Zdjęcie domyślne główne

Lustra łazienkowe - wklejane

Łazienka to pomieszczenie, w którym lustro należy do kategorii must have! Najwygodniejszym sposobem na zwierciadło w łazience jest lustro wklejane, które nie zajmuje dodatkowego miejsca i harmonijnie komponuje się z płytkami czy kafelkami. Idealne lustro do łazienki to lustro na wymiar, precyzyjnie dopasowane do miejsca, które na nie przeznaczyliśmy. Urządzasz łazienkę w domu lub mieszkaniu? A może zaplanowałeś gruntowny remont łazienki i chcesz postawić na nowoczesne, maksymalnie funkcjonalne rozwiązania? Postaw na lustra do łazienek od producenta!
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Nowoczesne lustra do łazienki – solidne i trwałe

Nowoczesne, wklejane lustra łazienkowe skutecznie wyparły z łazienek lustra wieszane czy stawiane. Te pierwsze odstawały do ściany i dość szybko korodowały pod wpływem specyficznych, łazienkowych warunków, a na drugie – zwyczajnie nie ma miejsca w większości, najczęściej niewielkich łazienek. Lustro wklejane do łazienki to rozwiązanie, które wyróżnia się funkcjonalnością, trwałością i solidnością. Lustra do łazienki na wymiar mogą zastąpić na ścianie płytki – nad umywalka obok kabiny prysznicowej lub wanny. W tej opcji wszystko zależy od Ciebie i Twojego pomysłu na łazienkę!

Zdjęcie domyślne

Lustro do łazienki na wymiar – idealnie dopasowane

Idealne lustro do łazienki to lustro wykonane na zamówienie i na wymiar. Takie rozwiązanie gwarantuje optymalne dopasowanie wielkości i kształtu tafli do indywidualnych potrzeb, gabarytów łazienki oraz konkretnego projektu wnętrza. Lustro do łazienki na wymiar będzie dokładnie wypełniało przestrzeń między płytkami lub kafelkami, harmonijnie wpisywało się w miejsce nad umywalką czy fragment ściany między wybranymi urządzeniami czy sprzętami. Możesz je zaprojektować co do milimetra i nie martwić się nieestetycznymi szparami

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Lustro wklejane do łazienki w kompleksowej usłudze od D-POS

Łazienka to szczególne pomieszczenie, w którym woda, podwyższona temperatura i wysoka wilgotność powietrza wymagają zastosowania rozwiązań odpornych na te trudne czynniki. Tutaj nie ma miejsca na przypadkowość i niedopasowanie! Jeśli planujesz wklejane lustro do łazienki – jesteś we właściwym miejscu! Wykonamy dla Ciebie lustro łazienkowe, które będzie idealnie pasowało do ściany i miejsca, które na nie przeznaczyłeś! Możesz nam również zlecić usługę kompleksową, w której weźmiemy na siebie pełną odpowiedzialność za powodzenie Twojego projektu. Wykonamy profesjonalny montaż, wyprodukujemy lustro na wymiar, a następnie nasza profesjonalna ekipa fachowców zamontuje produkt z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych!

Jakie lustro do łazienki chcesz zamówić?