Panele szklane do sypialni - z montażem

Panel szklany to nowoczesna dekoracja, która dawno już przekroczyła progi kuchni i łazienki, śmiało wkraczając na salony i do sypialni. Twoja sypialnia to miejsce, w którym króluje spokój, ład i porządek? Tutaj szukasz wyciszenia i odpoczynku po każdym kolejnym dniu wypełnionym po brzegi codziennymi obowiązkami i zawodowymi wyzwaniami? Nasze panele szklane harmonijnie wpiszą się w eleganckie wnętrza każdej sypialni, podkreślając jej intymny charakter i indywidualny styl. Wybierz kolor, zdjęcie lub wzór oraz zdecyduj jaki rozmiar i kształt ma mieć Twój panel ze szkła do sypialni, a my z przyjemnością zrealizujemy Twoje zlecenie. Możesz liczyć na nasz profesjonalizm w każdym aspekcie dotyczącym Twojego zamówienia.
* wcześniej pod marką:

Dekoracyjny panel do sypialni? Jaki tylko chcesz!

Projektując wnętrze sypialni i panel szklany, który ma stać się jej ozdobą masz do dyspozycji naszą bazę ponad 100 milionów zdjęć, grafik i wzorów. Z pewnością znajdziesz tutaj motyw, który idealnie wkomponuje się w aranżację sypialni urządzonej w dowolnym stylu i kolorystyce. Jeśli jednak zależy Ci na maksymalnie spersonalizowanym produkcie, dysponujesz własnymi zdjęciami lub grafikami w odpowiedniej rozdzielczości – z przyjemnością wydrukujemy je na panelu. Wszystkie wydruki realizowane są z użyciem zaawansowanych technologicznie ploterów drukujących UV, które gwarantują perfekcyjne odwzorowanie kolorów (drukujemy również na biało!) i wzorów, z zachowaniem najdrobniejszych detali Twojego projektu.

 

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Panele szklane do sypialni – Doskonała jakość i trwałość na lata

Panele szklane do sypialni powstają na szkle hartowanym, spełniającym rygorystyczne normy PN-EN 12150-1, specjalnie odbarwionym (bez tlenku żelaza), dla zniwelowania efektu zielonej poświaty. Wykonujemy panele w każdym rozmiarze i kształcie, docinając je na dowolny wymiar i perfekcyjnie wykańczając oraz zabezpieczając wszystkie krawędzie produktu. Panele szklane są maksymalnie trwałe i wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i łatwe do utrzymania w czystości. W Twojej sypialni mogą pełnić funkcję eleganckiej ozdoby (obrazu szklanego w dowolnym rozmiarze) lub dodatkowo ochraniać ścianę w miejscach najbardziej narażonych na zabrudzenia (np. za wezgłowiem łóżka). Montaż następuje poprzez bezpośrednie przyklejenie do ściany lub z zastosowaniem ozdobnych śrub montażowych.

 

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Idealne dopasowanie panelu do Twoich potrzeb

Możesz zlecić nam montaż każdego panelu szklanego do sypialni, bez względu na jego wielkość. Nasze kompleksowe usługi, obejmujące: pomiar, wydruk i montaż, polecamy przede wszystkim wówczas, gdy zaplanowany przez Ciebie panel szklany do sypialni ma co do milimetra wpisać się wybraną powierzchnię Twojego pomieszczenia. W tej opcji całą odpowiedzialność bierzemy na siebie i jesteśmy pewni, że efekt w stu procentach spełni Twoje oczekiwania.

 

Czego brakuje Twojej sypialni? Wydrukujmy to na szklanym panelu!

 

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.