Zdjęcie domyślne główne

Lustro do szafki łazienkowej

Łazienka to najczęściej niewielkie pomieszczenie, w którym musi zmieścić się to, co konieczne. Dodatkowe lustro stojące? Większość z nas może o nim tylko pomarzyć! Tutaj liczy się każdy centymetr przestrzeni, pełna funkcjonalność oraz rozwiązania skrojone na miarę! Lustra do szafek łazienkowych to najlepszy sposób na lustro w każdej łazience! Nie zajmuje dodatkowego miejsca, harmonijnie wpisuje się w wyposażenie i optymalnie dopasowuje do wnętrza. Może być jeszcze lepiej? Może! Jeśli zdecydujesz się na wklejane lustro na wymiar!
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Wklejane lustro do szafki łazienkowej – praktycznie i estetycznie

Masz szafkę łazienkową, ale czegoś jej brakuje? Z pewnością chodzi o lustro! Lustro do szafki łazienkowej to rozwiązanie, które pozwala podnieść funkcjonalność pomieszczenia bez zajmowania dodatkowej przestrzeni. Lustra do szafek łazienkowych mogą stanowić element zarówno szafki umieszczonej nad umywalką, jak i innych, dowolnych mebli łazienkowych, np. szafki słupkowej, szafki z zabudowaną pralką czy szafki z pojemnikami na rzeczy do prania.

Zdjęcie domyślne

Idealne lustra na szafek łazienkowych? Lustra na zamówienie!

Zależy Ci na maksymalnie estetycznym efekcie? Postaw na lustro na wymiar do szafki łazienkowej! Produkt na zamówienie będzie miał dokładnie takie wymiary, jakich potrzebujesz i idealnie wpisze się w przeznaczoną dla niego przestrzeń. A może chcesz mieć lustro, o którym nikt poza domownikami nie wie? Nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy wykonali dla Ciebie wewnętrzne, wklejane lustro do szafki łazienkowej – to będzie zwierciadło tylko dla wtajemniczonych!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Lustro na wymiar do szafki łazienkowej od D-POS

Każda szafka łazienkowa może zyskać dodatkowy wymiar, jeśli zdecydujesz się wyposażyć ją w lustro! Masz taki plan? Jesteś we właściwym miejscu! Wykonujemy lustra na wymiar do szafek łazienkowych (i nie tylko!). To przede wszystkim małe, ale perfekcyjnie skrojone szklane tafle, które idealnie pasują do wymiarów łazienkowych mebli. Zmierz miejsce, do którego chcesz przykleić lustro, wykonamy dla Ciebie indywidualną wycenę, a po zaakceptowaniu projektu – od razu weźmiemy się do pracy! Twoje lustro na wymiar do szafki łazienkowej będzie dokładnie takie, jakiego potrzebujesz!

Zaczynamy?