Zdjęcie domyślne główne

Panele szklane do salonu - z montażem

Panele szklane to uniwersalne rozwiązanie, które idealnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza współczesnych mieszkań i domów. Najwyższej jakości panele ze szkła mogą pełnić w przestrzeni funkcję wyłącznie dekoracyjną lub równocześnie elegancko ozdabiać ścianę i skutecznie chronić ją przed zabrudzeniami. Jaką rolę ma pełnić panel szklany w Twoim salonie?

Możesz zamówić panel w dowolnym rozmiarze i kształcie, od niewielkiego panelu, który powiesisz na ścianie w formie obrazu, przez panel podłużny: pionowy, który wizualnie wydzieli dowolną strefę w salonie lub poziomy, który zabezpieczy ścianę w miejscach narażonych na zabrudzenia (np. za kanapą), po panel szklany w rozmiarze XXL, który ozdobi całą ścianę (np. w strefie jadalnianej).

Z przyjemnością zrealizujemy każde Twoje zlecenie, bez względu na jego rozmiar i kształt, gwarantując Ci zawsze najwyższą jakość wydruku, wierne odwzorowanie kolorów i motywów oraz rewelacyjne wykończenie.
Zdjęcie domyślne główne
* wcześniej pod marką:
Zdjęcie domyślne

Skorzystaj z naszej bazy lub pokaż nam swój projekt

Do Twojej dyspozycji oddajemy naszą bazę ponad 100 milionów zdjęć, grafik i wzorów, z której możesz korzystać bez żadnych ograniczeń. Aby maksymalnie ułatwić Ci przeglądanie bazy przygotowaliśmy precyzyjną wyszukiwarkę, dzięki której szybko znajdziesz zdjęcia i grafiki z interesującym Cię motywem czy kolorem. Możesz również skorzystać z wyselekcjonowanych zasobów, w których zgromadziliśmy najlepsze gotowe projekty do wybranych pomieszczeń.

Wszystkie zdjęcia i grafiki możesz spersonalizować, m.in. poprzez zmianę kolorystyki (z kolorowej na czarno-białą lub sepię) oraz zmian położenia motywu (odbicie lustrzane).

Zdjęcie domyślne

ZAPROJEKTUJ AUTORSKI PANEL SZKLANY DO SALONU

Zależy Ci na maksymalnie spersonalizowanym i oryginalnym panelu szklanym? Dysponujesz własnymi zdjęciami bądź grafikami? Możemy wykonać dla Ciebie panel szklany do salonu w oparciu o Twój projekt. Możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów już na etapie projektowania produktu! Skonsultujemy Twój projekt pod kątem technicznym, sprawdzimy rozdzielczość przesłanych przez Ciebie zdjęć, zasugerujemy lub wprowadzimy niezbędne zmiany i… możemy ruszać z produkcją!

Z nami Twój panel szklany do salonu naprawdę może być dokładnie taki, jakiego potrzebujesz.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Panele szklane na ścianę w salonie – niezawodne nadruki UV

Wszystkie zdjęcia i grafiki drukowane są bezpośrednio na wewnętrznej tafli panelu, przy użyciu najnowocześniejszych ploterów drukujących w technologii UV. Druk UV to gwarancja najwyższej jakości nadruku, z perfekcyjnym odwzorowaniem wszystkich detali orz kolorów i odcieni Twojego projektu. Nadruk na panelu będzie również maksymalnie trwały – kolory nie będą blaknąć, nawet pod wpływem promieniowania UV lub punktowego oświetlenia sztucznego.

Drukujemy w każdym kolorze, również w opcji kolor + biel.

Zdjęcie domyślne

BEZPIECZNE SZKŁO HARTOWANE – ROZWIĄZANIE NA LATA

Nasze panele szklane powstają ze szkła hartowanego, które jest maksymalnie bezpieczne w użytkowaniu (zgodnie z normą PN-EN 12150-1), trwałe i wytrzymałe oraz odporne na rozmaite uszkodzenia mechaniczne. Bez problemu utrzymasz je w czystości, a jego lśniąca tafla elegancko wpisze się w każdy nowoczesny lub klasycznie urządzony salon.

Chcemy mieć pewność, że będziesz w stu procentach zadowolony ze sposobu, w jaki prezentuje się wybrane przez Ciebie zdjęcie lub grafika, dlatego panele szklane wykonujemy ze szkła w wersji diamentowej optiwhite, czyli specjalnie odbarwionego, pozbawionego tlenku żelaza, który dawałby nieestetyczną, zieloną poświatę.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

SZKLANE PANELE DO SALONU Z MONTAŻEM

Montaż odbywa się poprzez bezpośrednie przyklejenie szkła do ściany lub poprzez ozdobne śruby dystansowe. Zamawiając panel szklany do salonu w wybranym przez siebie kształcie i rozmiarze, możesz zdecydować czy będziesz potrzebował naszej pomocy w montażu. Niewielki, szklany obraz bez trudu umieścisz na ścianie sam – prześlemy Ci szczegółową instrukcję i wszelkie niezbędne elementy montażowe.

W przypadku większych paneli zdecydowanie polecamy Ci usługi naszej ekipy montażowej, która w ekspresowym tempie zrealizuje zlecenie. Panel zostanie przyklejony z najwyższą precyzją, dokładnie tam, gdzie go zaplanowałeś, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Masz już pomysł na szklany panel do salonu? Jesteśmy gotowi na Twój pomysł.

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.