Zdjęcie domyślne główne

Szyby ochronne z plexi

Potrzebujesz tymczasowego lub stałego rozwiązania pozwalającego zabezpieczyć / ochronić dowolne stanowisko pracy? Szkło akrylowe, znane powszechnie jako plexi, to materiał maksymalnie uniwersalny, który doskonale sprawdzi się w roli szyby ochronnej - w dowolnym rozmiarze i kształcie.

Plexi znajduje zastosowanie m.in. do ochrony kas i lad sklepowych oraz osłon w punktach obsługi klientów przedstawicieli różnych branż usługowych (np. na poczcie, w banku, w salonach świadczących usługi telekomunikacyjne, w biurach podróży, punktach gastronomicznych itp.). Mamy doskonałej jakości plexi i nie zawahamy się go użyć do zrealizowania Twojego zamówienia!
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Osłony z plexi – ochrona różnych stanowisk pracy

Osłony z plexi są lekkie i łatwe do zamontowania w wybrany sposób – można je powiesić lub postawić, stosując odpowiednie konstrukcje (wykonane poprzez nadanie odpowiedniego kształtu plexi lub zastosowaniu innych, dodatkowych materiałów).

Uniwersalność, całkowita nieprzepuszczalność i pełna przezierność plexi umożliwiają tworzenie wygodnych w użytkowaniu osłon, które efektywnie podnoszą bezpieczeństwo osób znajdujących się po obydwu stronach szkła akrylowego, równocześnie nie utrudniając im kontaktu i minimalizując ewentualny dyskomfort związany z istnieniem tego typu bariery.

Szkło akrylowe jest łatwe do utrzymania w czystości i można je skutecznie dezynfekować, co jest szczególnie ważne w kontekście epidemii Covid-19.

Zdjęcie domyślne

Plexi w każdym rozmiarze i kształcie

Plexi jest materiałem trudno tłukącym się, charakteryzującym się wysoką odpornością na promieniowanie UV i zmienne warunki atmosferyczne, który możemy poddawać dowolnym obróbkom w celu uzyskania pożądanego kształtu. W naszym parku maszyn znajdują się m.in. nowoczesne frezarki, które umożliwiają precyzyjne cięcie i frezowanie szkła akrylowego – ekonomiczne, szybkie i z optymalnym wykorzystaniem materiału.

W szybach z plexi możemy wykonać dowolnej wielkości otwory, służące np. do podwieszania osłony lub do podawania produktów czy dokumentów (tzw. okienka). Wykonujemy osłony z plexi w dowolnym rozmiarze, bez żadnych ograniczeń.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

ZAPROJEKUJ SWOJĄ OCHORNĘ Z PLEKSI

Szyby ochronne z pleksi tworzymy na zamówienie, w oparciu o indywidualne projekty klientów. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz produkt w 100% dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań, idealnie pasujący do miejsca, które chcesz ochronić.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wszystkie szyby ochronne z plexi wykonujemy wyłącznie z najwyższej jakości szkła akrylowego, o odpowiednio dobranej grubości (pracujemy na płytach pleksi o grubości od kilku do nawet kilkudziesięciu centymetrów!), transparentnego lub w wybranym kolorze.

Zdjęcie domyślne

SZYBA OCHRONNA Z PLEXI Z NADRUKIEM

Zamówiona przez Ciebie szyba ochronna z plexi ma pełnić dodatkową funkcję nośnika dowolnych treści informacyjnych lub reklamowych? Nie ma sprawy! Zaprojektuj dowolny napis (np. nazwę firmy lub hasło reklamowe) lub grafikę (np. logo firmy lub symbol informacyjny), a my umieścimy jej na szkle akrylowym za pośrednictwem nowoczesnego druku UV. Nadruk na plexi możemy wykonać na całej powierzchni osłony (bez względu na jej rozmiary i kształt!) lub jej wybranym / wskazanym fragmencie.

Szyby ochronne z pleksi możemy również grawerować laserem i frezować!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Twoje plexi na wymiar od D-POS

Co i jak chcesz zabezpieczyć za pomocą plexi? Dla nas nie ma zleceń niemożliwych do wykonania! Doświadczony zespół i nowocześnie wyposażony park maszyn pozwalana nam na szybkie i terminowe realizowanie zamówień na szyby ochronne z plexi – bez względu na ich wielkość, kształt i ilość! Zamawiając plexi na wymiar w D-POS masz gwarancję najwyższej jakości usług realizowanych w oparciu o solidne szkło akrylowe, spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa.

Pokaż nam swój projekt – uzgodnimy szczegóły i zabieramy się do pracy!

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.