Zdjęcie domyślne główne

Lustra do przedpokoju na wymiar

Przedpokój jest pierwszym lub ostatnim pomieszczeniem w mieszkaniu lub domu - w zależności od tego czy właśnie do niego wchodzimy, czy wychodzimy. Wychodzisz? To ostatni moment na skontrolowanie swojego wyglądu przed wyruszeniem do pracy, szkoły, na spotkanie z przyjaciółmi lub na randkę. Czego potrzebujesz w przedpokoju? Lustra, oczywiście! Lustro do przedpokoju to produkt z kategorii must have - bez niego ani rusz, dosłownie i w przenośni! Jeśli zależy Ci na perfekcyjnym wykończeniu przedpokoju - postaw na nowoczesne lustro do przedpokoju na wymiar. To gwarancja optymalnego wykorzystania przestrzeni, która będzie się świetnie prezentować - dokładnie tak jak Ty przed wyjściem!
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Nowoczesne lustra ścienne do przedpokoju

Lustra do przedpokoju to najczęściej jedyna lub najważniejsza ozdoba tego pomieszczenia. Nowoczesne lustro do przedpokoju wprowadza do wnętrza ład i harmonię, dodaje pomieszczeniu przestronności i optycznie powiększa. Za pomocą odpowiednio dobranych luster można również wizualnie zmieniać proporcje wąskich zazwyczaj przedpokojów – w tej roli doskonale sprawdzają się lustra do przedpokoju bez ramy, które mogą stanowić integralną część ścian.

Zdjęcie domyślne

Lustra wiszące do przedpokoju – w dowolnym rozmiarze i kształcie

Twój przedpokój – Twoje zasady! Przeanalizuj aranżację wnętrza i zdecyduj ile miejsca możesz przeznaczyć na lustro! Możemy dla Ciebie wykonać lustro w każdym rozmiarze i dowolnym kształcie. Masz miejsce na duże lustro do przedpokoju? Nie ma sprawy! Maksymalny rozmiar lustra, jaki możemy Ci zaoferować to aż 2m x 3m. Twój przedpokój jest niewielki i udało Ci się wygospodarować na lustro fragment ściany o szerokości 30 centymetrów? Żaden problem! Wykonamy dla Ciebie wąskie lustro do przedpokoju, które będzie w pełni funkcjonalne!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Funkcjonalne lustro do przedpokoju od D-POS

Jesteśmy producentem najwyższej klasy luster, a kategoria lustra do przedpokoju należy do naszych ulubionych! Nie wyobrażamy sobie wyjścia z domu bez możliwości choćby szybkiego rzucenia okiem na własne odbicie w lustrze, a doskonale rozumiejąc tę potrzebę – z przyjemnością realizujemy zamówienia na te najbardziej niezbędne lustra, czyli właśnie lustra do przedpokoju. Twoje lustro do przedpokoju może mieć dowolny rozmiar i kształt – wykonujemy zarówno klasyczne lustra prostokątne, jak i lustra kwadratowe czy owalne.

Powiedz nam, jakie lustro ścienne do przedpokoju jest Ci potrzebne i bierzemy się do pracy!