Druk na folii

Druk dwustronny na folii

Folie samoprzylepne różnego typu z nadrukowanymi treściami o charakterze informacyjno-marketingowym stanowią podstawowy produkt wykorzystywany w produkcji reklam wielkoformatowych oraz szyldów, tablic reklamowych czy grafik umieszczanych na pojazdach. Dostępny asortyment jest bardzo zróżnicowany – w zależności od parametrów użytkowych danej folii i przewidywanego zastosowania nadruki możemy wykonywać na foliach o charakterze czysto dekoracyjnym, ochronnym czy zabezpieczającym.
Druk na folii
Zdjęcie domyślne

Zastosowanie folii z nadrukiem dwustronnym

Samoprzylepne folie do oklejania często są wykorzystywane do zabezpieczania szyb w firmach i różnego rodzaju instytucjach (np. bankach). Trafiają także na witryny sklepowe, wpisując się w strategię komunikacji wizualnej danej marki lub jako element okresowej kampanii reklamowej. Nadruk dwustronny na folii zapewnia optymalne efekty wizualne i pełną czytelność z każdej strony szyby, na której folia zostanie umieszczona.

Najważniejszym kryterium doboru konkretnego typu folii do aplikacji w danym miejscu jest rodzaj powierzchni, jej ukształtowanie i planowany czas ekspozycji gotowego produktu. Właściwe dobranie materiałów i technologii druku gwarantuje folii z nadrukiem odpowiednią trwałość oraz czytelność i estetykę.

Nadruk na folii

Drukujemy na różnych rodzajach folii

Dwustronny druk na folii pozwala na wykonanie nadruku na różnych rodzajach folii samoprzylepnej. Najczęściej drukujemy na foliach monomerycznych i foliach wylewanych. Folie monomeryczne nadają się wyłącznie do naklejania na powierzchnie płaskie, pozbawione wytłoczeń czy zagłębień, a ich trwałość wynosi około 3 lat.

Folie polimerowe są lekko elastyczne, mają trwałość sięgającą średnio 7 lat i można je naklejać na powierzchnie z lekkimi przetłoczeniami. Folie wylewane natomiast cechują się najwyższą trwałością (ok. 10 lat) i mogą być z powodzeniem stosowane na dowolnych powierzchniach, również z dużymi pofałdowaniami lub przetłoczeniami.

Nadruk na folii
Drukowanie na folii

Dwustronne drukowanie na folii – dowolny kształt i wielkość

Dwustronne drukowanie na folii możemy realizować bez żadnych ograniczeń co do kształtu i rozmiarów docelowego zadruku. Ponadto nadruk dwustronny na folii może być wykonany zarówno po przycięciu folii na wybrany rozmiar i kształt, jak i po. Precyzyjne plotery tnące umożliwiają swobodne docinanie folii na wymiar bez ryzyka uszkodzenia nadruku. Drukujemy na najnowocześniejszych ploterach stołowych i rolowych, zarówno UV, jak i eco-solventowych.

Maksymalna szerokość pola zadruku na ploterach rolowych wynosi 1600mm. W przypadku zamówień na większe nadruki druk dwustronny na folii realizujemy w brytach, na styk.

Profesjonalne wydruki na folii

D-POS – profesjonalne wydruki na folii

Nowoczesny i doskonale wyposażony park maszynowy oraz ponad 20 lat praktycznego doświadczenia w branży pozwalają nam sprawnie realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia na druk dwustronny na folii dowolnego typu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, dokładając wszelkich starań, by w 100% odzwierciedlić projekt i zaspokoić wszelkie oczekiwania Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

 

Polecamy też nasze usługi druku na PCV oraz druku na pudełkach.

Profesjonalne wydruki na folii