexy

Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci wyeksponować dowolny szyld, np. z nazwą firmy i firmowym logo, w maksymalnie elegancki i uniwersalny sposób? Mamy dla Ciebie szyldy z plexi, które zawsze rewelacyjnie wyglądają i harmonijnie wkomponowują się w otoczenie. Szyldy firmowe wykonane na szkle akrylowym mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz budynków, a dzięki swojej perfekcyjnej przezierności - czytelnie prezentują napisy i grafiki na dowolnym tle. Robimy szyld z plexi?
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Eleganckie szyldy firmowe i reklamowe

Plexi, nazywane również szkłem akrylowym lub organicznym (PMMA), jest solidnym i trwałym materiałem, który idealnie sprawdza się w branży reklamowej i marketingowej. Szyldy firmowe i szyldy reklamowe z pleksi pozwalają na subtelne lub efektowne wyeksponowanie dowolnych treści – dokładnie tak, jak chcesz, w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań oraz założeń marketingowych. Pleksi jest materiałem, który harmonijnie dopasowuje się do otoczenia i może być zastosowane w zestawieniu z każdym innym materiałem, sposobem wykończenia ściany czy elewacji. Szyld plexi to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań w reklamie i marketingu!

Zdjęcie domyślne

Szyld na plexi przeziernym

Szyld z plexi może być całkowicie przezierny, dzięki czemu nazwa firmy czy logo zyska efekt 3D i będzie wyeksponowana na oryginalnym tle znajdującej się za szyldem ściany. Transparentność plexi jest maksymalnie zbliżona do transparentności szkła – dla pleksi o grubości 3 mm transmitancja wynosi około 92%. To daje jeszcze więcej możliwości zastosowania szyldu z pleksi! Również w miejscach, w których użycie materiałów nieprzeziernych oznaczało by ograniczenie dostępu do światła w pomieszczeniach.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Kolorowe szyldy z plexi

Inną opcją jest zastosowanie plexi jednobarwnego (w konkretnym kolorze, np. mlecznego) lub w całości zadrukowanego w dowolny sposób. To możliwość nieograniczonego projektowania szyldów, które w 100% wpisują się strategię komunikacji wizualnej Twojego biznesu. Barwione plexi lub pleksi zadrukowane może perfekcyjnie odwzorowywać kolor zastosowany firmowy logo, a co za tym idzie – pozostawać całkowicie zgodnym z Twoim projektem. Tworzymy również szyldy z pleksi do podświetlenia oraz szyldy neonowe wyposażone w eleganckie plecy z ponadczasowego pleksi.

Zdjęcie domyślne

Twój szyld z plexi w dowolnym rozmiarze i kształcie

Oferujemy Ci szyldy z plexi doskonałej jakości – trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV i warunki atmosferyczne. Ponadto materiał PMMA jest łatwy do utrzymania w czystości i można go skutecznie dezynfekować. Jaki szyld z pleksi możemy dla Ciebie zrobić? Każdy! Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn, w którym stoją m.in. najwyższej klasy obrabiarki i frezarki oraz plotery drukujące UV, dzięki czemu możemy przygotować dla Ciebie szyld w dowolnym kształcie i rozmiarze, zawsze perfekcyjnie wykończony i całkowicie zgodny z Twoim projektem.

 

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

D-POS – producent szyldów z plexi w Warszawie

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży, wiedzę i zaawansowane technologicznie urządzenia. Twój projekt szyldu z pleksi w naszych rękach szybko zamieni się w produkt, który przewyższy Twoje oczekiwania! Do każdego projektu podchodzimy ze starannością oraz dbałością o wszystkie, nawet najdrobniejsze detale. Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę, konkurencyjne ceny oraz terminową realizację nawet bardzo skomplikowanych i nietypowych projektów. W tworzeniu szyldów z pleksi nie ogranicza nas ani rozmiar, ani kształt.

 

Jaki szyld chodzi Ci po głowie? Pokaż nam swój projekt!