Szyby ochronne z plexi

Potrzebujesz tymczasowego lub stałego rozwiązania pozwalającego zabezpieczyć / ochronić dowolne stanowisko pracy? Szkło akrylowe, znane powszechnie jako plexi, to materiał maksymalnie uniwersalny, który doskonale sprawdzi się w roli szyby ochronnej - w dowolnym rozmiarze i kształcie. Plexi znajduje zastosowanie m.in. do ochrony kas i lad sklepowych oraz osłon w punktach obsługi klientów przedstawicieli różnych branż usługowych (np. na poczcie, w banku, w salonach świadczących usługi telekomunikacyjne, w biurach podróży, punktach gastronomicznych itp.). Mamy doskonałej jakości plexi i nie zawahamy się go użyć do zrealizowania Twojego zamówienia!

Osłony z plexi – ochrona różnych stanowisk pracy

Osłony z plexi są lekkie i łatwe do zamontowania w wybrany sposób – można je powiesić lub postawić, stosując odpowiednie konstrukcje (wykonane poprzez nadanie odpowiedniego kształtu plexi lub zastosowaniu innych, dodatkowych materiałów). Uniwersalność, całkowita nieprzepuszczalność i pełna przezierność plexi umożliwiają tworzenie wygodnych w użytkowaniu osłon, które efektywnie podnoszą bezpieczeństwo osób znajdujących się po obydwu stronach szkła akrylowego, równocześnie nie utrudniając im kontaktu i minimalizując ewentualny dyskomfort związany z istnieniem tego typu bariery. Szkło akrylowe jest łatwe do utrzymania w czystości i można je skutecznie dezynfekować, co jest szczególnie ważne w kontekście epidemii Covid-19.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Plexi w każdym rozmiarze i kształcie

Plexi jest materiałem trudno tłukącym się, charakteryzującym się wysoką odpornością na promieniowanie UV i zmienne warunki atmosferyczne, który możemy poddawać dowolnym obróbkom w celu uzyskania pożądanego kształtu. W naszym parku maszyn znajdują się m.in. nowoczesne frezarki, które umożliwiają precyzyjne cięcie i frezowanie szkła akrylowego – ekonomiczne, szybkie i z optymalnym wykorzystaniem materiału. W szybach z plexi możemy wykonać dowolnej wielkości otwory, służące np. do podwieszania osłony lub do podawania produktów czy dokumentów (tzw. okienka). Wykonujemy osłony z plexi w dowolnym rozmiarze, bez żadnych ograniczeń. Możemy również zrealizować zamówienia obejmujące dodatkowo nadruk na plexi – na całej powierzchni osłony lub jej wybranym / wskazanym fragmencie.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Twoje plexi na wymiar od D-POS

Co i jak chcesz zabezpieczyć za pomocą plexi? Dla nas nie ma zleceń niemożliwych do wykonania! Doświadczony zespół i nowocześnie wyposażony park maszyn pozwalana nam na szybkie i terminowe realizowanie zamówień na szyby ochronne z plexi – bez względu na ich wielkość, kształt i ilość! Zamawiając plexi na wymiar w D-POS masz gwarancję najwyższej jakości usług realizowanych w oparciu o solidne szkło akrylowe, spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa.

Pokaż nam swój projekt – uzgodnimy szczegóły i zabieramy się do pracy!