Zdjęcie domyślne główne

Nadruki na puszkach - stwórz swoje puszki z nadrukiem

Puszki to nowoczesny pomysł na niebanalne opakowanie dowolnego produktu i jeden z najłatwiejszych sposobów na efektowne wyeksponowanie logo firmy. Nadruki na puszkach pozwalają na stworzenie oryginalnych opakowań reklamowych, będących solidnym i bardzo praktycznym nośnikiem dowolnych grafik lub treści marketingowych, a także niezbędnych treści informacyjnych.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Druk na puszkach o dowolnym kształcie i rozmiarze

Produkujesz lub dystrybuujesz produkty, dla których szukasz ciekawego opakowania? Puszki z logo to eleganckie rozwiązanie w stylu dwa w jednym, dzięki któremu skutecznie zabezpieczysz produkt i będziesz konsekwentnie budował rozpoznawalność marki.

Masz puszki? My mamy zaawansowane technologicznie plotery drukujące, dzięki którym możemy zaoferować Ci drukowanie na puszkach w najwyższym standardzie, bez względu na wielkość i kształt opakowań oraz bazowy kolor metalu.

Zdjęcie domyślne

Puszki reklamowe z Twoim nadrukiem

Nadruki wykonujemy zgodnie z Twoim projektem, gwarantując precyzyjne odwzorowanie wszelkich detali, najwyższą jakość i maksymalna trwałość efektów.

 

Pokaż nam swoje puszki, przeanalizujemy szczegóły techniczne Twojego projektu i… uruchamiamy produkcję! Możesz zamówić też otwieracze do butelek z nadrukiem oraz opakowania z własnym nadrukiem!

 

Zdjęcie domyślne