Zdjęcie domyślne główne

Lustra do salonu

Szukasz pomysłu na oryginalną aranżację mniejszej lub większej ściany w salonie? Zależy Ci na czymś uniwersalnym, co optymalnie wpisze się w przestrzeń, bez względu na styl, w której ją urządziłeś i dominującą kolorystykę? Nowoczesne lustra na ścianę do salonu to rozwiązanie, które zaspokaja wszystkie oczekiwania! Odpowiednio umiejscowione może poprawić proporcje pomieszczenia, optycznie je powiększyć i dodać mu przestronności. Wieszając lustro do salonu na ścianie zwróć również uwagę na to, co będzie się odbijać w szklanej tafli - możesz w ten sposób wyeksponować piękne rośliny doniczkowe, podwoić ulubiony fotel lub zamknąć w lustrzanym odbiciu zieleń zza okna.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Lustra do nowoczesnego salonu – ponadczasowa dekoracja

Lustro w salonie to funkcjonalna dekoracja, która pojawia się przede wszystkim w dużych i otwartych wnętrzach. W takich przestrzeniach lustro jest jednym z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych sposobów na aranżację dużej ściany. Bez względu jednak na wielkość salonu – warto zainwestować w lustro, które doda mu elegancji oraz pozytywnie wpłynie na jasność pomieszczenia, efektywnie odbijając i subtelnie rozpraszając zarówno naturalne, jak i sztuczne światło.

Zdjęcie domyślne

Duże lustro na ścianę do salonu – dopasuj rozmiar do ściany

Idealne lustro do salonu? Lustro idealnie dopasowane do wielkości ściany, na której ma zostać zamontowane! Lustra do salonu na wymiar to optymalne rozwiązanie tej kwestii! Wybierając opcję lustra na zamówienie możesz zdecydować o każdym wymiarze produktu, który precyzyjnie wypełni przestrzeń – całą ścianę lub jej wybrany fragment. Masz naprawdę duży salon? Potrzebujesz naprawdę dużego lustra na ścianę? Nie ma sprawy! Maksymalny rozmiar tafli, którą możemy dla Ciebie wyprodukować to 2m x 3m.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Piękne lustra do salonu od D-POS

Dla naszych Klientów wykonaliśmy już setki luster do salonu – w różnych kształtach i wielkościach. Gwarantujemy lustra, które perfekcyjnie odbijają rzeczywistość, bez żadnych przekłamań i nieestetycznych zniekształceń. Możesz zamówić małe lub duże lustro, lustro, które powiesisz w pionie lub poziomie, a także lustro naklejane na ścianę dla uzyskanie maksymalnie trwałego i solidnego efektu. Dla nas nie ma zleceń niemożliwych do zrealizowania!

Jakie będzie lustro do Twojego salonu?

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.