Zdjęcie domyślne główne

Zapałki reklamowe z nadrukiem

Zapałki reklamowe to oryginalny gadżet firmowy, który idealnie wpisuje się w kampanie marketingowe m.in. producentów świec i produktów do aromaterapii, ale również przedsiębiorców zajmujących się produkcją lub dystrybucją akcesoriów kominkowych, akcesoriów grillowych czy wyrobów tytoniowych. Zapałki z własnym nadrukiem łączą funkcjonalność z naprawdę sporą ilością miejsca na wyeksponowanie logo, dowolnego hasła lub grafiki, bądź wybranych informacji.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Zapałki z logo Twojej firmy

Chcesz obdarowywać swoich klientów, kontrahentów lub partnerów biznesowych eleganckimi zapałkami z własnym nadrukiem? Masz już pudełka i zapałki? Czas na najwyższej jakości nadruk! Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Zdjęcie domyślne

Druk na zapałkach reklamowych z D-POS

Nie produkujemy zapałek, ale na drukowaniu znamy się doskonale. Możesz zlecić nam wykonanie dowolnego nadruku na Twoich zapałkach, bez względu na wielkość i kształt opakowania oraz materiał, z którego zostało ono wykonane. Drukujemy z użyciem innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie ploterów, dzięki czemu możemy zagwarantować Ci zapałki z nadrukiem najwyższej jakości, charakteryzującym się wysoką trwałością oraz precyzyjnym odwzorowaniem Twojego projektu. Na pudełku zapałek możemy m.in. nadrukować logo Twojej firmy, hasło reklamowe lub dowolną grafikę, bądź treść.

 

Zapałki firmowe są na wyciągnięcie Twojej ręki! Pokaż na swój pomysł na nadruk, a my zajmiemy się resztą. Sprawdź też nasze otwieracze butelek z własnym nadrukiem oraz opakowania z logo firmy!

 

Zdjęcie domyślne