Druk do podświetleń

Podświetlanie plakatów to zabieg pozwalający jeszcze lepiej wyeksponować w przestrzeni publicznej wybrane treści informacyjne lub reklamowe. Druk do podświetleń wymaga zastosowania odpowiednich materiałów i technik, które sprawią, że podświetlone plakaty i panele zachowają doskonałe wysycenie kolorów, będą wyraziste i czytelne. Drukujemy na nowoczesnych ploterach drukujących UV oraz w technologii ecosolventowej. Druk do podświetleń wykonujemy przede wszystkim na folii, ale... nie tylko! Wydruki do podświetleń realizujemy również na szkle czy materiale PET. Każda realizacja zaskakuje wizualną klasą i jakością oraz dynamicznym charakterem.

Druk do podświetleń – doskonała jakość

Druk do podświetleń zakłada produkcję plakatów / paneli z materiałów przepuszczających światło – podświetlone od tyłu dają efekt świecenia. Drukowanie na folii do podświetleń realizujemy w technologii UV, która umożliwia bezpieczne nanoszenie dowolnych grafik nawet na cienkie i podatne na szok termiczny materiały.

Drukowanie rolowe UV umożliwia nam produkcję nawet 20 m2 na godzinę, gwarantując niezmiennie najwyższą jakość wydruku – bez względu na kolor podłoża, wybraną kombinację kolorowych atramentów oraz zastosowanie białego koloru na bezbarwnych i kolorowych foliach. Folia to nie wszystko! Druk do podświetleń wykonujemy również na szkle, materiale PET, pleksi i poliwęglanie.

Doskonałe wysycenie kolorów to podstawa

Aby folia do podświetleń rewelacyjnie prezentowała się zarówno bez podświetlenia, jak i po podświetleniu – konieczne jest optymalne wysycenie kolorów. Barwy powinny zachowywać swoją temperaturę i nasycenie w każdych warunkach, bez względu na moc podświetlenia czy jego okresowy brak. Wiemy jak to zrobić!

Czerpiąc z ponad 20 lat doświadczenia, pracując w oparciu o innowacyjne technologie i materiały – możemy dostarczać naszym Klientom produkty optymalnie wpisujące się w ich wizje i spełniające wszelkie wymagania jakościowe i estetyczne. Chcesz pokazać jeszcze więcej? Potrafimy drukować w taki sposób, że po podświetleniu plakaty czy panelu pokazują się dodatkowe treści lub elementy graficzne, a Twój projekt zmienia się na oczach odbiorców, skutecznie przykuwając uwagę.

Aranżacje panele szklane - narożne w kuchni

Backlight w Twoim projekcie do druku

Jeśli elementem komunikacji wizualnej, realizowanej w ramach Twojej kampanii informacyjnej, marketingowej lub reklamowej są nośniki podświetlane od tyłu – doskonale trafiłeś! Druk do podświetleń realizujemy w oparciu o najnowocześniejsze techniki druku UV, przede wszystkim rolowo (druk na folii, PET i backlight), ale również stołowo (druk na pleksi i poliwęglanie) oraz w technologii ecosolventowej. Bez względu na materiał, który wybierzesz, gwarantujemy najwyższą jakość i trwałość wydruku, który będzie wiernie oddawał Twoją koncepcję i doskonale wyglądał zarówno podświetlony, jak i bez światła z tyłu. Z równą przyjemnością zadrukowujemy również dekoracyjne panele podświetlane, które będą ozdobą Twojego domu lub prowadzonej przez Ciebie kawiarni, bądź restauracji.

Masz projekt do podświetlenia? Wydrukujemy go!