Zdjęcie domyślne główne

Lustra owalne

We wnętrzach Twojego mieszkania lub domu królują obłości? Otaczają Cię zaokrąglone meble, pękate donice i wazony, półokrągłe dodatki i elipsowate akcesoria? Lustro owalne doskonale dopełni aranżację, harmonijnie wpisując się w przestrzeń i stylistycznie dopasowując się do zastosowanych rozwiązań. A może zależy Ci na efekcie kontrastu i owalne lustro ma złagodzić i dodać miękkiego charakteru minimalistycznej i kanciastej w odbiorze aranżacji? Duże lustra owalne nie tylko świetnie sprawdzają się w roli ściennej dekoracji, ale również skutecznie rozjaśniają i optycznie powiększają wnętrza.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Dowolne lustro owalne na zamówienie

Twoje lustro może mieć kształt idealnego koła, elipsy lub dowolnego owalu. Wszystkie lustra owalne wykonujemy na zamówienie i możemy zrealizować niemal każdy Twój pomysł! Gwarantujemy precyzyjne odwzorowanie projektu i produkt lub kombinację produktów, które będą wyróżniać się ponadprzeciętną jakością.

Zdjęcie domyślne

Lustro owalne na wymiar

Chcesz zlecić produkcję kombinacji luster różnej wielkości lub lustra owalnego w rozmiarze XXL? Opowiedz nam o szczegółach Twojego projektu, a my zrobimy wszystko, by zrealizować Twoją owalną wizję! Produkujemy lustra owalne bez ram w różnych rozmiarach, od małych przez średnie i duże, po… ogromne – maksymalny rozmiar pojedynczej, jednolitej tafli to aż 2m x 3m! Jeśli zależy Ci na owalnym lustrze w rozmiarze przekraczającym wymiary pojedynczej tafli – możemy wspólnie zaplanować estetyczne rozwiązanie Twojego projektu z podziałem owalu na części!

Zdjęcie domyślne
Zdjęcie domyślne

Najwyższej jakości owalne lustra od D-POS

Potrzebujesz owalne lustro, które będzie perfekcyjnie odbijało rzeczywistość i idealnie pasowało do miejsca, które dla niego przeznaczyłeś? Jesteś we właściwym miejscu! Twoje lustro owalne będzie miało dokładnie taki kształt i wymiary, jakie zamówisz. Zapewniamy najwyższą precyzję wykonania, dzięki której Twoje lustro lub kombinacja luster co do milimetra wpisze się w przestrzeń i dopełni ścienna aranżację wnętrza. Możesz zlecić nam usługę kompleksowej, w ramach której nasza doświadczona ekipa fachowców zajmie się pomiarem oraz montażem lustra – precyzyjnie i bezpiecznie. To doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza gdy mówimy o lustrach owalnych w rozmiarze XXL.

Jak duży ma być Twój lustrzany owal?

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.