Cięcie gumy

Guma to materiał, który można wykorzystać na wiele różnych sposobów, tworząc z niego rozmaite produkty codziennego użytku, elementy przemysłowe i... co nam tylko przyjdzie do głowy! Jakie jest Twoje zapotrzebowanie? Bez względu na to, co chcesz wyprodukować z gumy i jak chcesz obrobić ten uniwersalny, elastyczny materiał - służymy pomocą i naszym nowoczesnym zapleczem maszynowym! Z równą przyjemnością i pełnym zaangażowaniem realizujemy zarówno standardowe, jak i niestandardowe zlecenia. Wystarczy, że wyślesz nam swój projekt, by nasi doświadczeni pracownicy zajęli się resztą - jeśli można wyciąć dany kształt z gumy, to najprawdopodobniej gumowy element wytniemy i dotniemy zgodnie z Twoim planem, precyzyjnie i z zachowaniem najwyższych standardów.

Cięcie gumy – najwyższa precyzja

Cięcie gumy oscylacyjne lub nożem to najnowocześniejsza i najbardziej zaawansowana metoda obróbki, umożliwiająca przeprowadzanie szybkich operacji, z zachowaniem wysokiej precyzji i doskonałego wykończenia obrabianej gumy, bez destrukcyjnego wpływu na jej strukturę i właściwości. Numerycznie sterowane wycinarki obniża koszty zlecenia i pozwala na wykonanie nieograniczonej ilości produktów identycznych pod względem kształtu i wymiaru. Ponadto, za pomocą ploterów do cięcia gumy, możliwe jest wycinanie detali z maksymalnym ograniczeniem kłopotliwych odpadów.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Cięcie gumy wyrzynarką – wspomagająco

Twój projekt wymaga zastosowania tradycyjnych, ręcznych metod cięcia gumy? Nie ma sprawy! W naszym parku maszyn, obok najnowocześniejszych ploterów CNC, znajdują się solidne wyrzynarki, umożliwiające przeprowadzenie precyzyjnego, ręcznego cięcia. Obecnie wyrzynarki do cięcia gumy stosujemy przede wszystkim wspomagająco, przy obróbce bardzo grubych gum, w większości pozostałych przypadków laser doskonale radzi.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Twój projekt i cięcie gumy na wymiar

Masz projekt, w którym guma gra główną rolę, a funkcjonalność finalnego produktu zależy od perfekcyjnego cięcia? Pokaż nam swój pomysł, przeanalizujemy wszystkie aspekty techniczne i bierzemy się do pracy! Wszystkie cięcia wykonamy zgodnie z Twoją specyfikacją, z najwyższą precyzją i z dbałością o każdy szczegół. Gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę, najwyższej klasy materiały oraz krótki czas realizacji Twojego zamówienia, bez względu na stopień skomplikowania zlecenia oraz ilość produktów, które mamy dla Ciebie wykonać.