Zdjęcie domyślne główne

Kredki reklamowe z Twoim nadrukiem

Kompaktowe pudełko lub tuba kolorowych kredek to jeden z najbardziej uroczych gadżetów reklamowych, który doskonale wpisuje się zwłaszcza w potrzeby rodzin z dziećmi. Kredki reklamowe, które mieszczą się w każdej torebce? Wykorzystują je w swoich kampaniach marketingowych zarówno duże, jak i małe firmy, zwłaszcza te, których usługi lub produkty dedykowane są dzieciom i całym rodzinom.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Kredki z logo Twojej firmy

Chcesz postawić na kredki reklamowe z logo? To doskonały pomysł na wypromowanie Twojej marki lub zareklamowanie wybranych usług czy produktów! Twoje kredki reklamowe z nadrukiem będą profesjonalnym gadżetem, który konsumenci pokochają za jego walory użytkowe!

 

 

Nie zajmujemy się produkcją kredek – jesteśmy specjalistami od… drukowania! Zleć nam wykonanie dowolnego nadruku na Twoich kredkach reklamowych. W naszym parku maszyn stoją zaawansowane technologicznie urządzenia, dzięki którym możemy zaoferować Ci precyzyjny nadruk najwyższej jakości zarówno na pojedynczych kredkach, jak i pudełkach, bądź tubach, bez względu na materiał, z którego zostały wykonane. Gwarantujemy dobór optymalnej technologii druku i zachowanie najwyższych standardów podczas realizacji całego zlecenia.

Zdjęcie domyślne

Kredki reklamowe z nadrukiem z D-POS

Kredki z logo, dowolną grafiką lub napisem? Omówmy Twój projekt i bierzmy się do pracy!

Zareklamuj się skutecznie! Sprawdź też nasze standy reklamowe oraz puszki z nadrukiem!

 

Zdjęcie domyślne