Zdjęcie domyślne główne

Lustra nieregularne (krzywe)

Masz oryginalny pomysł na lustro? My mamy wszelkie niezbędne narzędzia, by go zrealizować! Twoje lustro nie musi mieć żadnego ze znanych i nazwanych kształtów geometrycznych! Krzywe lustro o nieregularnych krawędziach to gwarancja maksymalnej oryginalności i niepowtarzalności - tego typu lustra powstają w pojedynczych egzemplarzach i na zamówienie! Lustra nieregularne mogą stanowić niebanalną ozdobę wnętrz, dodającą im wyjątkowego charakteru, pozostając równocześnie przedmiotami o ściśle określonej funkcjonalności. Chcesz na co dzień przeglądać się w krzywym zwierciadle? Gwarantujemy, że obraz w nim odbity będzie perfekcyjnie oddawał rzeczywistość!
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Nieregularne lustra – lustra oryginalnie dopasowane

Urządzasz pokój dziecka, sypialnię lub salon i szukasz pomysłu na oryginalną ozdobę ściany? Lubisz bawić się formami i stylami? Nudzą Cię klasyczne rozwiązania? Twoim celem jest stworzenie niepowtarzalnego wnętrza? Krzywe lustro idealnie wpisuje się w Twoje potrzeby! Zaprojektuj lustro w nieregularnym kształcie, a my wykonamy je dla Ciebie idealnie odwzorowując Twój pomysł! Krzywe lustra to również sposób na zaaranżowanie trudnej przestrzeni, ściany z niestandardowymi skosami czy uskokami.

Zdjęcie domyślne

Lustra krzywe w dowolnym kształcie i wymiarze

Twoje krzywe lustro może być dokładnie takie, jakiego potrzebujesz – nie tylko pod względem kształtu, ale również wymiarów! Nieregularne lustra wykonujemy na zamówienie i na wymiar. Możesz je u nas zamówić również w ramach kompleksowej usługi z montażem – skorzystaj z tej opcji jeśli Twoje krzywe lustro ma rozmiar XXL!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Krzywe lustra od doświadczonego producenta D-POS

Realizując zlecenia naszych Klientów z przyjemnością podejmujemy się wyzwań wymagających nieszablonowego podejścia do materiału! Kategoria krzywe lustra to ogromne pole do popisu dla Twojej wyobraźni! Możesz u nas zamówić lustro w absolutnie każdym kształcie – konkretnym lub abstrakcyjnym. Nieregularna plama, kształt kwiatu lub ulubionego zwierzaka? Możemy to dla Ciebie zrobić! Nie ma znaczenia również wielkość lustra – produkujemy lustra w maksymalnym formacie 2m x 3m.

Jaki kształt będzie miało Twoje nieregularne lustro?