Panele szklane do szaf - z montażem

Nowoczesna szafa to coś więcej niż tylko mebel do przechowywania. Szklane panele umożliwiają maksymalnie eleganckie wykończenie każdej szafy, bez względu na jej gabaryty czy sposób zamykania. Oferując Ci najwyższej jakości panele szklane, dostępne w nieskończonej liczbie kolorów i wzorów, dajemy Ci możliwość dowolnego spersonalizowania mebla i optymalnego dopasowania go do wnętrza, w którym będzie stał. Jesteśmy pewni, że to rozwiązanie, z którego będziesz z satysfakcją korzystał przez długie lata.
* wcześniej pod marką:

Dopasuj szafę do wnętrza i swoich preferencji!

Twoja szafa może być dokładnie taka, jakiej potrzebujesz – w idealnie dobranym kolorze do stylu i kolorystki wnętrza, gładka lub z dowolnym zdjęciem, motywem czy wzorem, w pełni odpowiadająca Twoim preferencjom w tym zakresie. Do Twojej dyspozycji jest nasza baza zdjęć i grafik, zawierająca ponad 100 milionów unikatowych propozycji, w doskonałej rozdzielczości, umożliwiającej ich przeniesienie na panel szklany w każdym rozmiarze. Możesz swobodnie zestawiać wybrane zdjęcia i wzory oraz tworzyć autorskie kompozycje. Masz własny pomysł na panel szklany? Jeśli dysponujesz dobrej jakości zdjęciem bądź grafią, z przyjemnością wykonamy dla Ciebie oryginalny, zaprojektowany przez Ciebie panel szklany – Twoja szafa będzie niepowtarzalna! Wszystkie nadruki wykonujemy w najnowocześniejszej technologii UV (również z użyciem koloru białego!), bezpośrednio na spodniej tafli panelu – wydruk perfekcyjnie oddaje kolory i wzory oraz jest maksymalnie trwały.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Doskonała jakość, funkcjonalność i bezpieczeństwo

Nasze panele szklane do szaf wykonujemy ze bezpiecznego szkła hartowanego, zgodnego z normą PN-EN 12150-1, o grubości 4 mm. Takie szkło jest maksymalnie trwałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a równocześnie doskonale współpracuje z zawiasami drzwi w szafach klasycznych czy rolkami w szafach przesuwnych – nie obciążając ich nadmiernie i umożliwiając długoletnią pracę tych mechanizmów. Wykończenie szaf za pomocą paneli szklanych znacząco podnosi ich walory użytkowe – szafy są maksymalnie łatwe do utrzymania w czystości , odporne na wilgoć i wszelkie zaplamienia.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Twoja szafa i nasz panel szklany? To musi się udać!

Jak duży ma być panel szklany na Twojej szafie? Planujesz drzwi całe ze szkła czy panel ma stanowić jednie mniejszy element dekoracyjny mebla? W każdej sytuacji polecamy Ci, aby skontaktował się z nami Twój stolarz i omówił z nami ten pomysł, ponieważ panel szklany do szafy powinien być uwzględniony już na etapie projektu szafy, gdzie należy dobrać odpowiednią ilość i jakość zawiasów lub wózków jezdnych. Jeśli nie masz jeszcze wybranego stolarza – możemy wskazać odpowiedniego fachowca. Jesteśmy pewni, że efekt spełni Twoje oczekiwania w stu procentach.

Szafa ze szklanym panelem? Jesteśmy gotowi do pracy!

JAK ZAMAWIAĆ
PANELE SZKLANE

1. WYCENA

Klient otrzymuje wstępną wycenę na podstawie rozmowy telefonicznej lub przesłanego e-maila.

2. POMIAR

Klient zleca pomiar poprzez e-mail, w którym podaje niezbędne dane teleadresowe do przeprowadzenia pomiaru (imię, nazwisko, adres, nr telefonu). Pomiar i montaż w kuchni następuje po montażu blatu szafek. Pomiar i montaż w łazience następuje po montażu glazury / terakoty / wanny ale przed montażem ścianek kabiny prysznicowej.

Przy pomiarze pobierana jest opłata w wysokości 100 zł i jest to jedyna zaliczka do całego zamówienia. Reszta zapłaty regulowana jest w dniu montażu przelewem na nasze konto lub gotówką przekazaną montażyście. Rozliczenie następuje w wartościach brutto.

3. OFERTA

Końcowa oferta* przedstawiana jest po pomiarze, na podstawie którego może nastąpić aktualizacja wstępnej oferty, w przypadku stwierdzenia rozbieżności w wymiarach podanych przez Klienta względem zastanych na miejscu pomiaru i wizji lokalnej, bądź gdy zmieni się zakres prac (np. ewentualna konieczność demontażu okapu, gniazdek, kranu itd. jest wyceniana dodatkowo).

4. ZGODA

Zlecenie / zamówienie przez Klienta następuje poprzez e-mail, w którym Klient potwierdza akceptację oferty końcowej i zleca rozpoczęcie prac.

5. PROJEKT

Od momentu zamówienia, w ciągu 2 tygodni, Klient powinien wybrać i ewentualnie dopracować z naszą projektantką motyw graficzny, jaki ma być naniesiony na szkło. Wyszukiwarka zdjęć i grafik znajduje się w górnej części naszej strony www.

W ofercie zawarte jest wykonanie do 5 projektów graficznych. W przypadku braku decyzji ze strony Klienta po przedstawieniu 5-ciu wcześniej ustalonych projektów, może wystąpić konieczność dopłaty do usługi projektowania w wysokości 40,00 zł netto za każdy kolejny projekt.

6. PRÓBA

Jeśli powstaną wątpliwości związane z kolorystyką, Klient może zamówić próbkę jakościową. Próbka w formacie A4 lub A3 kosztuje 50,00 zł/szt netto. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy wydrukach w odcieniach szarości.

7. MONTAŻ

Po około 3-4 tygodniach od momentu zamówienia nasz montażysta kontaktuje się z Klientem i ustala dokładny termin montażu.

8. FAKTURA

Po zakończonym montażu i uregulowaniu należności (pomniejszonej o 100 zł uiszczonej przy pomiarze) niezwłocznie wystawiany jest paragon lub faktura VAT i przesyłany do Klienta e-mailem.

Obniżona stawka VAT 8% obowiązuje wyłącznie przy zamówieniu kompleksowej usługi wykonania i montażu paneli szklanych i rozliczeniu wystawianym na osobę prywatną dysponującą lokalem mieszkalnym o powierzchni użytkowej do 150 mkw lub budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej do 300 mkw, zgodnie z z art. 41 ust 12a i 12b Ustawy o VAT, w przeciwnym wypadku VAT wyniesie 23%.

9. GWARANCJA

Na nasze wyroby obowiązuje 24 miesiące gwarancji.

PAMIĘTAJ!

Nieregularny kształt panelu szklanego nie jest dla nas problemem!

Podwyższenie pod okapem, delikatny spadek przy brodziku, skos ściany na poddaszu - to wszytsko może być zamontowane w całości, nie trzeba dzielić szkła na fragmenty (maksymalny format 159cm x 209cm).

CO ZAWIERA OFERTA:

 • Ewentualny pomiar
 • Szkło 4mm hartowane, szlifowane krawędzie, wersja diamentowa
  optiwhite (szkło bez tlenku żelaza, czyli odbarwione dla idealnego
  odwzorowania kolorów). Krótko mówiąc nie ma tej uciążliwej,
  zielonkawej poświaty
 • Zakup zdjęcia z naszej bazy obejmującej ponad 130 mln zdjęć,
  ilustracji, fotografii
 • Dostosowanie indywidualnego projektu przez naszą Panią grafik
 • Transport i montaż

Po prostu all inclusive!

Zapewniamy:

Pomiar

Nasz pracownik
przyjedzie na pomiary
pod wskazany adres

Baza zdjęć

Masz do dyspozycji
bardzo obszerną
bazę zdjęć

Druk

Drukujemy bezpośrednio
na zamówionych materiałach, idealnie odwzorowane kolory,
głębia i ostrość

MONTAŻ

Przywozimy i montujemy
z gotowym nadrukiem
we wskazane miejsce

Zalety druku na szkle

1. Trwały materiał

2. Fotograficzna jakość wydruku

3. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych

4. Łatwy montaż

Szkło to idealny materiał do stosowania w łazience, w kuchni, w biurze, na wystawie.
Oczywiście w indywidualnych wymiarach dostosowanych do Twoich potrzeb.