Zdjęcie domyślne główne

Ołówki reklamowe

Ołówek to jedno z najbardziej uniwersalnych i ponadczasowych narzędzi do pisania, szkicowania i rysowania, które większość z nas zawsze ma pod ręką. Ołówek drewniany z nadrukiem to jeden z najpopularniejszych i najbardziej praktycznych gadżetów reklamowych, które w swoich kampaniach marketingowych wykorzystują zarówno duże, międzynarodowe firmy, jak i początkujący przedsiębiorcy.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Logo Twojej firmy na ołówkach reklamowych

Zdecydowałeś, że właśnie ołówek będzie gadżetem promującym Twoją firmę i budującym rozpoznawalność marki? Doskonale! Czas na ołówek reklamowy z nadrukiem najwyższej jakości!

Zdjęcie domyślne

Druk na ołówkach reklamowych z D-POS

Nie produkujemy ołówków, ale na drukowaniu znamy się… jak nikt inny! Zleć nam wykonanie dowolnego nadruku na Twoich ołówkach reklamowych i przekonaj się, jak dobrze może prezentować się logo Twojej firmy lub instytucji, dowolna grafika lub hasło reklamowe na tym niewielkim narzędziu piśmienniczym. Wykonujemy nadruki na ołówkach różnej wielkości i w dowolnym kolorze (również na ołówkach z surowego drewna!), zawsze precyzyjnie dobierając technologię druku i zachowując najwyższe standardy podczas realizacji całego zlecenia.

Ołówki reklamowe z nadrukiem? Pokaż nam swój ołówek i pomysł na nadruk, a my zajmiemy się resztą!

Zdjęcie domyślne

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.