Zdjęcie domyślne główne

Zapalniczki reklamowe

Zapalniczka, będąca bezpiecznym i wydajnym źródłem ognia, przydaje się w wielu sytuacjach. Zapalniczki reklamowe to gadżet, który swoim klientom i kontrahentom wręczają przede wszystkim producenci i dystrybutorzy różnego rodzaju wyrobów współpracujących z ogniem, m.in. świec i kadzideł, a także akcesoriów do grilla czy wyrobów tytoniowych.
Zdjęcie domyślne główne
Zdjęcie domyślne

Zapalniczka z własnym nadrukiem

Chcesz zainwestować w zapalniczki z logo firmy? Jesteś we właściwym miejscu! Eleganckie zapalniczki z najwyższej jakości nadrukiem pomogą Ci dobrze rozpoznawalną markę, budzącą wyłącznie… ciepłe skojarzenia.

Nie jesteśmy producentem zapalniczek, ale na zapalniczkach, które nam dostarczysz, możemy wykonać dowolny nadruk. Twoje zapalniczki reklamowe mogą eksponować logo firmy, wybrane hasło reklamowe lub grafikę. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do wydrukowania!

Zdjęcie domyślne

Druk na zapalniczkach z D-POS

Pracujemy w oparciu o najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, a technologię zadruku zawsze dobieramy do opracowywanego gadżetu. Gwarantujemy najwyższą jakość i trwałość nadruku na Twoich gadżetach, bez względu na wielkość i kolor zapalniczki oraz materiał, z którego została wykonana jej obudowa.

Zapalniczka z własnym nadrukiem? Pokaż nam swój projekt, omówimy szczegóły techniczne i możemy ruszać z produkcją!

Zdjęcie domyślne

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.

Szanowni Państwo

Informujemy, że w dniu:
02 maja
(czwartek)
nasza firma nie pracuje.