Druk na papierze

Papier to zdecydowanie najprostsze do zadrukowania podłoże, cieszące się niezmienną popularnością i charakteryzujące wysoką wydajnością. Papier przyjmie wszystko? Coś w tym jest! Druk na papierze umożliwia tworzenie doskonałych jakościowo plakatów w dowolnych rozmiarach i o dowolnej tematyce, z wykorzystaniem maksymalnej liczby kolorów, bez żadnych ograniczeń co do motywów, wzorów czy zdjęć. Na papierze powstają również fototapety, a na papierze fotograficznym - wysokiej jakości wydruki fotografii. Wszystkie produkty w tej kategorii tworzymy na zamówienie, wykorzystując nowoczesne ecosolventowe plotery drukujące lub UV rolowe.

Nadruki na papierze – najwyższa jakość i świetna cena

Papier jest surowcem absolutnie uniwersalnym i ponadczasowym, który umożliwia produkcję dowolnych materiałów marketingowych, reklamowych, promocyjnych czy informacyjnych. Tutaj najwyższa jakość wydruku idzie w parze z ekonomicznością tego rozwiązania. Drukowanie na papierze należy do najtańszych i wciąż najczęściej zlecanych. W naszym nowoczesnym parku maszyn stoją rolowe plotery drukujące o maksymalnej szerokości 1,6 m, na których w technologii UV, realizujemy nawet najbardziej zaawansowane graficznie i wymagające ponadprzeciętnej precyzji projekty.

Druk na papierze w technologii UV wykonujemy z wykorzystaniem specjalnego tuszu polimerowego, który jest napylany na arkusz, a następnie utwardzany światłem ultrafioletowym, emitowanym przez lampy LED. W technologii ecosolventowej nośnik odparowuje a atrament wnika w podłoże. Możemy drukować wielonakładowe zlecenia, stosując dowolne kombinacje kolorów atramentów.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Zakład, że zrealizujemy każdy nakład?

Nasz nowoczesny park maszynowy daje nam możliwość realizacji każdego zlecenia, bez względu na to czy zamawiasz jedną czy tysiąc sztuk. Drukujemy na papierze małe i wielkie formaty. Możesz u nas zamówić zarówno nadruk na niewielkich kopertach i etykietach, wydruk zaproszeń (np ślubnych czy na dowolne eventy) i kart z dedykacjami, jak i doskonałej jakości plakaty w imponujących rozmiarach oraz fototapety.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Drukowanie na papierze w każdym kolorze

I to dosłownie! Nie ograniczamy się do klasycznego drukowania czarno na białym i kolorowo na białym – u nas wydrukujesz również projekty, w których to tło jest czarne, a farba biała! Doskonałej jakości atramenty pozwalają nam na realizację zleceń ekskluzywnych, w ramach których drukujemy na papierach metalizowanych, złotych i srebrnych, idealnie gładkich i błyszczących papierach czarnych, grafitowych i granatowych.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Ponadczasowa estetyka nadruku na papierze

Najnowocześniejsze metody drukowania na papierze gwarantują rewelacyjny efekt estetyczny, wiernie oddający Twój projekt, jego kolorystykę, wzory i motywy. Atestowany papier pozwala na tworzenie bezpiecznych produktów komunikacji wizualnej w klasycznej wersji, dowolnych plakatów i fototapet, z zachowaniem wysokiej wydajności i jakości. W zależności od rodzaju i gramatury papieru – może on służyć do krótko lub długoterminowych ekspozycji wewnętrznych, a także długoterminowych ekspozycji zewnętrznych (np. w przypadku zastosowania ciężkiego papieru posterowego).

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Wydrukuj na papierze dowolny pomysł

Papier i nowoczesne technologie druku dają nam nieograniczone możliwości w realizacji Twoich zleceń. Bezkonkurencyjna jakość wydruku, doskonałe kolory i wiernie odwzorowane detale to gwarancja, że Twój wydruk będzie dokładnie taki, jaki chciałeś. Z równą przyjemnością drukujemy na małym i dużym formacie, realizując zamówienia na plakaty, fototapety i fotografie w właściwie nieograniczonych nakładach.

Twój projekt na naszym papierze? Wydrukujmy to!

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.