Druk na folii

Druk dwustronny na folii

Folie samoprzylepne różnego typu z nadrukowanymi treściami o charakterze informacyjno-marketingowym stanowią podstawowy produkt wykorzystywany w produkcji reklam wielkoformatowych oraz szyldów, tablic reklamowych czy grafik umieszczanych na pojazdach. Dostępny asortyment jest bardzo zróżnicowany – w zależności od parametrów użytkowych danej folii i przewidywanego zastosowania nadruki możemy wykonywać na foliach o charakterze czysto dekoracyjnym, ochronnym czy zabezpieczającym.
Druk na folii
Nadruk na folii

Druk na folii samoprzylepnej

Samoprzylepne folie do oklejania często są wykorzystywane do zabezpieczania szyb w firmach i różnego rodzaju instytucjach (np. bankach), trafiają także na witryny sklepowe.

W każdym z tych przypadków konieczne jest właściwe dobranie rodzaju folii i techniki nadruku do miejsca, w którym zostanie ona umieszczona, aby zapewnić jej odpowiednią trwałość, czytelność oraz estetykę. Z tego względu prawidłowy dobór folii ma kluczowe znaczenie.

Drukowanie na folii

Drukowanie na folii

Choć w zasadzie wszystkie dostępne rodzaje folii samoprzylepnych mogą mieć dowolny kształt i rozmiar, najważniejszym kryterium doboru konkretnego typu folii do aplikacji w danym miejscu jest rodzaj powierzchni, jej ukształtowanie i planowany czas ekspozycji.

Folie monomeryczne nadają się wyłącznie do naklejania na powierzchnie płaskie, pozbawione wytłoczeń czy zagłębień, a ich trwałość wynosi około 3 lat. Folie polimerowe są lekko elastyczne, mają trwałość sięgającą średnio 7 lat i można je naklejać na powierzchnie z lekkimi przetłoczeniami.

Folie wylewane natomiast cechują się najwyższą trwałością (ok. 10 lat) i stosuje się je na powierzchnie z dużymi pofałdowaniami lub przetłoczeniami.

Drukowanie na folii
Profesjonalne wydruki na folii

D-POS – profesjonalne wydruki na folii

Nowoczesny i doskonale wyposażony park maszynowy oraz ponad 20 lat praktycznego doświadczenia w branży pozwalają nam sprawnie realizować nawet najbardziej wymagające wydruki na folii samoprzylepnej dowolnego typu.

Każde zlecenie wykonujemy zgodnie z projektem i oczekiwaniami klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!