Zdjęcie domyślne główne

Otwieracze reklamowe - stwórz otwieracze do butelek z własnym nadrukiem

Otwórz się na nowe możliwości marketingowe i postaw na sprawdzone gadżety reklamowe, które ułatwią Ci promocję wybranych produktów i budowanie rozpoznawalności marki. Jeśli Twoja firma specjalizuje się w produkcji lub dystrybucji napojów butelkowanych - otwieracze reklamowe będą świetnym pomysłem na upominek dla klientów i kontrahentów.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Otwieracze z logo

Chcesz stworzyć otwieracz do butelek z nadrukiem najwyższej jakości? Doskonały pomysł! Otwieracz do butelek z nadrukiem może eksponować logo Twojej firmy, dowolną grafikę lub nazwę produktu, który chcesz wypromować.

Nie produkujemy otwieraczy – naszą specjalnością są nadruki! W naszym parku maszyn stoją najnowocześniejsze urządzenia drukujące w innowacyjnych technologiach, pozwalających na uzyskanie perfekcyjnych wizualnie nadruków, charakteryzujących się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Zdjęcie domyślne

Druk na otwieraczach reklamowych z D-POS

Twoje otwieracze do piwa z logo, wybranym hasłem lub grafiką będą maksymalnie funkcjonalnymi gadżetami, które otworzą niejedną butelkę!

 

Masz otwieracze reklamowe? Pokaż nam swój projekt nadruku, omówmy szczegóły techniczne i możemy ruszać z produkcją! Zamów też własny nadruk na pudełkach lub puszki z własnym nadrukiem!

 

Zdjęcie domyślne