Zdjęcie domyślne główne

Lustra falowane

Otaczasz się przedmiotami, które wyróżniają się na tle innych niebanalnymi formami i niepowtarzalnym wzornictwem? Cenisz oryginalność, a urządzając wnętrza swojego mieszkania, domu lub biura chętnie sięgasz po akcesoria i dodatki, które wymykają się wszelkim definicjom? Falowane lustra to jedyna w swoim rodzaju dekoracja ścienna, która efektownie ozdobi wybrane przez Ciebie pomieszczenie, doda mu charakteru oraz efektownie je rozjaśni i optycznie powiększy!
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Falowane lustro – dokładnie takie, jakiego potrzebujesz!

Falowane lustra to produkt, który w tradycyjnej sprzedaży występuje w bardzo ograniczonej ilości, najczęściej w standardowej formie podłużnych luster z nieregularnymi brzegami. Szukasz czegoś zdecydowanie bardziej oryginalnego? Jesteś we właściwym miejscu! Wykonujemy na zamówienie falowane lustra w rozmaitych, nieregularnych kształtach – bez żadnych ograniczeń co do ilości i rodzaju obłości. Twoje lustro może mieć dowolny kształt oraz brzegi: falowane, zaokrąglane, z wypustkami i wklęśnięciami.

Zdjęcie domyślne

Małe czy duże? Lustra falowane na wymiar

Rozmiar? Możesz zlecić nam produkcję zarówno pojedynczych luster w małym lub średnim rozmiarze, luster falowanych w rozmaitych kombinacjach, a także falowanych luster w rozmiarach XXL. Maksymalny rozmiar jednolitej tafli, którą możemy dla Ciebie przygotować ma gabaryty 2m x 3m. Każdy projekt realizujemy z zachowaniem najwyższej precyzji oraz wyśrubowanych standardów jakościowych. Twoje lustro będzie perfekcyjnym odwzorowaniem Twojej wizji i Twojego projektu.

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Piękne lustra falowane na zamówienie od D-POS

Lubimy wyzwania i z prawdziwą przyjemnością realizujemy zamówienia na falowane lustra w niebanalnych kształtach! Nasi fachowcy mają do swojej dyspozycji nowoczesny, świetnie wyposażony park maszyn, dzięki czemu są w stanie zrealizować właściwie każde Twoje zamówienie – precyzyjnie i bezpiecznie. Jeśli Twoje lustro falowane na zamówienie ma być w rozmiarze XXL – możesz również skorzystać z usługi kompleksowej, w której pomiar i montaż wykona nasza ekipa fachowców, a całą odpowiedzialność za finalny wygląd aranżacji bierzemy na siebie.

Jak bardzo falowane ma być Twoje lustro?