Druk na płótnie Warszawa

Druk na płótnie (Canvas)

Druk na płótnie to nowoczesna metoda tworzenia obrazów na bazie dowolnego zdjęcia albo grafiki. Canvas to materiał bawełniany, którego struktura jest bardzo podobna do struktury płótna malarskiego. Dzięki temu wydruk na płótnie ma elegancki wygląd i doskonale sprawdzi się jako wyjątkowy prezent albo pamiątka ważnego wydarzenia. Wydruki obrazów płótnie to również świetny pomysł na wzbogacenie wystroju wnętrza w dowolnej aranżacji o niepowtarzalne, spersonalizowane elementy dekoracyjne. Świetnie sprawdza się jako prezent.
Druk na płótnie Warszawa
Druk Canvas

Trwałe wydruki na płótnie

Każdy obraz jest wykonywany na zamówienie, nie ograniczamy klientów do standardowych rozmiarów. Aby zapewnić obrazom canvas odpowiednią trwałość każdy wykonany wydruk na płótnie naciągamy i mocujemy na solidnej ramie z MDF, która jest odporna na odkształcenia czy wypaczenia.

W celu zabezpieczenia płócien canvas przed blaknięciem kolorów i wilgocią wszystkie obrazy pokrywamy dodatkowo płynnym laminatem (tzw. werniksowanie), który pozwala również na ich bezproblemową konserwację. Dzięki temu mogą być umieszczone we wnętrzach, w których panują warunki nieodpowiednie dla tradycyjnie malowanych obrazów.

Drukowanie obrazów na płótnie

Drukowanie obrazów na płótnie

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy ogromną bazę zdjęć i grafik (ponad 100 mln), możliwe jest też drukowanie na płótnie zdjęć lub grafik dostarczonych przez klienta – jedynym warunkiem jest spełnienie wymagań jakościowych, aby wydruk prezentował się zgodnie z oczekiwaniami.

Obrazy na canvasie oferujemy w dowolnym formacie i rozmiarze, a także w dowolnie wybranej przez klienta kolorystyce, w tym między innymi zadruki czarno-białe, w sepii oraz monochromatyczne. Wielkość nakładu nie stanowi dla nas żadnego problemu – realizujemy zarówno pojedyncze zamówienia, jak i wysokie nakłady.

Drukowanie obrazów na płótnie
Wydruki Canvas

Wysokiej jakości druk na płótnie w D-POS

Nowocześnie wyposażony park maszynowy pozwala nam drukować fotoobrazy na płótnach canvas w jakości niemal fotograficznej. Płótna zadrukowujemy również na krawędziach, co podkreśla ich przestrzenny charakter i sprawia, że prezentują się nowocześnie w każdym wnętrzu.

Wydruk obrazów na płótnie wykonujemy używając wyłącznie ekologicznych, bezpiecznych farb posiadających atesty na nietoksyczność, samo płótno stosowane do druku natomiast jest atestowane na trudnopalność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!